(3 názory)

Masarykova 37

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

Vyšetřoval mi zraněný prst a po rentgenu bez nálezu zlomeniny mě poslal domů. Když jsem mu volal že i po měsíci to stále bolí, řekl mi, že mám brát Ibalgin. Když jsem z vlastní vůle šel s prstem ke specialistovi, dozvěděl jsem se že jsem měl poškozené kloubní pouzdro a vzhledem k nedostatečné léčbě si ponesu trvalé následky. Pan doktor Fojtík tedy selhal v jediné roli jakou jakožto praktik měl, tedy odeslat mě za specialistou.

Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

Perfektní přístup. Polopatě vše vysvětleno. Cílem není ihned nasadit prášky, ale najít dlouhodobé řešení. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

Lékař: MUDr. Aleš Fojtík

Mudr Fojtík je výborný lékař,chodili jsme k němu mnoho let a bohužel nyní jsme nuceni oba s manželem lékaře změnit. Před 15 lety jsme se přestěhovali 50 km od Brna ale stále jsme velice rádi dojížděli, bohužel vzhledem k našemu věku dojíždění je pro nás už náročné,tak lékaře ač velmi neradi musíme změnit.Mudr Fojtík je velice pečlivý a poctivý lékař, poradí, pomůže a ještě je přívětivý a ochotný.Sestricka je také milá, pečlivá , hodná a ochotná.Moc oba s manželem tomuto lékaři děkujeme za vše.Strakerlova M.