Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

(20 názorů)
Zobrazit lékaře

Komplexní prenatální péči Více

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39

60200 , Brno , jihomoravský

Komplexní prenatální péči

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Denisa Doubková Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě

Lékař: MUDr. Andrea Michenková Jiný

U paní doktorky jsem byla na genetické konzultaci kvůli špatným výsledkům z NT+ vyšetření. Byla milá a příjemná, vše mi vysvětlila, do ničeho netlačila.

Lékař: MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Paní doktorka mi dělala odběr plodové vody. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, vše jsem mohla sledovat na monitoru. Paní doktorka není zrovna nějaká sladká a upovídaná, ale že by byla nepříjemná určitě říct nemůžu. Svoji práci dělá dobře a o to jde především.

Negativně hodnotím jen dlouhé čekání i přes objednání na přesný čas.
    Taky jsem myslela, že si po zákroku budu moc moct chvíli poležet, než se vydám na cestu...

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

S manželem jsme byli na prvním screeningu u pana doktora. Vůbec o něm nepochybuji jako o odborníkovi, ale příštup se kterým jsme se setkali mě hodně uzemnil. S ohledem na to, že je mě pořádný kus baby, jsem mu na začátku vyšetření říkala, že při prvním těhotenství musel dělat ultrazvuk "zevnitř". Na to mě hned odsekl, že to snad pozná sám. Pak se snažil dvacet minut pořád něco hledat, ale břicho prostě nešlo dostatečně "prosvítit". Což je samozřejmě moje chyba. Ale bohužel tenhle úkon provázely poznámky typu "hm, tak to je super, to tam toho fakt hodně vidím" atp. Nakonec mi řekl, že tam nic moc nevidí, at přijdeme za měsíc. Myslím, že se v rámci praxe setkává s různými pacientkami a ať už je žena jaká chce a on si o tom myslí co chce, měl by umět zachovat dekorum a ne tam všechno takhle nedůstojně komentovat.A to jen doplním, že pan doktor měl informaci, že nám před 8-mi měsíci zemřely ve 29 tt. dvě děti a trocha empatie by neuškodila ani nám, ani jemu. Na kontrolu už se rozhodně chystám k někomu jinému, protože i když je odborník, jeho neempatické chování bohatě převyšuje jeho kvalifikaci. Jako jediné plus při vyšetření považuju moc milé sestřičky na odběru krve.

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Věřím, že pan doktor je odborník a také ultrazvuk udělal doufám perfektně...ovšem jeho první věta při vyšetření byla: "To byl omyl nebo jste si s tatínkem chtěli udělat radost na starý kolena?" a následně poučení o event. rizicích a genetickém vyšetření ve stylu " dostala jste letáček.."
    ...s takovým arogantním a neuctivým chováním jsem se ještě nesetkala...

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Mela jsem riziko DS 1:7, hodne jsem zvazovala odber plodove vody, ktereho jsem se vzhledem k moznym rizikum dost bala. Pan doktor maleho vysetril, vse popsal a ukazal a rekl, ze na osmdesat procent by mel byt v poradku. Pri dotazu na plodovku rekl, ze by na ni v tomto pripade nesel, ale ze vi, ze neni neomylny a ze ma sve limity, takze finalni rozhodnuti je na nas. Nesli jsme. A za ctyri mesice se nam narodil zdravy chlapecek. Pokud se nam nekdy zadari, tak bych sla na vysetreni opet za nim.
    Co se tyce jeho odtazitosti mam opacnou zkusenost, sama jsem dost studeny cumak, takze po precteni recenzi jsem cekala vselico, ale pan doktor byl moc mily, chapajici a parkrat jsme si zavtipkovali. Rada na to vzpominam, hlavne na tu naslednou ulevu. :)

Lékař: MUDr. Pavel Vlašín Screeningové vyšetření NT+ v prvním trimestru

Nepříliš často mě přiměje nějaká událost k napsání recenze, ale dnes si nemůžu pomoct. Včera jsme podstoupili vyšetření NT+ u pana doktora Vlašína. Díky jeho profesionalitě, ochotě a milému přístupu to byl pro mě i pro manžela nezapomenutelný a emocionální zážitek. Mimo veškerých informací, kde nám podrobně popsal všechny části těla a orgány našich miminek, byl i vtipný a celkový dojem zanechal maximálně pozitivní.
    Moc děkujeme a doufám, že budu mít i nadále štěstí na takové profesionály!

Lékař: MUDr. Martina Vondráčková

Centrum prenatální diagnosti...Více
    Chodila jsem na UTZ vysetreni a celou těhotenství k pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
    Pani doktorka byla sice strucnejsi a ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Přece ne byla jsem v kavarne. Za nas profesionalni pristup.
    Pohlavi nam sdelila a hned se ptala na jmeno. Za nas velice prijemna zkusenost a profesionalita. Nemuzu si stezovat a hodnotim 5 hvezdickami.
    Zůstanu u paní Doktorky i na dal.

Lékař: MUDr. Šárka Pavková Těhotenství

Skvělá paní doktorka,velice příjemná a milá.Vše při vyšetření krásně popisuje.Milá byla i sestra.Pohlaví nám řekla už ve 12tydnu,na to jestli opět určila správně si ještě chvilku pockáme????