Praktický lékař - stomatolog
V Úvalu 84, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog akutní problém

V těhotenství jsem měla problém - ulomil se mi zub. Dr mi řekla, ať tedy přidju. Několi dní mi bylo špatně, jezdila jsem po slžebních cestách a přišla asi za týden. Přičemž to, co se dělo v ordinaci, bych nikomu nepřála. Dstala jsem přednášu o tom, že když měto tak bolelo, proč jsem nepřišla hned. Vystvětlila jsem, že mi bylo špatně a jezdila jsem pos lužebních cestách např. Praha - Ostrava a zpět. Načež dr spustila přednášku o tom, že těhotentví není nemoc a co si těhotné v dnešní době myslí, že budou mít všude výhody, že ona když byla těhotná pracovla apod. Vysvětlila jsem jí, že také pracuji, i kdy kvůli komplikacím v těhotenství gynekolog chce dát neschopenku. To jí nestačio a pokračovala ve výčtech o to, jak si těhotné chtějí získat pro sebe výhody. To už jsem brečela. Pán v čekárně řekl, že mi kldině přenech své místo a přijde jindy. Načež mě doktorka naštvaně vzala dovnitř a vztekle mi vrtala zub, u čehož nevybírvě nadávala. Ten zub mi odvrtala tak, že dodnes s ním mám problémy. Byla jsem tehdy u ní naposledy a to, co jsem tam zažila, bych nikomu nepřála... hrůza a příklad toho, jak by se lékař nikdy neměl chovat.

Věcná a racionální lékařka s drsným naturelem.

Šikovná a zkušená zubní lékařka. Neplatí se za sa standardní amalg. výplň, doplacení bílých výplní je standardní cena jako u konkurence. Chodíme k ní s manželkou - zam. FN Motol již několik let.

Velmi pečlivá, svědomitá zubařka. Docházíme k ní celá rodina již několik let a jen spokojenost

Nikdy jsem nebyla u jiného stomatologa. Mám však pocit pokud hradím nějaký zákrok, nebo opravu zubů, či náhrad, měla bych dostat potvrzení o převzetí peněz. Veškeré zákroky a opravy se mi zdají drahé. Měl by existovat nějaký ceník!!! To platí hlavně pro laboranta paní doktorky.