Zubní lékař
Zenklova 39/1545, Praha

Velká ochota a vstřícnost.Jsem velmi spokojena.Ošetření je vzorné a přístup k pacientovi perfektní.Jsem ráda,že jsem se dostala k panu doktorovi.Po arogantním přístupu předešlé zubařky mi pan doktor opět vrátil sebevědomí a jistotu,že jsou i slušní lékaři,kterým jde o člověka a ne jen o peníze.

Pan doktor se sestřičkou jsou možná přijemní ale vyřešit bolest zubu nedokázal :-( byla jsem nucena ho navštívit protože moje paní zubařka měla dovolenou. 1. návštěva že mám prasklou plombu tak jí odvrtal a poté zaplomboval , bolest ale stále nepřestávala tak jsem tam šla druhý den , odvrtal zub znovu ale na nic nepřišel , poté ještě zub vedle , další den znovu návštěva bolest pořád trvala , a takhle postupně 14 dní 3 vyvrtané zuby , 1 zaplněn vložkou ,ostatní 2 nechal otevřené a výsledek stále zoufalý , po 14 dnech už se vrátí moje paní zubařka tak snad už to dá do pořádku. Vzhledem k jeho věku bych čekala že má alespoň 20-30 let praxe a nějaké zkušenosti ale bohužel tomu tak není :-(((((

Dlouho jsem hledal příjemného zubaře - někoho normálního s kým se dá snadno domluvit - než jsem našel pana Vítoně, měl jsem celkem čtyři otřesné zkušenosti - poprvé velký zánět, protože vážená a děsně vytížená paní doktorka mi udělala novou blombu na půlce té staré zlomené. Dálší píchala umrtvovačku tak, že jsem cítil úplně všechno (zákrok byl provázen pohrdavou přednáškou o mé zbabělosti) a začala působit až při odchodu z ordinace (to opakovaně), třetí mi řekla, že se zaměřuje na ženy a bělení zubů a tak dále... Pan doktor Vítoň je ZLATÝ.

O zubařině zřejmě neví nic. Poté, co jsem ho po několika letech změnila, jsem zjistila, že mám 7 kazů, kterých si nevšiml. Dále jsem o jeden zub přišla a musela si nechat udělat můstek. U dalšího zubu, o který mi dobře pečoval mě čeká korunka. Nová lékařka byla naprosto zděšena. O tom, kolik mě jeho ignorace již stála a ještě bude stát ani nemluvím. Rozhodně nedoporučuji!

Pan doktor je perfektní a sestřička taky super.Nemohla jsem sehnat žádného zubaře a on mě vzal hned.A že to při vrtání nebolí?Jsem statečná a nedávám si injekci.A když se vrtají krčky,tak to opravdu bolí!Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemnýma lidičkama jako jsou oni dva!

Velmi milý doktor s čupr sestřičkou. Dodržuje objednací termíny, takže žádné dlouhé čekání a jako zubař perfektní.

Pan doktor je příjemný a vstřícný.Vypomohl mi ošetřením i když nejsem jeho pacientkou.Byla jsem spokojena.