SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

(211 názorů)

Sanatorium Helios je centrum asistované reprodukce, onkologické prevence, gynekologie a genetiky, které vzniklo v roce 1994 jako jedno z prvních center v ČR zabývajících se diagnostikou a léčbou neplo... Více

SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

Štefánikova 12

612 00 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Sanatorium Helios je centrum asistované reprodukce, onkologické prevence, gynekologie a genetiky, které vzniklo v roce 1994 jako jedno z prvních center v ČR zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Naše Laboratoř IVF a Laboratoř lékařské genetiky jsou auditovány nezávislou agenturou ČIA a splňují podmínky pro akreditaci dle normy ČSN EN ISO 15189.

SANATORIUM Helios má akreditaci společnosti Global Clinic Rating. Tato akreditace představuje expertní hodnocení klinik a prokazuje splnění vysoké úrovně odbornosti, technologického vybavení, kvality poskytovaných služeb a odezvy od pacientů. Akreditace je umožněna pouze klinikám s prověřenými vysoce nadprůměrnými výsledky.

Global Clinic Rating se zabývá celosvětovým porovnáním kvality klinik. Dlouhodobě patříme mezi 5 nejlepších klinik na světě z celkového počtu 1821.

Spolupracujeme s australskou společností GENEA – World Leading Fertility, která patří mezi největší a nejúspěšnější IVF centra na světě. GENEA má rozsáhlá výzkumná oddělení a neustále pracuje na zlepšení úspěšnosti umělého oplodnění vývojem nových postupů, přístrojů a kultivačních médií.

Vyšetření

Nejbližší zařízení

• Pavel Texl

Gynekolog, Prim. MUDr.

• P

Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

• L

Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Veronika Kováčová

• R
      Umístění: SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

• S

Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Zuzana Bílková

• D
      Umístění: SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

• Umístění: SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Ditta Leznarová

Genetik, MUDr.

• Š
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka je příjemná, profesionální a brilantní. Působila na nás s manželem velice dobře, myslím, že často není zapotřebí přehnané upjatosti některých lékařů, naopak, někdy je zapotřebí situaci odlehčit, ale zároveň neztratit vážnost, kterou si ten či onen problém, zaslouží. My byli na konzultaci kvůli neplodnosti a odcházeli jsme s moc dobrým pocitem, veškeré naše dotazy byly zodpovězeny a budeme čekat na výsledky krve. Za nás tedy rozhodně velmi dobrá zkušenost.

• L

K paní doktorce jsme se dostali před plánovanou AMC, kdy nám vyšel SUSPEKTNÍ PrenatalSafe / neinvazivní test/. Paní doktorka s námi jednala jako kdyby byl pozitivní a řekla, že to třeba vyjde, že třeba budeme jedni z 500, u kterých se T21 nepotvrdí. . . Ptž uvádí spolehlivost 99.8% na T21. Nakonec nám řekla, že pokud to teda vyjde špatně, tak že se zítra uvidíme, že od ní budeme potřebovat papíry.. A třešnička bylo, že vlastně oni by chtěli, aby to vyšlo, protože potom ty neinvazivní testy jsou spolehlivější a můžou jich více využívat a řídit se jimi.
      Jako lékař to chápu, ale říct tuhle větu těhotné ženě a partnerovi před odběrem AMC a čekáním na výsledek, si nemyslím, že je dosti profesionální..... Večer volali, že T21 není potvrzena.
      Budu velice vděčná, když se s touhle paní nebudu muset již nikdy setkat.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Jiří Šantavý

Gynekolog, Genetik, Prof. MUDr.

• V
      Umístění: Odborný lékař gynekologSlužby: Jiný

Po předchozích špatných zkušenostech u jiných lékařů, mohu opravdu soudit. Velice příjemné a profesionální vystupování, Kdy opravdu vidíte snahu pomoci... mnohokrát se spolu i zasmějeme a hlavně díky velmi odborné peci a dohledu panu profesora mám krásnou zdravou holcicku! Nedám na nej dopustit, stejně tak jako na úžasnou a hodnou sestřičku... a naprosto doporučuji všem!

• Ja sem s panem doktorem naprosto spokojena.Sem rada ze sem presla k nemu a diky nemu mame krasneho zdraveho syna.V predchozich komentarich sem se docetla ze neni prijemny atd.. Kazdej den neni posviceni aby se na kazdeho usmival jak mesicek na hnoji.Pan doktor ma uz svuj vek a ma toho moc protoze je skvelej a sikovnej tak nekdy holt nema naladu,naprosto ho chapu.A kdyz tam prijde nekdo jako jen na vysetreni tak neznamena ze se mu musi hned predstavovat.Proste za me pan doktor je nej :)

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Jan Šula

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

V žádném případě nedoporučuji, špatný lékař. .... Po předešlých několika zkušenostech s jeho přístupem, přecházím jinam. Říká věci které se nehodí. Neříkají, nebo vám vnucuje rakovinu. Své osobní problémy přenáší na ostatní ženy, které k němu přijdou na preventivní prohlídku. Nedůstojné ponižovaní, arogantní přístup. S pokorou jsem vše snášela. Chyba, hned jsem měla přestoupit, odejít jinam. Vše budu konzultovat s praktickým lékařem a následně podávat stížnost. Za zanedbávání základní zdravotní péče. Nelíbí se mi poslouchat, "a to chce vykuchat, jako kuře" ?! A jiné neblahé, nedůstojné poznámky z lékařovy strany. Po přečtení předešlých komentářů, jsem se přesvědčila, že chyba není ve mě, ale v panu doktorovi. Měl by změnit zaměstnání.Třeba pracovat, jako dělník na veřejně prospěšné práce. Lékařů je dostatek, a těch špatných není potřeba. Dost bylo a je nedůstojných postojů z lékařovy strany.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Asi 3. roční prohlídka. První dvě prohlídky v pohodě, zato ta poslední? ŠOK! OTŘES! Pan doktor mě přesvědčoval o tom, jak je špatné NEBRAT!!! HA. Přirovnával mě ke zvířatům, které přece "nemenstruují" každý měsíc, tak proč to proboha chci já? Chvílemi jsem si připadala jako v nějaké skryté kameře... Přišlo mi to velice ponižující. Všechny mé argumenty výsměšně smetával ze stolu. Z tohoto zážitku jsem natolik otřesena, že mě to přivedlo až sem, mezi recenze a přimělo mě to také přispět svým negativním názorem. K panu doktorovi již nikdy nepůjdu.

Podívejte se na všechny názory (92) na lékaře