Zubní ordinace
Šumperská 652, Praha

Velmi pečlivý lékař,s velmi dobrou organizací práce ordinace, dodržování objednacích termínů plus mínus 10 min.

K panu doktorovi chodím již pár let a jsem maximálně spokojená. Po nevydařených školních zubařích mi zuby opravil, přeplomboval a je vše maximálně v pořádku. S akutním případem jdu vždy přednostně a nestalo by se mi, aby někoho s bolestí nechal déle čekat. Opravdu nejlepší zkušenost a nejlepší informovanost!
Doufám, že nás bude přijímat ještě několik dalších let... VŘELE DOPORUČUJI!! Linda K.

tento stomatolog je nejhorší jakého znám, jakmile přetáhnete prevenci a pak přijdete s bolestí je na vás hrubej, drzej nechá vás čekat až dojde na vás řada klidně i dvě tři hodiny v čekárně a co sem slyšela v některých případech za to že nechodíte na prevenci ani nepřijme. je to lékař který nechce mít s nikým žádnou práci rozmlouvá vše na čem by musel pracovat a když tam přijdete se zubem na kterým by musel zamakat tak se rozčiluje. Prostě nikdy nikdy nikdy k tomuhle doktorovi!!!!!!!!!!!!!!

Pan MUDr. Krušina je tak akorát samolibí namyšlení frajer. S pacienty nemá žádné soucítení a bolest pacientů je mu úplně lhostejná. Kvalita zpracování plomb v jeho podání dle školního hodnocení je značena čistou pětkou. Nebudu tu dále rozepisovat další kvalitní zákroky pana doktora, nejenom na mé osobě, ale dle zážitků všech známých, ale všem lidem doporučuji si návštěvu tohoto stomatologa rozmyslet.

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, je milý,pečlivý,profesionál a nikdy se k němu nebojím sednout do křesla :o) A co se mi na nem ještě líbí je to, že ikdyž by mohl na mě "vydělat" ( třeba bělení zubů) , tak mi to klidně rozmluví, že to nepotřebuji.Podotýkám, že nemám žádné velké problémy s chrupem, ale takhle si představuji ideálního stomatologa. Doporučuji všem. Andrea

K panu doktoru Krušinovi chodíme celá rodina již pár let a jsme nejvíce spokojeni. Neznáme nikoho lepšího a jen vřele doporučujeme. Klementová

K panu doktorovi chodíme léta.
Neznám lepšího lékaře,ohleduplný,šikovný a profesionální přístup je přímo vzrový.
A to není jem můj názor, ale i celé široké rodiny,která k němu postupně přešla.
Celá Praha nám ho může závidět.
Pane doktore..... děkujeme že jste !

JSEM S PANEM DOKTOREM NAPROSTO SPOKOJENÁ. DOKONALÁ PÉČE A INFORMOVANOST, ČLOVĚK ANI NEVÍ,ŽE JE U ZUBAŘE, JEMNÝ A BEZBOLESTNÝ :O)

S tímto stomatologem máme v rodině jen ty nejlepší zkušenosti, doporučila bych ho všem ale stav má jistě plný. Zákroky od něj jsou 100% v pořádku.