Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Gynekologie, Genetika

(99+ názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje

Komplexní prenatální péči Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Komplexní prenatální péči

• Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

• Eva Bayerová

Gynekolog, MUDr.

• Výborná lékařka jak po profesionální stránce, tak i co se týče přístupu k pacientkám. Vřele doporučuji!

• Jsem velmi spokojená. Paní doktorka má profesionální, citlivý a vstřícný přístup. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Denisa Doubková

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída

• Velice ochotná a sympatická lékařka. Běžné kontroly probíhají hladce a nikdy dlouho nečekám. V případě komplikací vše ochotně vysvětlí, poradí a navrhne řešení. Ordinace i sestra také super, ráda se k ní vracím.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Marie Drábková

Gynekolog, MUDr.

• U paní doktorky jsem byla na screeningu ve 20. týdnu, trochu víc ochoty by jí neublížilo. Byla bohužel nepříjemná už od příchodu do ordinace, skoro nic nám k vyšetření neřekla, natož nějaké potvrzení pohlaví atd..Musím říct, že nám vyšetření docela zkazila. Fotku nám sice udělal, ale je na ní vidět jen kousek obličeje..asi holt nevstala pravou nohou ráno..

• Na ultrazvukové vyšetření jsem šla se strachem, ale překvapilo mě, jak paní doktorka byla příjemná a ochotná nám vše vysvětlit. Navíc našla u našeho miminka drobný, nevýznamný nález, ale i přesto nám udělala doplňující krevní vyšetření a vyloučili tím další komplikace pro vývoj miminka. Jsme ji velmi vděčni za její starostlivost a ochotu. Více takových zkušených a ochotných doktorů!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Ilga Grochová

Genetik, MUDr.

• Bohužel musím říct, že horšího doktora jsem v životě nepotkala. Paní doktorka nepříjemná, neprofesionální. Na naši návštěvu nebyla připravena, nechala nás čekat a šla hledat mé starší výsledky. Nebyla schopna odpovědi, jen říkala, že neví. Že to může a nemusí být. Nic nevysvětlila. Nyní čekám na výsledky skoro 2 měsíce a už podle hlasu v telefonu paní doktorce vadí, že volám a obtěžuji. Takže za nás nedoporučuji!!!

• Pečlivá, profesionální, příjemná, takhle si představuji lékaře. Objednací doba krátká a bez čekání. Naprosto spokojená.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Marcela Čuprová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka je výborná, mám pouze pozitivní zkušenosti, a to jak z klasické péče gynekologa (k paní doktorce chodím od 15-ti let minimálně jednou ročně na preventivní prohlídky), tak z péče v těhotenství (2x, poradny, ultrazvukové screeningy včetně dvou odběrů plodové vody). Paní doktorka je velice sympatická a vstřícná, vždy se mi věnovala s maximální péčí, všechny úkony pokaždé vysvětlila, případné otázky beze spěchu zodpověděla, proto mohu paní doktorku pouze doporučit. Kvalitu ordinace podporuje i vždy usměvavá sestřička.

• S paní doktorkou a její sestřičkou jsem velmi spokojená za její profesionální i lidský přístup. DOPORUČUJI :) Jansová Z.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ditta Leznarová

Genetik, MUDr.

• K paní doktorce jsme se dostali před plánovanou AMC, kdy nám vyšel SUSPEKTNÍ PrenatalSafe / neinvazivní test/. Paní doktorka s námi jednala jako kdyby byl pozitivní a řekla, že to třeba vyjde, že třeba budeme jedni z 500, u kterých se T21 nepotvrdí. . . Ptž uvádí spolehlivost 99.8% na T21. Nakonec nám řekla, že pokud to teda vyjde špatně, tak že se zítra uvidíme, že od ní budeme potřebovat papíry.. A třešnička bylo, že vlastně oni by chtěli, aby to vyšlo, protože potom ty neinvazivní testy jsou spolehlivější a můžou jich více využívat a řídit se jimi.
      Jako lékař to chápu, ale říct tuhle větu těhotné ženě a partnerovi před odběrem AMC a čekáním na výsledek, si nemyslím, že je dosti profesionální..... Večer volali, že T21 není potvrzena.
      Budu velice vděčná, když se s touhle paní nebudu muset již nikdy setkat.

• Milá, nekonfliktní, určitě ne negativní, tak jak se tu níže píše. Objednaná jsem k paní doktorce původně nebyla, šla jsem se domluvit předběžně na termínu konzultace a jelikož měla volné místo, tak mě vzala bez problémů do pár minut. Vše proběhlo v pořádku a podle mých představ.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Šárka Pavková

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

• Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Martina Vondráčková

Gynekolog, MUDr.

• U paní doktorky Vondráčkové jsem byla na NT screeningu v Prenatale, bohužel jsem byla z vyšetření zklamaná, průběh utz nikterak nekomentovala, pohlaví dítěte taky nesdělila, že je ještě brzy (byla jsem v 13t.), jen, že mi pohlaví řekne moje gynekoložka, stejně tak jako termín porodu, na vytisknutém utz nebylo dítě ani pěkně celé vidět ...takže za mě bohužel zklamání v přístupu, odbornost nedokáži posoudit, nic sme se nedozvěděli..

• U pani Dr. Vondráčkovej som bola na NT screeningu v Prenatale a mám pozitívnu skúsenosť. Šla som na vyšetrenie a nie na pokec s kamarátkou. Pre mňa je dôležité, aby lekár dôkladne vyšetril dieťa, na čo sa potrebuje patrične sústrediť. Potom mi ukázala a okomentovala čo na ultrazvuku vidí, odpovedala na otázky. Pani doktorku môžem teda vrelo odporučiť.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Pavel Vlašín

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Dnes sme boli s priateľom u pana doktora Vlašina a možem všetkym buducim mamičkam len doporučiť???? Babatko nam prešiel cele od hlavy az po päty, vylučil choroby a vrodene vady a dokonca už v 13tt nam prezradil pohlavie :) Velmi prijemny pan doktor-profesional so zmyslom pre humor???? Odporučam jednoznačne. Za nas maximalna spokojnosť.

• Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: prenatální vyšetření

Nemůžu si pomoci a musím vyslovit pochvalu na pana doktora Vlašína. Je pečlivý, ohleduplný, pozorný a vystupuje profesionálně. I přes velmi nepříznivý závěr vyšetření jsem se po vyšetření necítila špatně a vystrašeně. Dokázal mě naopak ihned uklidnit a navrhnout další postup. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (77) na lékaře

• Pavel Franc

• Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: operace hysterektomie

Pan doktor mi byl doporučen jakožto výtečný operatér. Ačkoliv před operací jsem neměla možnost jej vidět, po operaci se mi věnoval, vše mi vysvětlil a na vše odpověděl. Prostě normální doktor jak má být. Operace proběhla zcela bez komplikaci, u Milosrdných v Brně. Tamtéž se o mě skvěle staraly, nemůžu řici půl slova na skvělý sestry s nadhledem.

• Milý příjemný pan doktor. Vše pečlivě a narovinu vysvětlil, lidský přístup, příjemný chlap. Čekalo mne velmi nepříjemné vyšetření, vždy řekl, kdy to bude nepříjemné, upozornil, snažil se být citlivý, ihned komentoval a vysvětloval výsledky... za mne úžasný lékař. Jsem ráda, že při něčem tak nepříjemném jsem narazila zrovna na něj.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře