Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Obecné skóre

  N
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

  Velice vzkříšený pan doktor,určitě bych ho nevymenila za nic na na světě,myslím že ví co dělá,každopádně mi pomohl z drog a teď chodím i do prace . Děkuji pane doktore. Sábová Nella

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

  Vyšetřoval mi zraněný prst a po rentgenu bez nálezu zlomeniny mě poslal domů. Když jsem mu volal že i po měsíci to stále bolí, řekl mi, že mám brát Ibalgin. Když jsem z vlastní vůle šel s prstem ke specialistovi, dozvěděl jsem se že jsem měl poškozené kloubní pouzdro a vzhledem k nedostatečné léčbě si ponesu trvalé následky. Pan doktor Fojtík tedy selhal v jediné roli jakou jakožto praktik měl, tedy odeslat mě za specialistou.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

  Perfektní přístup. Polopatě vše vysvětleno. Cílem není ihned nasadit prášky, ale najít dlouhodobé řešení. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík

  Mudr Fojtík je výborný lékař,chodili jsme k němu mnoho let a bohužel nyní jsme nuceni oba s manželem lékaře změnit. Před 15 lety jsme se přestěhovali 50 km od Brna ale stále jsme velice rádi dojížděli, bohužel vzhledem k našemu věku dojíždění je pro nás už náročné,tak lékaře ač velmi neradi musíme změnit.Mudr Fojtík je velice pečlivý a poctivý lékař, poradí, pomůže a ještě je přívětivý a ochotný.Sestricka je také milá, pečlivá , hodná a ochotná.Moc oba s manželem tomuto lékaři děkujeme za vše.Strakerlova M.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Palackého 384, Újezd u Brna 66453 Zobrazit v Goole Maps
Masarykova 37, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps