Praktický zubní lékař
Smolenská 29, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Tato zubařka mi zkazila zuby, nezapsala si moji alergii na kovy, obrousila mi vsechny zuby a kdyz jsem ji rekla, ze mam alergii na kovy, seřvala mě , poslala mě na testy na karl. nam. 3 mesice objednaci lhuta, 3 mesice nez byly vysledky, mezitim v obrousenych zubech paradentoza a mesely se vytrhnout- dolni celist, horni zuby nastesti nestacila obrousit, presvedcila me ke korunkam, obrousila zdrave zuby a udelala korunky spatne, neprilnuly k dasni a pres veskerou hygienu se mi spatnymi korunky dostavalo pod ne jidlo a zuby se kazily. Kdyz to videl jiny stomatolog, mel z prace dr. vejnarove sok. Navic jeji arogance je neskutecna, kdyz jsem k ni sla mela jsem psychicke potize, jak jsem se bala jeji arogance.objednaci doba neexistovala, hodinove zpozdeni , normalni vec.

Velmi dobrá zubařka, milá a příjemná. Zpoždění jsem zažil jen párkrát a většinou jen v řádu několika minut.

Velice arogantni, draha, s nelidskym pristupem. Objednaci doba jako by nebyla, pak specha, pacienty odbyva. Nejhorsi lekarka jakou znam

Oceňuji velmi kvalitní a příjemné prostředí, profesionalitu a lidskost. Pokud jsem objednaná, tak jdu na čas, maximálně s 15min spožděním.