KOMFORT DENTAL s.r.o.
Seifertova 48/840, Praha

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Velmi chvalim pristup a praci pani zubni hygienicky,chodim na zubni hygienu jiz dlouho,vždy poradi a vse vysvětlí i několikrát. S celkovou prací, prostředí i personálem jsem velmi spokojena.

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Chodím k dentální hygienistce Zuzaně Forstíkoví již 10 let a neměnil bych.
Šikovná, jemná a především vždy spolehlivá. Doporučuji jsem opravdu spokojený.

S pozdravem
Michal Krčmář

Naprosto dokonalá a bezbolestná zubařina. U paní doktorky Zuzky Forstíkové necítíte ani "umrtvovací" injekci, před vrtáním zubů. Ještě než Vás píchne, tak Vám místo umrtví tak, že Vám jej potře tyčinkou, tím pádem o injekci nebudete ani vidět. Opravdu dokonalá péče! Jsem velice spokojená!

Zuzana Forstíková

Spokojenost našich pacientů je na prvním místě, a proto vám děkujeme za vaše hodnocení i ta záporná, která jsou pro nás podnětem k tomu, jak lépe splnit vaše požadavky. Pro úplnost je třeba uvést, že paní Zuzana Forstíková je majitelkou kliniky, nikoliv lékařkou a na klinice působí pouze jako dentální hygienistka. Opravit tuto skutečnost se bohužel nedaří vzhledem k nekomunikaci tohoto portálu a není nám známo, kdo tento profil zřídil.

Chodím k paní Forstíkové na zubní hygienu a čištění zubů mně ukázala nabídla mezi zubní kartáčky. Je velmi šetrná a moc mně to vyhovovalo. Jsem po ozařování krku, zuby mám velmi citlivé. Přístup byl velmi ke mně profesionální. Těším se na další návštěvu. Paní v recepci byla velmi milá a na vše mně odpověděla. R.P.

Paní doktorka Forstíková je TOP. Vždy vše vysvětlí správně, má mnoho zkušeností a v neposlední řadě vědomostí. Určitě bez přemýšlení doporučuji všem.

Paní Frostíková mi neukázala správné čištění zubů, neporadila správné druhy kartáčků. Spíše mi doporučila výplach peroxidem vodíku a ustní vodu Dr. Landy, nic z toho nefungovalo.
Nevedla si žádné záznamy o mém ošetření, takže i na páté kontrole si myslela, že jdu poprvé.
Často jsem čekal dlouho v čekárně, než se vypovídá s kolegyněmi, přestože jsem byl objednán. Cena za hygienu nebyla předem známá. Placení probíhalo bez dokladu.

Moc šikovná a milá. Doporučuji. P.S.Na správné čištění se stačí jen zeptat.... a ukáže.

Chodila jsem k pí. Forstíkové téměř 3 roky a zjistila jsem, že mi neukázala správné čištění zubů. Na hygieně u parodontozy nejvíce záleží, pnněvadž polkud je špatná tvoří se vám daleko více zubního kamene a parodontoza se zhoršuje. Byla jsem z jejího přístupu zklamaná. Nedoporučuji.

Je velice pečlivá, všechno krásně vysvětlí. Ale na hygieně mi neukázala správný způsob čištění zubů. Je to vlastně doktorka? Nebo jenom hygienistka?

Prijemna, sikovna a navic tuze pekna :) Nelze nez doporucit.... ale netlacte se vsichni :)