Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

(16 názorů)
Zobrazit lékaře

Komplexní prenatální péči Více

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39

60200 , Brno , jihomoravský

Komplexní prenatální péči

Nejbližší zařízení

• N
    Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Věřím, že pan doktor je odborník a také ultrazvuk udělal doufám perfektně...ovšem jeho první věta při vyšetření byla: "To byl omyl nebo jste si s tatínkem chtěli udělat radost na starý kolena?" a následně poučení o event. rizicích a genetickém vyšetření ve stylu " dostala jste letáček.."
    ...s takovým arogantním a neuctivým chováním jsem se ještě nesetkala...

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit

• K
    Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Mela jsem riziko DS 1:7, hodne jsem zvazovala odber plodove vody, ktereho jsem se vzhledem k moznym rizikum dost bala. Pan doktor maleho vysetril, vse popsal a ukazal a rekl, ze na osmdesat procent by mel byt v poradku. Pri dotazu na plodovku rekl, ze by na ni v tomto pripade nesel, ale ze vi, ze neni neomylny a ze ma sve limity, takze finalni rozhodnuti je na nas. Nesli jsme. A za ctyri mesice se nam narodil zdravy chlapecek. Pokud se nam nekdy zadari, tak bych sla na vysetreni opet za nim.
    Co se tyce jeho odtazitosti mam opacnou zkusenost, sama jsem dost studeny cumak, takze po precteni recenzi jsem cekala vselico, ale pan doktor byl moc mily, chapajici a parkrat jsme si zavtipkovali. Rada na to vzpominam, hlavne na tu naslednou ulevu. :)

• J
    Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Screeningové vyšetření NT+ v prvním trimestru

Nepříliš často mě přiměje nějaká událost k napsání recenze, ale dnes si nemůžu pomoct. Včera jsme podstoupili vyšetření NT+ u pana doktora Vlašína. Díky jeho profesionalitě, ochotě a milému přístupu to byl pro mě i pro manžela nezapomenutelný a emocionální zážitek. Mimo veškerých informací, kde nám podrobně popsal všechny části těla a orgány našich miminek, byl i vtipný a celkový dojem zanechal maximálně pozitivní.
    Moc děkujeme a doufám, že budu mít i nadále štěstí na takové profesionály!

Lékař: MUDr. Martina Vondráčková

Centrum prenatální diagnosti...Více
    Chodila jsem na UTZ vysetreni a celou těhotenství k pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
    Pani doktorka byla sice strucnejsi a ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Přece ne byla jsem v kavarne. Za nas profesionalni pristup.
    Pohlavi nam sdelila a hned se ptala na jmeno. Za nas velice prijemna zkusenost a profesionalita. Nemuzu si stezovat a hodnotim 5 hvezdickami.
    Zůstanu u paní Doktorky i na dal.

Lékař: MUDr. Šárka Pavková Těhotenství

Skvělá paní doktorka,velice příjemná a milá.Vše při vyšetření krásně popisuje.Milá byla i sestra.Pohlaví nám řekla už ve 12tydnu,na to jestli opět určila správně si ještě chvilku pockáme????

• S
    Lékař: MUDr. Martina Vondráčková 2. screening

Dnes jsme byli s manzelem na UTZ vysetreni u pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
    Pani doktorka byla sice strucnejsi a hned na zacatku nas upozornila, ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Za nas profesionalni pristup, prece jen jsem byla u lekarky a ne na manikure.

• P
    Lékař: MUDr. Šárka Pavková

Paní doktorku jsem měla na prvním i druhem screenigu v Brně. Dokonce má screening jeden den v tydnu i ve Znojmě, ale nepodařilo se mi dohledat kde přesně... Velmi sympatická, milá a dobrá lékařka. Vše krásně vysvětlila a ukázala. Pohlaví miminka řekla hned ve 12.tydnu a opravu se nemýlila, prej je na tohle profik a pokud si u pohlaví není jistá, tak radši neřekne nic. Všude na netu doporucuji s tohohle zařízení hlavně p. Vlašina ( snad mám jméno napsáno správně ), ale za mě běžte k paní Pavkové!!! ???? věřím, ze nebudete litovat... Jediné co bych vytkla nebo spíš co mě opravdu mrzelo, tak bylo to, ze s druhého vyšetření nemáme žádnou fotku ani památku... ale to si myslím, ze je nastaveni Prenatalu a ne lékařky...

• M
    Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Riziko DS 1:25

Pana Dr. Vlasina jsem znala jen z doslechu. Vždy byl označován za profesionála a top v jeho oboru. Nikdy jsem však netušila, že i já jednou zavítám do jeho ordinace. Po zjištění, že výsledky krve vyšly na DS 1:25 jsem se okamžitě k panu dr. objednala. Již při vstupu do ordinace mě pan dr. oslovil svým profesionálním přístupem. Ani sekundu jsem o jeho profesionalite nepochybovala. Nechápu některé recenze, kde si dotyčné stěžují na aroganci pana dr. Lepší strohý ale profi přístup, než nějaké vtipkovani či telefonování u vyšetření, což jsem zažila. Tímto bych chtěla vyslovit velke DIIIIKY. Doufejme, že pan doktor nikdy neodejde do důchodu????jinak!!! Mám krásnou zdravou holčičku

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín

Pana doktora Vlašína doporučuji všude kudy chodím. V době kdy nám nikdo nedokázal říct co přesně je s naším miminkem a co dál máme dělat, nám doktor dal přesnou diagnózu a i řekl svůj názor jak by dál pokračoval. Za mě suprový přístup.
    Všichni se kterými jsme se setkali v centru prenatální diagnostiky v Brně byli velice profesionální! Děkujeme

• Došlo k chybě, zkuste to znovu