Nemocnice Bulovka; Ortopedická klinika
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

jezdim k padu doktorovi 27 let jsem velice spokojena s pristupem k pacientum i ke mne samotne velice dusledny a starostlivy

Pana asistenta MUDr. Zdeňka Matějovského, CSc. excelentního ortopeda a onkologa z Nemocnice Na Bulovce, Praha 8, hodnotím z pohledu dlouhodobě léčeného pacienta, jako velmi svědomitého, příjemného, vstřícného, nesmírně pracovitého, ale při tom i přísného a obětavého lékaře specialistu. Tento na první pohled velmi skromný, ale při tom skvělý lékař mi svým zodpovědným, ale přitom vstřícným a trpělivým přístupem pomohl stabilizovat můj téměř beznadějný zdravotní stav na přijatelnou, a ještě únosnou mez invalidity odpovídající mému věku (71 let). Za zmínku stojí, že i přes uznávané rodinné lékařské zázemí, si svoji lékařskou specializaci iniciativně vždy prohluboval a nadále ji zvyšuje aktivní účastí na mezinárodních specializovaných lékařských sympoziích a dalších vzdělávacích akcích doma i v zahraničí. Je o něm známo, že své zkušenosti z lékařské praxe ochotně předává svěřeným mladým medikům, lékařům a odbornému týmu sestřiček, jakož i sanitárnímu personálu. Svou lékařskou odbornost v plném rozsahu využívá při náročných chirurgických výkonech i následné lůžkové a ambulantní léčbě všech svých pacientů, kterým se obětavě věnuje bez ohledu na čas v Ortopedické klinice Nemocnice Na Bulovce. Tomuto skvělému lékaři z celého srdce mnohokráte za vše děkuji, přeji mu hlavně další životní sílu, zdraví a příslovečný elán k naplňování jeho celoživotního poslání “být více než skvělým lékařem”. Děkuji mu nejen za sebe, ale i všechny ty další u něho úspěšně léčené pacienty – zvláště ty seniory, kteří pro svůj vyšší věk už nejsou uživateli facebookové sítě. JUDr. Jaromír Peklo, ambulantně léčený pacient

Zachránil mi levou nohu, kdy na Motole tvrdili, že je vše v pořádku a noha mi hnila. Zachránil mi rameno, kdy 3/4 roku jsem chodila po lékařích a nikdo nevěděl, co se děje, jediný on na to přišel. Myslím si, že Bulovka je mu malá a přeji mu, aby obhájil profesůru, jako jeho již zesnulý otec, taky špičkový specialista. Pane asistente, hodně hlavně zdraví, Vám přeji!!

Pan asistent MUDr. Zdeněk Matějovský je vynikající lékař.!!!Musím říci, že mi několikrát zachránil život. To co jiní doktoři z regionu západní čechy zanedbali či nasadili naprosto špatnou léčbu Mudr. Matějovský v mém případě zachránil.Léčím se u něj s maligním melanomem v noze, jiní mi už nedávali naději ale MUDr. Z.Matějovský věděl jak na to. Hodnocení pro tohoto lékaře které se mi zde nabízí pro něho není dost vysoké.Tento lékař by si zasloužil mnohem více.Jezdím k němu na kontroly velice ráda, jeho stále optimistická a veselá nálada mě a řekla bych i ostatním pacientům dodává novou sílu a elán do života.Přeji mu mnoho úspěchů.

as.Zděněk Matějovský se může s naprostou noblesou řadit mezi největší kapacity ve svém oboru.Neskutečně hezký lidský přístup,naprostá profesionalita a optimismus jsou pro něj samozřejmostí.Jen si myslím,že tým se kterým pracuje by mohl být více profesionální a měl by si z as. Matějovskkého vzít příklad.Zasloužil by si vést vlastní kliniku ....
Velmi mu děkuji
I přesto,že jsem se díky přístupu ostatních lékařů rozhodla pro doléčbu jinde,postavil se k tomu profesionálně a popřál mi mnoho štěstí.
Za to vše co pro mě udělal mu opravdu strašně děkuji!!!!!!!

Pan asistent MUDr. Zdeněk Matějovský - opravdu největší odborník v ortopedii, kterého znám. Díky němu zase chodím bez bolestí (v listopadu 2011 mi voperoval totální endoprotézu kyčelního kloubu)a to tak bezvadně, že i při své těžké obezitě jsem po 3 měsících odložila berle, cítila jsem, že je vše vpořádku. Nyní jsem 5 měsíců po operaci a nikdo by už na mé chůzi nepoznal, že mám tento zákrok za sebou. Jsem mu velmi moc vděčná za jeho kvalitní práci a obrovské znalosti v oboru. Během hospitalizace jsem viděla jak je vynikající odborník i při léčbě zhoubných nádorů. Je naprosto obdivuhodný a velmi si jej vážím i pro jeho velmi vstřícný, vždy milý a klidný přístup k pacientům i při tak obrovském vytížení, které má. Patří mu můj obrovský dík, úcta a přála bych mu, aby se vždy i jemu a jeho blízkým dostalo vždy tak kvalitní péče, jakou jsem měla a mám já u něj.

vynikající operatér a diagnostik

Výborný odborník,lidský přístup k pacientům.

Výborný odborník, svědomitý, pečlivý a nesmírně pracovitý. K pacientům vstřícný, ochotně s nimi komunikuje. Jeden z nejlepších přístupů, s jakým jsem se kdy setkala!

velmi svědomitý a pečlivý odborník