Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

(26 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Komplexní prenatální péči Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Komplexní prenatální péči

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

  Veľmi milý a ochotný prístup zo strany pani doktorky aj sestričky. Bola som prijatá presne na objednaný čas, môžem len odporúčať.


  I
  Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

  Chodím k paní doktorce již několik let. Nejprve jen, jako pacientka k ženské lékařce, pak v obou těhotenstvích. Na její přístup si nemůžu stěžovat, spíše naopak. Občas není nálada k vybavování, ale to se dá pochopit. Pokud k ní člověk chodí déle, tak to pozná. Je úžasné, jak si pamatuje, kolik mám dětí a co jsme spolu všechno řešily. Pokud byl nějaký problém, dokázala mě vždy uklidnit.


  M
  Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

  Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. A já nesmírně ráda, že jsem se po špatných výsledcích screeningu, mohla dostat právě k němu do ordinace. Dělal mi i samotný zákrok - odběr choriových klků z placenty. Můj strach tak byl díky němu mnohem menší, protože jsem věděla, že do lepších rukou jsem se nemohla dostat. Opravdu veliký profesionál a já mu za vše mockrát děkuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Franc Jiný

  Můj stav před vyšetřením: čekáme miminko jako životní zázrak a těším se na první snímek. Můj stav po vyšetření: mám špatně posazenou dělohu, jsem tlustá, plod je snad v pořádku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  C
  Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

  Paní doktorka bohužel vyšetření udělala ve spěchu, ráda bych řekla, že 5 minut a nazdar - ale ani pozdrav neproběhl. Neochota komunikovat, podívat se na pohlaví vůbec ikdyz vidět bylo. Na dotaz zda to bude holka nebo kluk tak se máme zeptat příště, ale "asi víc holka". Děkujeme pěkně za zážitek. K paní doktorce už nikdy více!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  B
  Lékař: MUDr. Denisa Doubková Jiný

  Maximální spokojenost s paní doktorkou, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Nemám co vytknout, jedině doporučuji.


  A
  Lékař: MUDr. Denisa Doubková Jiný

  Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě


  Z
  Lékař: MUDr. Andrea Michenková Jiný

  U paní doktorky jsem byla na genetické konzultaci kvůli špatným výsledkům z NT+ vyšetření. Byla milá a příjemná, vše mi vysvětlila, do ničeho netlačila.


  Z
  Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

  Paní doktorka mi dělala odběr plodové vody. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, vše jsem mohla sledovat na monitoru. Paní doktorka není zrovna nějaká sladká a upovídaná, ale že by byla nepříjemná určitě říct nemůžu. Svoji práci dělá dobře a o to jde především.

  Negativně hodnotím jen dlouhé čekání i přes objednání na přesný čas.
  Taky jsem myslela, že si po zákroku budu moc moct chvíli poležet, než se vydám na cestu...


  A
  Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

  S manželem jsme byli na prvním screeningu u pana doktora. Vůbec o něm nepochybuji jako o odborníkovi, ale příštup se kterým jsme se setkali mě hodně uzemnil. S ohledem na to, že je mě pořádný kus baby, jsem mu na začátku vyšetření říkala, že při prvním těhotenství musel dělat ultrazvuk "zevnitř". Na to mě hned odsekl, že to snad pozná sám. Pak se snažil dvacet minut pořád něco hledat, ale břicho prostě nešlo dostatečně "prosvítit". Což je samozřejmě moje chyba. Ale bohužel tenhle úkon provázely poznámky typu "hm, tak to je super, to tam toho fakt hodně vidím" atp. Nakonec mi řekl, že tam nic moc nevidí, at přijdeme za měsíc. Myslím, že se v rámci praxe setkává s různými pacientkami a ať už je žena jaká chce a on si o tom myslí co chce, měl by umět zachovat dekorum a ne tam všechno takhle nedůstojně komentovat.A to jen doplním, že pan doktor měl informaci, že nám před 8-mi měsíci zemřely ve 29 tt. dvě děti a trocha empatie by neuškodila ani nám, ani jemu. Na kontrolu už se rozhodně chystám k někomu jinému, protože i když je odborník, jeho neempatické chování bohatě převyšuje jeho kvalifikaci. Jako jediné plus při vyšetření považuju moc milé sestřičky na odběru krve.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu