Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Staré Město (okres Uherské Hradiště)

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Nikdy jsem nepotkala lepsiho pana doktora. Vzdy prijemny, opravdu clovek na pravem miste, vse umi dobre vysvetlit a zakroky jsou vzdy bezpolestne.O cloveka ma skutecny zajem. Take pani hygienistka velmi sikovna DOPORUCUJI Více

Komenského 170, Uherský Brod Mapa

FiDent s.r.o.

• „Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :) Více

Michalská 1695, Staré Město (okres Uherské Hradiště) Mapa

Staré Město

• „Pan doktor zastupoval naší paní doktorku a byla jsem nadšená. To jak si dokázal získat 2,5 letou dceru, krásně s ní komunikoval, všechno ukázal, prostě skvělá zkušenost. Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Soukromý zubní lékař

• „Suproví přístup,postup komentuje,z me panicke hruzy behem chvilky nic nebylo,vse vysvetli.Ceny normalni.Za me Pan Zubar. Více

51. budova areálu Svitu, Zlín Mapa

Ordinace stomatologa

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• „I já jsem velmi spokojena! Chodím k ní min. 14 let (spíše tedy dojíždím cca 50 km a nelituji :o) a za tu dobu musím pochválit vše: odbornou stránku, minimální čekací dobu, maximálně citlivý přístup a pohodovou atmosféru. A jen - co do financí - trochu nechápu, jak se dělá, že za zákroky, účtované u jiných lékařů v řádech tisíců, jsem platila max. 300,- Kč. Nezbývá než poděkovat - paní doktorce i sestřičce a smeknout :o)! Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště Mapa

Praktická zubní lékařka

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Chodíme celá rodina počínaje dědou a konče nejmladším členem rodiny devítiletou dcerou, která se účastní prohlídek již od objevení prvních zoubků a jsme nad míru spokojeni. Velice výborný přístup jak pí. doktorky tak sestřičky. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Se vším níže uvedeným souhlasím. Paní MUDr. Vodičková je pečlivá, vstřícná a po všech stránkách profesionální. Podobně bych taky vyzdvihnul práci sestřičky. Takže jen samá děkuji! Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

• „Po 25 letech jsem změnila zubaře. Paní doktorka je úžasná, má šikovné ruce a profesionální přístup. Zase si připadám jako u opravdového zubaře :). Sestřička moc milá. Více

Stomacentrum AVE

• „Na to že jsem byl u zubaře po hooodně dlouhé době a měl jsem ze zubaře panickou hrůzu a teď mě dělala zub včetně tahání nervů tak jsem vůbec nic necítil Paní zubařka i sestřička jsou velmi šikovné a příjemné. Dokonce se zubaře už nebojím jsem naprosto spokojený. A paní zubařce moc děkuji Vaculík Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

K dental zubni ordinace s.r.o.

• „Výborný odborný výkon i přístup k pacientovi

Soukromá zubní lékařka

• „Celý život som mala smolu na zubárov a s tým spojený aj neuveriteľný strach. Keď som sa presťahovala do UH, bol jediný, kto má vzal. Každé ošetrenie bezbolestné, pred kreslom obrazovka, takže vidíte hneď vlastné RTG, vždy vysvetlil čo sa bude diať, pri akomkoľvek náznaku bolesti okamžite prestáva pracovať. Za mňa naozaj výborný odborník! Více

Obchodní 1507, Uherské Hradiště Mapa

• „Sestřička i paní doktorka je super, dcera se nebojí paní doktorka vše vysvětli pomůže opravdu super zubarka. Neměnila bych. Děkujeme Více

Praktická zubní lékařka

• „Skvělá Paní zubařka. Dříve jsem se zubařů bála, ale díky jejímu přístupu se vše změnilo, nedám na ni dopustit.

Zahradní 642, Zlín Mapa

Praktický zubní lékař