Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Genetika, Gynekologie

(99+ názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje

Komplexní prenatální péči Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Komplexní prenatální péči

• Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

• Denisa Doubková

• B

Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída

• B

Velice ochotná a sympatická lékařka. Běžné kontroly probíhají hladce a nikdy dlouho nečekám. V případě komplikací vše ochotně vysvětlí, poradí a navrhne řešení. Ordinace i sestra také super, ráda se k ní vracím.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Marie Drábková

• P

U paní doktorky jsem byla na screeningu ve 20. týdnu, trochu víc ochoty by jí neublížilo. Byla bohužel nepříjemná už od příchodu do ordinace, skoro nic nám k vyšetření neřekla, natož nějaké potvrzení pohlaví atd..Musím říct, že nám vyšetření docela zkazila. Fotku nám sice udělal, ale je na ní vidět jen kousek obličeje..asi holt nevstala pravou nohou ráno..

• S

Na ultrazvukové vyšetření jsem šla se strachem, ale překvapilo mě, jak paní doktorka byla příjemná a ochotná nám vše vysvětlit. Navíc našla u našeho miminka drobný, nevýznamný nález, ale i přesto nám udělala doplňující krevní vyšetření a vyloučili tím další komplikace pro vývoj miminka. Jsme ji velmi vděčni za její starostlivost a ochotu. Více takových zkušených a ochotných doktorů!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Ilga Grochová

Genetik, MUDr.

• L

Bohužel musím říct, že horšího doktora jsem v životě nepotkala. Paní doktorka nepříjemná, neprofesionální. Na naši návštěvu nebyla připravena, nechala nás čekat a šla hledat mé starší výsledky. Nebyla schopna odpovědi, jen říkala, že neví. Že to může a nemusí být. Nic nevysvětlila. Nyní čekám na výsledky skoro 2 měsíce a už podle hlasu v telefonu paní doktorce vadí, že volám a obtěžuji. Takže za nás nedoporučuji!!!

• B

Pečlivá, profesionální, příjemná, takhle si představuji lékaře. Objednací doba krátká a bez čekání. Naprosto spokojená.

• Marcela Čuprová

• E

Paní doktorka je výborná, mám pouze pozitivní zkušenosti, a to jak z klasické péče gynekologa (k paní doktorce chodím od 15-ti let minimálně jednou ročně na preventivní prohlídky), tak z péče v těhotenství (2x, poradny, ultrazvukové screeningy včetně dvou odběrů plodové vody). Paní doktorka je velice sympatická a vstřícná, vždy se mi věnovala s maximální péčí, všechny úkony pokaždé vysvětlila, případné otázky beze spěchu zodpověděla, proto mohu paní doktorku pouze doporučit. Kvalitu ordinace podporuje i vždy usměvavá sestřička.

• S paní doktorkou a její sestřičkou jsem velmi spokojená za její profesionální i lidský přístup. DOPORUČUJI :) Jansová Z.

• Ditta Leznarová

Genetik, MUDr.

• L

K paní doktorce jsme se dostali před plánovanou AMC, kdy nám vyšel SUSPEKTNÍ PrenatalSafe / neinvazivní test/. Paní doktorka s námi jednala jako kdyby byl pozitivní a řekla, že to třeba vyjde, že třeba budeme jedni z 500, u kterých se T21 nepotvrdí. . . Ptž uvádí spolehlivost 99.8% na T21. Nakonec nám řekla, že pokud to teda vyjde špatně, tak že se zítra uvidíme, že od ní budeme potřebovat papíry.. A třešnička bylo, že vlastně oni by chtěli, aby to vyšlo, protože potom ty neinvazivní testy jsou spolehlivější a můžou jich více využívat a řídit se jimi.
      Jako lékař to chápu, ale říct tuhle větu těhotné ženě a partnerovi před odběrem AMC a čekáním na výsledek, si nemyslím, že je dosti profesionální..... Večer volali, že T21 není potvrzena.
      Budu velice vděčná, když se s touhle paní nebudu muset již nikdy setkat.

