MUDr. Hana Pospíšilová

Zubař · Více o specializacích

Uherský Ostroh 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Pospíšilová
Praktická zubní lékařka

Sokolská 689, Uherský Ostroh 68724

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • E

    Miluju paní dokturku i sestřičku, odnaučila mě bát se zubaře, dokonce se tam těším. Jsou velmi příjemné a milé.

     • Praktická zubní lékařka Jiný  • 

  • N

    Paní doktorka je velmi profesionální, vše dopodrobna vysvětlí a je moc příjemná. Totéž platí o sestřičce.

     • Praktická zubní lékařka Jiný  • 

  • L

    Velmi příjemná a vstřícná paní doktorka i sestřička. Přesto, že nejsem jejich pacientka, tak po probdělé noci s akutní bolestí zubu jsem byla odborně ošetřena!
    Moc Děkuji!!!

     • Praktická zubní lékařka Jiný  • 

  • Paní doktorka je nejlepší zubařka.

     •  • 

  • Výborný přístup k pacientovy, vysoká profesionalita, ochota, příjemné vystupování a péče, pochopení pro pacientovy potíže.

     •  • 

  • P

    Velmi příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. VELMI DOPORUČUJI.

     •  • 

  • T

    Paní doktorka je perfektní. Nesmíme zapomínat také na sestřičku. Vždy jsou milé, pečlivé, odvádějí profesionální výkony. Zkrátka jsou to osoby na pravém místě. Děkuji.

     •  • 

  • K

    Paní doktorka je k pacientům vždy ochotná, příjemná, laskavá, ale to nejdůležitější je, že odvádí perfektní práci.

     •  • 

  • Není co řešit - příjemná, pečlivá, vše si zaznamenává, řeší, promýšlí ... i sestřička příjemná. Radost sem chodit, i když jde o zubaře :-))

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá, hodná,milá,laskavá,ochotná..svoji práci dělá ráda a velmi dobře. To samé platí pro její sestru, která je taky velmi ochotná a milá.
    Paní doktorka mi "zachránila život"!Vřele doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu