Zdeňka Horáčková, zubař Praha

MUDr. Zdeňka Horáčková

Zubař, Ortodontista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 84, Praha
Praktický lékař - stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - stomatolog akutní problém

V těhotenství jsem měla problém - ulomil se mi zub. Dr mi řekla, ať tedy přidju. Několi dní mi bylo špatně, jezdila jsem po slžebních cestách a přišla asi za týden. Přičemž to, co se dělo v ordinaci, bych nikomu nepřála. Dstala jsem přednášu o tom, že když měto tak bolelo, proč jsem nepřišla hned. Vystvětlila jsem, že mi bylo špatně a jezdila jsem pos lužebních cestách např. Praha - Ostrava a zpět. Načež dr spustila přednášku o tom, že těhotentví není nemoc a co si těhotné v dnešní době myslí, že budou mít všude výhody, že ona když byla těhotná pracovla apod. Vysvětlila jsem jí, že také pracuji, i kdy kvůli komplikacím v těhotenství gynekolog chce dát neschopenku. To jí nestačio a pokračovala ve výčtech o to, jak si těhotné chtějí získat pro sebe výhody. To už jsem brečela. Pán v čekárně řekl, že mi kldině přenech své místo a přijde jindy. Načež mě doktorka naštvaně vzala dovnitř a vztekle mi vrtala zub, u čehož nevybírvě nadávala. Ten zub mi odvrtala tak, že dodnes s ním mám problémy. Byla jsem tehdy u ní naposledy a to, co jsem tam zažila, bych nikomu nepřála... hrůza a příklad toho, jak by se lékař nikdy neměl chovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Věcná a racionální lékařka s drsným naturelem.


J
Ověřeny pacient

Šikovná a zkušená zubní lékařka. Neplatí se za sa standardní amalg. výplň, doplacení bílých výplní je standardní cena jako u konkurence. Chodíme k ní s manželkou - zam. FN Motol již několik let.


Velmi pečlivá, svědomitá zubařka. Docházíme k ní celá rodina již několik let a jen spokojenost


Nikdy jsem nebyla u jiného stomatologa. Mám však pocit pokud hradím nějaký zákrok, nebo opravu zubů, či náhrad, měla bych dostat potvrzení o převzetí peněz. Veškeré zákroky a opravy se mi zdají drahé. Měl by existovat nějaký ceník!!! To platí hlavně pro laboranta paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti