Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

(24 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Komplexní prenatální péči Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39

60200 , Brno , jihomoravský

Komplexní prenatální péči

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. A já nesmírně ráda, že jsem se po špatných výsledcích screeningu, mohla dostat právě k němu do ordinace. Dělal mi i samotný zákrok - odběr choriových klků z placenty. Můj strach tak byl díky němu mnohem menší, protože jsem věděla, že do lepších rukou jsem se nemohla dostat. Opravdu veliký profesionál a já mu za vše mockrát děkuji.

Lékař: MUDr. Pavel Franc Jiný

Můj stav před vyšetřením: čekáme miminko jako životní zázrak a těším se na první snímek. Můj stav po vyšetření: mám špatně posazenou dělohu, jsem tlustá, plod je snad v pořádku.

C
    Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Paní doktorka bohužel vyšetření udělala ve spěchu, ráda bych řekla, že 5 minut a nazdar - ale ani pozdrav neproběhl. Neochota komunikovat, podívat se na pohlaví vůbec ikdyz vidět bylo. Na dotaz zda to bude holka nebo kluk tak se máme zeptat příště, ale "asi víc holka". Děkujeme pěkně za zážitek. K paní doktorce už nikdy více!

Lékař: MUDr. Denisa Doubková Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Nemám co vytknout, jedině doporučuji.

Lékař: MUDr. Denisa Doubková Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě

Lékař: MUDr. Andrea Michenková Jiný

U paní doktorky jsem byla na genetické konzultaci kvůli špatným výsledkům z NT+ vyšetření. Byla milá a příjemná, vše mi vysvětlila, do ničeho netlačila.

Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Paní doktorka mi dělala odběr plodové vody. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, vše jsem mohla sledovat na monitoru. Paní doktorka není zrovna nějaká sladká a upovídaná, ale že by byla nepříjemná určitě říct nemůžu. Svoji práci dělá dobře a o to jde především.

Negativně hodnotím jen dlouhé čekání i přes objednání na přesný čas.
    Taky jsem myslela, že si po zákroku budu moc moct chvíli poležet, než se vydám na cestu...

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

S manželem jsme byli na prvním screeningu u pana doktora. Vůbec o něm nepochybuji jako o odborníkovi, ale příštup se kterým jsme se setkali mě hodně uzemnil. S ohledem na to, že je mě pořádný kus baby, jsem mu na začátku vyšetření říkala, že při prvním těhotenství musel dělat ultrazvuk "zevnitř". Na to mě hned odsekl, že to snad pozná sám. Pak se snažil dvacet minut pořád něco hledat, ale břicho prostě nešlo dostatečně "prosvítit". Což je samozřejmě moje chyba. Ale bohužel tenhle úkon provázely poznámky typu "hm, tak to je super, to tam toho fakt hodně vidím" atp. Nakonec mi řekl, že tam nic moc nevidí, at přijdeme za měsíc. Myslím, že se v rámci praxe setkává s různými pacientkami a ať už je žena jaká chce a on si o tom myslí co chce, měl by umět zachovat dekorum a ne tam všechno takhle nedůstojně komentovat.A to jen doplním, že pan doktor měl informaci, že nám před 8-mi měsíci zemřely ve 29 tt. dvě děti a trocha empatie by neuškodila ani nám, ani jemu. Na kontrolu už se rozhodně chystám k někomu jinému, protože i když je odborník, jeho neempatické chování bohatě převyšuje jeho kvalifikaci. Jako jediné plus při vyšetření považuju moc milé sestřičky na odběru krve.

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Věřím, že pan doktor je odborník a také ultrazvuk udělal doufám perfektně...ovšem jeho první věta při vyšetření byla: "To byl omyl nebo jste si s tatínkem chtěli udělat radost na starý kolena?" a následně poučení o event. rizicích a genetickém vyšetření ve stylu " dostala jste letáček.."
    ...s takovým arogantním a neuctivým chováním jsem se ještě nesetkala...

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit