GYNPRIVAT s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

GYNPRIVAT s.r.o.

Palackého 384

66453 , Újezd u Brna , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

GYNPRIVAT s.r.o.

Masarykova 37

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

  Vyšetřoval mi zraněný prst a po rentgenu bez nálezu zlomeniny mě poslal domů. Když jsem mu volal že i po měsíci to stále bolí, řekl mi, že mám brát Ibalgin. Když jsem z vlastní vůle šel s prstem ke specialistovi, dozvěděl jsem se že jsem měl poškozené kloubní pouzdro a vzhledem k nedostatečné léčbě si ponesu trvalé následky. Pan doktor Fojtík tedy selhal v jediné roli jakou jakožto praktik měl, tedy odeslat mě za specialistou.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík Jiný

  Perfektní přístup. Polopatě vše vysvětleno. Cílem není ihned nasadit prášky, ale najít dlouhodobé řešení. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Aleš Fojtík

  Mudr Fojtík je výborný lékař,chodili jsme k němu mnoho let a bohužel nyní jsme nuceni oba s manželem lékaře změnit. Před 15 lety jsme se přestěhovali 50 km od Brna ale stále jsme velice rádi dojížděli, bohužel vzhledem k našemu věku dojíždění je pro nás už náročné,tak lékaře ač velmi neradi musíme změnit.Mudr Fojtík je velice pečlivý a poctivý lékař, poradí, pomůže a ještě je přívětivý a ochotný.Sestricka je také milá, pečlivá , hodná a ochotná.Moc oba s manželem tomuto lékaři děkujeme za vše.Strakerlova M.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu