EXTRADENT PLUS, s.r.o.
Těšnov 5/1163, Praha

K panu doktorovi jsem přešla skoro před 10 lety, kdy mě můj původní zubař nechal trpět se zánětem dásně.
Pán doktor mi velice pomohl. Po čase jsme museli řešit i implantáty.
Před měsícem jsem poprvé absolvovala dentální hygienu, kde byl přítomný i stomatolog. Zjistil, že kost kolem implantátu se rozpadá (před mýma očima vytáhl z dásně úlomek kosti) a zhodnotil můj chrup slovy "tak tohle už jsem dlouho neviděl".
Po vstupní prohlídce u zmíněného stomatologa, třech RTG a reálných fotek mých zubů jsme zjistili, že mám na všech zubech kaz kromě jednoho. Podotýkám, že 2 měsíce před tím jsem byla u pana doktora Nathanskeho a zuby byly údajně v pořádku.
Implantáty musím resit na paradontologii, cenu si netroufám ani tipnout. Oprava všech kazu bude cca 70tis.
Dceři jsem doma při čištění zubů objevila také 2 kazy a to byla na prohlídce se mnou (dnes již 3 měsíce zpět).
Za tu dobu se vše zdálo v pořádku, občas mě nějaký zub bolel, ale když zubař řekne, že dobrý a on opravdu přestane bolet, tak jsem věřila. Byla to chyba. Na obou horních sedmičkach mám tak obrovské kazy, že snad i slepý by to viděl. A můžu doufám, že o ně nepřijdu.

Po 8.měsících vaší pravidelné péče odcházím domů s novými horními zuby.Ukousnu všechno,nic mě nebolí.Velký dík pane doktore,cestovat za vámi z Plzně se mi vyplatilo.Hanna O.

Pan doktor Nathanský je velký odborník a jeho péče jsem využívala dlouhá léta.
Vstřícný,milý a přátelský,ovšem jen do chvíle,kdy jsem vznesla výhrady k neúspěšné
Implantaci.Vzhledem k neochotě z jeho strany, vysvětlit mi důvod neúspěchu,jsem
se rozhodla změnit lékaře a požádala o vrácení peněz.
Odpovědí od pana doktora je naprosté mlčení!
Vlasta Džurná

S prací Dr. Nathanského jsem já i celá moje rodina velice spokojená. Chodí k němu i má 3 letá dcera, která se vždy těší. Je na ni milý a dcera vždy dostane pozornost:-) Nezažila jsem ho se špatnou náladou, usměvavý, při zákroku citlivý. Přišla jsem k němu se zánětem, kde mi na jiné klinice snad řezali do živého, ihned reagoval, pomohl mi a zánět se rychle vyléčil.Šla jsem k němu ( po nepříjemném zákroku na jiné klinice ) na doporučení a už jsem tam zůstala a postupně přešla s celou svoji rodinou. DOPORUČUJI!!!

Na svou připomínku, musím podotknout, že pan doktor reagoval velmi pozitivně. Mou náhradu vyreklamoval (není jeho práce), a udělali mi novou - velmi rychle a ochotně. Jsem moc spokojená. Zuby mám moc pěkné. Děkuji

MUDr. Nathalnský je velký odborník a svou práci odvádí velmi profesionálně. Inplantáty, které mi dělal (3), odvedl opravdu profesionálně a bez bolesti. Jsem opravdu ráda, že jsem se k němu dostala za to veliký dík.
Musím ale podotknout, že laboratoř se kterou spolupracuje je velmi nekvalitní a neodborná. Náhradní chrup horní čelisti, kterou pro mě udělali je nehorázně špatná, nevyhovující a opravdu nehezká. Takovou nespokojenost jsem v minulosti nikdy ještě nezažila a to jsem to už absolvovala dvakrát. Abych se nemohla najíst, pořádně mluvit a neustále slinit je opravdu hodně stresující.Je mi líto, že na vysoce odborně provedenou práci se pak nasazují náhrady, které všechno vlastně pokazí a to co je pochváleno je v tu ránu pryč.

před 15 roky jsem měl paradentozu, můj ošetřující lékař nechtěl dávat znovu můstek a doporučil mě k panu Nathalskému na implantáty.Do dnešního dne, krom plomby na kryí šroubek, jsem neměl sebemenší problém, provedl velmi profesionální práci

Dobrý den, pane pode mnou víte, že Vám ty zuby pod korunkou chcípnou? Alena Hronátová, studentka 4.ročníku medicíny

pan "doktor" mi zhodnotil moje přední zuby tak, že potřebuji implantáty, že chronický zánět nelze vyléčit. Nechal jsem si udělat nezávaznou konzultaci jinde, kde mi řekli, že zánět vyléčit samozřejmě lze a na zuby lze nasadit korunky a budu mít zuby vlastní. Jsem nadmíru spokojen, není ani poznat, že mám okorunkované zuby, kdybych šel do implantátů, přišel bych o svoje vlastní zuby a zaplatil minimálně 60 tisíc! Dle mého názoru to není lékař ale snaží se vydělat na lidské nevědomosti, kdybych mu uvěřil a neporadil se jinde, přišel bych o peníze i o zuby. Nedoporučuji!!!!!

Připojuji se k níže uvedenému negativnímu hodnocení, kde paní píše o nekvalitně obroušených zubech pod korunkami, píše že má zalomený nástroj a o zub přijde. Toto se mi u pana doktora stalo taktéž!! Navštívil jsem MUDr. Koudelu - specialistu s mikroskopem a podařilo se mu zalomený nástroj vyndat, díky němu jsem o zub nepřišel. Dr. Nathanský mi ho chtěl vytrhnout a provést mi implantát, jde mu jen o peníze, nikoli o záchranu zubu. Jeho v počátku milé chování se vystřídalo s arogancí a neochotou napravit chyby, které mi v ústech způsobil. Dle mého názoru, by se měl věnovat buď pouze implantátům nebo pouze čistou stomatologií, protože práci nezvládá, je arogantní a nenese odpovědnost za to, že někomu zničí zub!!!
Výrazně nedoporučuji!!!