Praktický lékař - stomatolog
Hostinského 1533, Praha

Velmi se bojím zubařů, ale pana doktora Antoše musím říct, že vůbec! Je to zlatý člověk a má zlaté ručičky. Vše co právě dělá mi vysvětluje a mile se přitom usmívá. Kdybych tu mohla dát milion hvězdiček, tak je klidně dám :)

Pan doktor AntošZdeněk Antoš - Vyberte si hodnocení pro tohoto lékaře a zkuste to zdůvodnit

velmi dobrý i sestřička paní Zelenková jsou velice vstřícní a laskaví lidé. K panu doktorovi chodím asi 25 let, má opravdu zlaté ruce, snaží se zachránit každý zub. Jsem moc ráda, že mám tak dobrého zubaře a také jsem ho doporučila svojí dceři a její rodině. Za celou rodinu panu doktorovi a sestřičce moc děkuji.

perfektní a velice profesionální přístup

Pan doktor je velmi dobrý stomatolog,je milý,laskavý,syn po zkušenostech s bývalou zubařkou nechtěl ani otevřít pusu.Díky přístupu pana doktora dnes chodí na pravidelné prohlídky.Chodíme k němu celá rodina a jsme velmi spokojení.

působí úžasně, ale dokonalý také není, někdy nadělá i pěkné chyby. ale je opatrný, pečlivý, usměvavý, šedovlasý starší pán jako z pohádky, před každým zákrokem řekne co bude zrovna provádět, případně dá na výběr a co je důležité, snaží se zachránit každý zub - zubaři se obecně dělí na ty kteří volí radikální cestu a ty kteří chrání každý zub - oba přístupy jsou někdy dobré ale tento je vzácnější a cennější, zuby máte jen jedny. pokaždé také mechanicky čistí zubní kámen což je nejlepší a velmi vzácné. bohužel neřeší parodontické potíže s dásněmi, ty ignoruje a v nejhorším pošle ke specialistovi. jeho laskavost je pověstná a má i své nevýhody - někdy se zbytečně bojí doporučit dražší řešení a je natolik laskavý ke všem příchozím že to pak odnášejí ti objednaní - nikdy vás nevezme v objednaný čas, je jedno jestli přijdete jako akutní bez objednání nebo objednaní tři týdny předem, stejně se do ordinace dostanete podle pořadí příchodu nebo jak se procpete. někdy máte štěstí na prázdnou čekárnu, častěji však čekáte několik hodin, i přes objednání. vyložené pokusy zneužít status akutního případu naštěstí sestřička vykáže. banální zákroky má bohužel doktor tendenci mnohdy kouskovat a objednávat vás zub po zubu co 14dní či 3 týdny.

Je moc příjemný a pečlivý, velmi ho doporučuji.

Beze zbytku platí rčení "zlaté ruce" - vlídný, ochotný, bezproblémová domluva návštěv. Jenže už přijímá jen rodinné příslušníky stávajících pacientů.

Objednaci casy sedi - nikdy jsem necekala vic jak 5 min. Doktor mily, vstricny, ochotny. Vzdy popise, jak bude osetrovat, nabidne alternativy. Nejlepsi doktor, co mam.

C

Čeho si cením velmi: vstřícnost při objednání, laskavá péče, vysvětlení, co mě čeká a jaké mám alternativy. Čas objednání sedí s časem, kdy skutečně vychází sestřička na chodbu se podívat, kde je pacient, pokud je nutné čekat, vím, jak dlouho a čekání je minimální.

Velmi dobrý stomatolog,milý a uklidňující přístup k pacientům.