SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

(9 názorů)

Sanatorium Helios je centrum asistované reprodukce, onkologické prevence, gynekologie a genetiky, které vzniklo v roce 1994 jako jedno z prvních center v ČR zabývajících se diagnostikou a léčbou neplo... Více

SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

Štefánikova 12

612 00 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Sanatorium Helios je centrum asistované reprodukce, onkologické prevence, gynekologie a genetiky, které vzniklo v roce 1994 jako jedno z prvních center v ČR zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Naše Laboratoř IVF a Laboratoř lékařské genetiky jsou auditovány nezávislou agenturou ČIA a splňují podmínky pro akreditaci dle normy ČSN EN ISO 15189.

SANATORIUM Helios má akreditaci společnosti Global Clinic Rating. Tato akreditace představuje expertní hodnocení klinik a prokazuje splnění vysoké úrovně odbornosti, technologického vybavení, kvality poskytovaných služeb a odezvy od pacientů. Akreditace je umožněna pouze klinikám s prověřenými vysoce nadprůměrnými výsledky.

Global Clinic Rating se zabývá celosvětovým porovnáním kvality klinik. Dlouhodobě patříme mezi 5 nejlepších klinik na světě z celkového počtu 1821.

Spolupracujeme s australskou společností GENEA – World Leading Fertility, která patří mezi největší a nejúspěšnější IVF centra na světě. GENEA má rozsáhlá výzkumná oddělení a neustále pracuje na zlepšení úspěšnosti umělého oplodnění vývojem nových postupů, přístrojů a kultivačních médií.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Alena Filková gynekologické vyšetření

Toto hodnocení píši téměř s ročním odstupem, jelikoz jsem zažila velmi traumatizující období. K paní doktorce jsem dochazela v době těhotenství jako ke klasické gynekolozce. Predevsim do těhotenské poradny. Neměla jsem žádné problémy. Paní doktorka se mi zdála vždy celkem milá, avšak každá kontrola na UTZ proběhla velmi rychle, až se mi to zdálo divné. Ale těhotná jsem byla poprvé, takže jsem nevěděla, co je normální.

Bohužel ve 25tt jsem přestala cítit pohyby a jela na pohotovost do Havl. Brodu, jelikož jsme zrovna s mužem byli na návštěvě rodičů. Miminko již nevykazovalo známky života. Musela jsem ho porodit. Jistě si dokážete představit, jak moc to je pro oba rodiče traumatizující.

Přišlo mi logické, že mě bude chtít má doktorka vidět a vyšetřit, zda je se mnou vše v pořádku. A že nám pořadí, jak se dále chovat. Objednala jsem se tedy telefonicky a situaci sdělila sestře, abych předešlá nějaké nepříjemné situaci.

Mladá sestra nás přijala se slovy "vy jste ve 25tydnu že?"... Neumí si ani poznacit, že někdo přijde o dítě. Když jsme jednali s paní doktorkou, tak byla velmi nepříjemná, neochotna a neempaticka. Nechtěla mě vůbec vyšetřit, vůbec ji nezajímalo, zda jsem vporadku. Stekala na nás "co po mně jako vůbec chcete?" a byla vylozene rozcilena, když jsem po ní chtěla ukončit neschopenku a vyplnit nějaký dokument. Na otázky, jak dále postupovat odpovídala stroze a naprosto neprinosne.

Když s ní chtěl manžel zůstat sám (spoustu věcí řešil on, jelikož jsem se zhroutila. Tudiz o nich třeba ani nevím), tak ho vysloveně VYHODILA! Se slovy, že má plnou cekarnu. Byli jsme objednání a strávili v ordinaci sotva 10minut....

Nevím, jestli mohla za to, že jsme o miminko přišli a nikdy se to nedozvím. Ale vzhledem ke stylu jejího vyšetření, bych asi nebyla překvapená, kdyby něco podcenila...
    S mojí aktuální lékařkou, se to vůbec nedá srovnat.

