Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Prachatice

• „Mudr.Marek Matoušek je prostě supr zubař a i supr chlap,sympatický.Udělal mi moc krásný zuby,on je tím prvním zubařem co mě zbavil fóbie ze zubařů.Je šikovný a s ním zároven musím pochválit i paní laborantku,sestřičky,paní recepční.Je tam supr parta správných lidí,kam se budu ráda vracet na Dentální hygienu.Kdybych měla jet světa kraj,tak vždy jenom tam i když jedu jen z Kavrlíku od Kašperek.Moc Vám děkuji :) Více

1. máje 116 Vimperk, Vimperk Mapa

Stomatologické centrum u Svaté Anny

• „skvělá skvělá, od doby,co chodím k ní, přestala jsem se bát zubaře.

Prokopovo náměstí 2, Husinec Mapa

Stomatologická ordinace

• „Dnes jsme ji navšívili neplánovaně s malým synem, kterého chytl zub a MUDr. Buriánková měla na Strakonicku sloužit pohotovost. Vzala nás přednostně, na syna byla velmi milá, vše mu vysvětlila. Sestra také velmi milá. Díky takovým doktorům pak nemají děti panický strach se zubařů i přesto, že zákrok dost bolí. Více

Nám. Svobody 36, Volyně Mapa

Stomatologická ordinace

• „Nejuzasnejsi doktorka na světě ! Měla jsem zkušenost i s mladší paní doktorkou - také obrovská spokojenost . Děkuji vám ! Jste nej!!! . Více

Dr. Hajného 22, Vodňany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan MUDr. Jírový Jaroslav patří mezi špičky svého oboru. Jsem u něho já i manželka řadu let, dříve jsme bydleli 25 roků ve Volarech, kde má ordinaci. Nyní k němu dojíždíme zhruba 30 km a mohu říci, že k takovému profesionálovi bych dojížděl i 200 km. Je to fajn člověk se skvělým a lidským přístupem k pacientům, vše předem objasní a vysvětlí, toto vše lze říci i o jeho ochotných a sympatických sestrách. Nikdy se mi nestalo, že bych čekal déle jak 5 minut po čase, na který jsem byl objednán, což svědčí o velmi dobré organizaci práce, včetně přesných odhadů prováděných úkonů. Jsem plně spokojen, neměnil bych a mohu zcela jistě tohoto velkého profesionála doporučit, ikdyž tuším, že kapacita kmenu jeho pacientů bude velmi pravděpodobně naplněna. VELKÝ DÍK panu MUDr. Jírovému i jeho sestrám ! Více

Tovární 35, Volary Mapa

Stomatologická ordinace

• „Navštívila jsem v neděli ambulanci pana doktora, překvapilo mě příjemné prostředí a jednání :) vytrhl mi zub, ani to nebolelo a to měl pan doktor strach jak to zvládne bez sestřičky. Můj zubař mě dva dny předtím řekl, že mi ten zub zachrání a i přes to že jsem opakovaně trpěla na záněty. Uvažuji o přestoupení k tomuto panu doktoru, do Vodňan to nemám tak daleko. Takže jedním slovem : spokojenost Více

Dr. Hajného 22, Vodňany Mapa

Praktický zubní lékař

• „V zubařském křesle jsem si připadala jako na kosmetice. Byla jsem zde na pohotovosti. Péče jako na špičkové soukromé klinice! Vše vysvětleno, zohledněny všechny faktory, doporučena následná péče. Precizní, rychlý a zcela bezbolestný zákrok. Více

Nad Stadionem 484, Vimperk Mapa

Stomatologická ordinace

• „Paní doktorka i sestřička jsou úžasné dámy a profesionálky. Mnohokrát mě i mé rodině pomohly. Děkuji a všem je moc doporučuji.... Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Stomatologická ordinace

• „Nejlepší zubař kterého jsem poznal. Velice slušný, ochotný a skromný člověk. Kdyby takových bylo více. Díky pane dokrore! Více

1.máje 116, Vimperk, Vimperk Mapa

Stomatologické centrum u Svaté Anny

• „Pan doktor je perfektní zubař, asi nejlepší co jsem kdy měla. Co se péče týče, nedá se mu nic vytknout. Bohužel jsem byla nucena od něj odejít z finančních důvodů - neměl smlouvu s moji pojišťovnou a zákroky jsou u něj dost předražené (a stáe to stoupalo). A někdy se mi zdálo, že ty různé vodičky a postřiky, co mi na zuby aplikuje by nebyly tak úplně třeba - anebo alespoň ne v takové míře, ale vydělávat se musí. Více

č.d. 63, Strunkovice nad Blanicí Mapa

Stomatologická ordinace

• „Kvalitní zubař. Raději pomaleji,ale pořádně.

