Soukromá zubní ordinace MDDr.Zuzana Trojková
Božkovská 2967/4, Praha

Paní doktorka Trojková je nejlepší zubařka nejen v Praze, nikde jsem nezažila tak profesionální přístup k pacientům, k složitým zákrokům, včetně pohotovostní péče, vždy má 100% nasazení a nikdy nic nepodcení a ke všemu přistupuje jako naprostý profesionál! Konzultace s ní jsou na úrovni absolutního profika včetně doporučení a její moderní krásná ordinace kde na vás nedýchá strach ze zubařů je absolutně příjemná - nejen ordinace ale i paní doktorka Trojková. Co se cen týká - nesetkala jsem se s lepším doposud v Praze. Vřele doporučuji pokud ještě přibírá pacienty, což si myslím že klidně i ne, tato paní zubařka musí mít jisto jistě plno a odpovídají tomu i čekací doby při objednání dopředu jelikož má hodě plno, není divu, je to opravdu zubařka na úrovni absolutní špičky v oboru stomatologie. Jsem u ní již 4 tým rokem a nevyměnila bych jí za nic.
Doporučuji všem které chtějí mít tak krásné zuby jako sama paní zubařka aby šli právě sem.

Naprosto skvělá lékařka, fundovaná, vysoce kvalifikovaná a nade všechno stále lidská a příjemná. Ošetřuje naše dvě malé děti, které potřebovaly i náročnější zákrok, byla velmi hodná a neskutečně trpělivá. Najít zubaře, který by se věnoval malým dětem je těžké, taková péče stojí hodně času, úsilí a nasazení. Paní doktorka je pečlivá, prostředí ordinace je příjemné, vybavení prvotřídní a tandem lékařka=sestřička funguje bezchybně. Všem pacientům paní doktorku doporučuji, ví co dělá a snaží se to dělat co nejlépe, perfekcionismus je v tomto povolání naprostou předností.

Paní doktorka Trojková je velmi milá, hodná, vše pečlivě vysvětlí a je na ní vidět, že ji práce baví. Při vstupním vyšetření mi udělala rentgeny, což mi bývalý lékař nikdy nedělal, našla mi 2 kazy, které mi názorně ukázala na obrazovce. Při ošetření bylo vše bezbolestné. Používá nejmodernější metody. Během ošetření mi vysvětlovala co se děje. Ceny jsou naprosto úměrné kvalitě, za plombu jsem zaplatil 1100 korun.
Paní doktorku DOPORUČUJI všem pacientům, zejm.těm, co se bojí zubařů!!!!!

Vstricna, mila, pecliva a pouziva moderni postupy }pokud mohu z pohledu laika soudit). A diky tomu, ze ma akorat novou ordinaci (na Poliklinice Sporilov), tak dokonce i nabira dalsi pacienty.