Shrnula bych to asi tak: Pokud nemáte žádné problémy a potřebujete jen být někde registrovaná, tak je MUDr. Filkova vhodná. Ale pokud očekáváte profesionální přístup, tak se jí vyhněte obloukem!

Lékař: Alena Filková gynekologické vyšetření

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. Chodím k ní asi 7 let. Byla jsem zde asi jen 4x, ale vždy mi poradila. Před předepsáním antikoncepce mi nechala udělat krevní testy a poslala mě na vyšetření prsu ultrazvukem. Na všechny mé dotazy položené jí osobně odpověděla. Problém je se jí dovolat. Je potřeba volat přes recepci, která přepojuje. Občas telefon vezme někdo jiný s tím, že jej předá doktorce, nechá jej vyzvánět na stole třeba 6 minut, takže to pak položím... Recepce mi neporadí kdy volat a jen řekne "prostě to zkoušejte pozděj". Když se potřebuji paní doktorky na něco po telefonu zeptat, dovolat se jí je bohužel třeba na 4x a pak musím být rychlá, aby vše vyslechla. Třeba dnes se potřebuji nutně zeptat, než začnu užívat lék a podruhé to nevyšlo s hovorem. Při osobním jednání mě ale neodbyla. Snad se jí dovolám... Bylo by vhodné, aby recepce informovala kdy paní doktorce spíš volat...nebo aby měla hodiny kdy spíš vezme telefon. Dovolat se je fakt katastrofa.

Lékař: Alena Filková

Do Sanatoria Helios chodím už několik let, s paní doktorkou Filkovou jsem se za tu dobu setkala 2x a to vždy na ultrazvuku. Během první návštěvy u mě zjistila podezření na mimoděložní těhotenství. Ovšem její přístup nebyl vůbec empatický, vypnula obrazovku, abych nic neviděla. V takové chvíli bych čekala úplně jiný přístup. Při druhé návštěvě mi vynadala hned ve dveřích s tím, co tam dělám, že mám svého gynekologa. Přitom se jednalo jen o to, aby zkontrolovala srdeční akci miminka (návštěva na 2 minuty). Za to, že mě na recepci objednali na ultrazvuk a ne k mé lékařce jsem přeci nemohla. Během celé návštěvy byla opět arogantní a nepříjemná. Během toho co jsem se v kabince obouvala, jsem slyšela, jak vše řeší se sestrou, že nechápe, proč jsem tam lezla. Od teď si budu před každou návštěvou zjišťovat, zda tato lékařka nebude na ultrazvuku. Doufám, že se s ní už nesetkám.

Lékař: Alena Filková Těhotenstvi

Já jsem tedy s paní doktorkou velmi spokojená. Začala jsem k ní chodit, když jsem otěhotněla, vše na co se ptám mi vždy vysvětlí. A usmívá se a je příjemná. Těžko říct, proc mají některé ženy dojem, že je neosobní, možná ji soudily jen dříve než bylo třeba. Za mě určitě spokojenost. Děkuji :)

Lékař: MUDr. Jan Šula gynekologické vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila několik let, neustále mne strašil různými druhy rakoviny, pokud nebudu brát antikoncepci, byl arogantní, absolutně neempatický, snažil se vyvolávat strach. Tlačil mě, abych si nechala zmrazit vajíčka a dle jeho slov není normální, když nejsem těhotná nebo neberu antikoncepci. Přestala jsem k němu chodit a jsem za to ráda. Rozhodně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Zuzana Bílková

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

Lékař: MUDr. Zuzana Bílková

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Lékař: Alena Filková

Dobry den,bohuzel spokojena sem s pani dotorkou nebyla :-( obratila sem se na ni skrz neplodnost,pozadovala sem vysetreni a prohlidku,misto toho mi byla vzita akorat krev a hned me tlacila do ivf coz me mrzelo :-( musela sem zmenit kliniku a konecne sem spokojena

Lékař: MUDr. Veronika Kováčová

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.