• B

Milá, nekonfliktní, určitě ne negativní, tak jak se tu níže píše. Objednaná jsem k paní doktorce původně nebyla, šla jsem se domluvit předběžně na termínu konzultace a jelikož měla volné místo, tak mě vzala bez problémů do pár minut. Vše proběhlo v pořádku a podle mých představ.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Šárka Pavková

• M

Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

• M

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Pavel Vlašín

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Dnes sme boli s priateľom u pana doktora Vlašina a možem všetkym buducim mamičkam len doporučiť???? Babatko nam prešiel cele od hlavy az po päty, vylučil choroby a vrodene vady a dokonca už v 13tt nam prezradil pohlavie :) Velmi prijemny pan doktor-profesional so zmyslom pre humor???? Odporučam jednoznačne. Za nas maximalna spokojnosť.

• V
      Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: prenatální vyšetření

Nemůžu si pomoci a musím vyslovit pochvalu na pana doktora Vlašína. Je pečlivý, ohleduplný, pozorný a vystupuje profesionálně. I přes velmi nepříznivý závěr vyšetření jsem se po vyšetření necítila špatně a vystrašeně. Dokázal mě naopak ihned uklidnit a navrhnout další postup. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (77) na lékaře

• Pavel Franc

• Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: operace hysterektomie

Pan doktor mi byl doporučen jakožto výtečný operatér. Ačkoliv před operací jsem neměla možnost jej vidět, po operaci se mi věnoval, vše mi vysvětlil a na vše odpověděl. Prostě normální doktor jak má být. Operace proběhla zcela bez komplikaci, u Milosrdných v Brně. Tamtéž se o mě skvěle staraly, nemůžu řici půl slova na skvělý sestry s nadhledem.

• H

Milý příjemný pan doktor. Vše pečlivě a narovinu vysvětlil, lidský přístup, příjemný chlap. Čekalo mne velmi nepříjemné vyšetření, vždy řekl, kdy to bude nepříjemné, upozornil, snažil se být citlivý, ihned komentoval a vysvětloval výsledky... za mne úžasný lékař. Jsem ráda, že při něčem tak nepříjemném jsem narazila zrovna na něj.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eva Bayerová

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: prevence

S přístupem paní doktorky jsem byla velice spokojená. Cítila jsem se dobře a měla jsem hned pocit jistoty. Je milá, vstřícná a myslím, že po odborné stránce je to kvalitní lékařka. Doporučuji.

• Výborná lékařka jak po profesionální stránce, tak i co se týče přístupu k pacientkám. Vřele doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Martina Vondráčková

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: 2. screening

Paní doktorka působí tvrdě a odměřeně. Byli jsme poprvé na druhém screeningu i s dětmi, s tím neměla problém. Výklad o miminku byl stručný, řekla nám pohlaví a zeptala se na jméno. Kdybych byla prvorodička, asi bych byla nervózní, že jsem se toho moc nedozvěděla, nelíbilo se mi jak pohrdavě řekla sestřičce, že jsme odmítli genetiku (vyhodit 11 tisíc se mi nechce, obzvlášť, když NT přes zhoršené výsledky krve byl přesto negativní/v pořádku a i moje gyn. viděla vyšetření jako zbytečné), ale jinak podstatné je napsáno v lékařské zprávě a že je miminko zdravé a přiměřeně velké nám řekla, takže hodnotíme neutrálně.

• T

U paní doktorky Vondráčkové jsem byla na NT screeningu v Prenatale, bohužel jsem byla z vyšetření zklamaná, průběh utz nikterak nekomentovala, pohlaví dítěte taky nesdělila, že je ještě brzy (byla jsem v 13t.), jen, že mi pohlaví řekne moje gynekoložka, stejně tak jako termín porodu, na vytisknutém utz nebylo dítě ani pěkně celé vidět ...takže za mě bohužel zklamání v přístupu, odbornost nedokáži posoudit, nic sme se nedozvěděli..