Hornická 568, Netolice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Jsem spokojen, už se zas nebojím chodit k zubaři. Malá, ale dle mého názoru moderně a plně vybavená ordinace. Pečlivý, nenutí do zbytečných zákroků a zná hranice svých možností. Více

Skalka 1120, Prachatice Mapa

• „Paní doktorka je velmi dobrá lékařka. Chodím k ní už od dětstsví a nikdy jsem neměla problémy. Vždy poradila a pomohla i když to bylo špatně slučitelné s plánovanýma pacientama. Chápu, že není dvakrát příjemná na pacienty, kteří nechodí na pravidelné kontroly, a kteří by jí nejradějí radili, co a jak jim má v ústech opravit. Chodí k ní i moje děti a manžel. Manžel si jí nemůže vynachválit, poté co zažil od svých předešlých stomatologů. S dětma umí skvěle zacházet. Děti se nebojí zubního lékaře, tak jak si to pamatuji já ze svého dětství. Prostě něj. Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Velmi dobrá odbornice,kvalitně nás ošetřila,mimo ordiínáční hodiny,bez jakéholi poplatku.S tak dobrým a ochotným přístupem lékaře jsme se ještě nesetkali. Více

Skalka 1120, Prachatice Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Dobrý den, po registraci u pana Rajáka jsem přestal mít stres z návštěvy zubaře a se všemi jeho zákroky - a někdy i složitými - jsem velmi spokojen a vždy byly bez pozdějších problémů. Pan Raják pracuje citlivě a vždy s problémem pacienta seznámí a navrhne i jinou možnost léčby, pokud si ji pacient nemůže dovolit. Děkuji Bohu za tohoto člověka .-) Více

č.d. 88, Lenora Mapa

• „vysoka profesionalita,přístrojové vybavení,erudice,odbornost

č.d. 134, Čkyně Mapa

Stomatologická ordinace

• „Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Nedá se snad ani co vytknout a díky ní už se nebojím navštěvovat zubní ordinaci :) Více

č.d. 198, Chvalšiny Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Celá naše rodina je spokojená oceňuji vstřícnost,pečlivost a individuální přístup .a samozřejmě ochotu jak paní doktorky,tak sestřičky. Co se týče vybavenosti ordinace je suprové moderní a příjemné Více

Na Panské mezi 293, Lhenice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Ja tedy k paní doktorce nechodím, ale ve středu jsem byla u své zubařky ve Lhenicich s nateklou pusou a bolesti zubů dole moje zubařka mi ho vyvrtaka a poslala mě domů s tím ze mám prijit za měsíc na vytrhnutí. Ještě už ten den večer jsem měla celou půlku prave strany tak nateklou že jsem nemohla otevřít pusu. Dlve čtvrtek měla pohotovost paní doktorka Kovářová, ikdyz k ní nechodím tak me vzala. Zub mi vyvrtaka ještě více, pichla mi 3 injekce na umrtvení a ani jedna mi nezabrala takže vše jsem cítila, rozrizla mi dáseň a dala mi tam dren. Pak se mi snažila zub zaziva vytrhnout ale to jsem bolestí nedala, no takových 20 minut jsem trpěla u ní v ordinaci v křesle. Napsala mi dvoje silné antibiotika a řekla mi ze mám ledovat a chodit na výměnu drenu a čištění rány. Nakonec jsem se dozvěděla ze jsem měla zanet okostnice a tak velký že ani ty injekce na umrtvení nemohli. Muži vám říct ze takovou bolest bych nepřála nikomu ale na druhou stranu paní doktorka mě zachránila. Protože kdybych měla čekat měsíc na svou doktorku tak jsem skončila v Cb. Za toto paní doktorce moc dekuju. Více

Náměstí Svobody 2, Vlachovo Březí Mapa

Stomatologická ordinace

• „Já problém nemám. Nevrtá mi zdravé zuby, aby měla více zákroků, na zánět dásní mi neřekla, že to mám ošoupaný a jako dítě na základce jsem neměl rád žádnýho doktora. 2x do roka na prohlídku a pak jsme oba spokojeni. Více

Smetanova 405, Vimperk Mapa