Zubní ordinace
Blanická 25/922, Praha

Paní doktorka je uplný kozelník,zachránila mě zuby před vytržením.Nikde si nevjěděli a dktroka mě pomohla,Jsem ráda že k ní chodím,Hana

Je bezva, vždy pomohla!

Byla dobrá, ale léta jsou tady a paní doktorka zvorala mé zuby tak, že nyní jiný stomatolog má hodně práce dát mé zuby dohromady a díky ní bolest kterou nyní musím podstupovat bych přál aby si zažila ona sama.

je prostě fajn a návštěva u ní změní vnímání zubaře. :-)) vřele doporučuji

Paní doktorka Zuzana Kobesová je jedna z nejšikovnějších zubařek, kterou jsem zatím poznala (a už je mi pár let). Je pečlivá, poctivá a nebojí se zkoušet nové možnosti. Mohu ji jen doporučit.

Paní doktorka je vynikající profesionálka ve svém oboru, jen škoda, že objednací doba k ní je značně dlouhá.

Příjemné a uklidňující jednání, profesionální přístup, snaha o nepůsobení zbytečné bolesti. Prostě bezvadná lékařka.

Velmi profesionální, pečlivý přístup.

Neni na co si stezovat prijemna pani doktorka

Příjemné jednání s pacienty, ohleduplný a zručný lékařský výkon, upřednostňuje ambulantní bolestivé případy.