Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

(254 názorů)
Zobrazit lékaře

Komplexní prenatální péči Více

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Veveří 39

60200 , Brno , jihomoravský

Komplexní prenatální péči

Nejbližší zařízení

• Marie Drábková

• P

U paní doktorky jsem byla na screeningu ve 20. týdnu, trochu víc ochoty by jí neublížilo. Byla bohužel nepříjemná už od příchodu do ordinace, skoro nic nám k vyšetření neřekla, natož nějaké potvrzení pohlaví atd..Musím říct, že nám vyšetření docela zkazila. Fotku nám sice udělal, ale je na ní vidět jen kousek obličeje..asi holt nevstala pravou nohou ráno..

• S

Na ultrazvukové vyšetření jsem šla se strachem, ale překvapilo mě, jak paní doktorka byla příjemná a ochotná nám vše vysvětlit. Navíc našla u našeho miminka drobný, nevýznamný nález, ale i přesto nám udělala doplňující krevní vyšetření a vyloučili tím další komplikace pro vývoj miminka. Jsme ji velmi vděčni za její starostlivost a ochotu. Více takových zkušených a ochotných doktorů!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Ilga Grochová

Genetik, MUDr.

• L

Bohužel musím říct, že horšího doktora jsem v životě nepotkala. Paní doktorka nepříjemná, neprofesionální. Na naši návštěvu nebyla připravena, nechala nás čekat a šla hledat mé starší výsledky. Nebyla schopna odpovědi, jen říkala, že neví. Že to může a nemusí být. Nic nevysvětlila. Nyní čekám na výsledky skoro 2 měsíce a už podle hlasu v telefonu paní doktorce vadí, že volám a obtěžuji. Takže za nás nedoporučuji!!!

• B

Pečlivá, profesionální, příjemná, takhle si představuji lékaře. Objednací doba krátká a bez čekání. Naprosto spokojená.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Marcela Čuprová

• E

Paní doktorka je výborná, mám pouze pozitivní zkušenosti, a to jak z klasické péče gynekologa (k paní doktorce chodím od 15-ti let minimálně jednou ročně na preventivní prohlídky), tak z péče v těhotenství (2x, poradny, ultrazvukové screeningy včetně dvou odběrů plodové vody). Paní doktorka je velice sympatická a vstřícná, vždy se mi věnovala s maximální péčí, všechny úkony pokaždé vysvětlila, případné otázky beze spěchu zodpověděla, proto mohu paní doktorku pouze doporučit. Kvalitu ordinace podporuje i vždy usměvavá sestřička.

• S paní doktorkou a její sestřičkou jsem velmi spokojená za její profesionální i lidský přístup. DOPORUČUJI :) Jansová Z.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ditta Leznarová

Genetik, MUDr.

• Š
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka je příjemná, profesionální a brilantní. Působila na nás s manželem velice dobře, myslím, že často není zapotřebí přehnané upjatosti některých lékařů, naopak, někdy je zapotřebí situaci odlehčit, ale zároveň neztratit vážnost, kterou si ten či onen problém, zaslouží. My byli na konzultaci kvůli neplodnosti a odcházeli jsme s moc dobrým pocitem, veškeré naše dotazy byly zodpovězeny a budeme čekat na výsledky krve. Za nás tedy rozhodně velmi dobrá zkušenost.

• L

K paní doktorce jsme se dostali před plánovanou AMC, kdy nám vyšel SUSPEKTNÍ PrenatalSafe / neinvazivní test/. Paní doktorka s námi jednala jako kdyby byl pozitivní a řekla, že to třeba vyjde, že třeba budeme jedni z 500, u kterých se T21 nepotvrdí. . . Ptž uvádí spolehlivost 99.8% na T21. Nakonec nám řekla, že pokud to teda vyjde špatně, tak že se zítra uvidíme, že od ní budeme potřebovat papíry.. A třešnička bylo, že vlastně oni by chtěli, aby to vyšlo, protože potom ty neinvazivní testy jsou spolehlivější a můžou jich více využívat a řídit se jimi.
      Jako lékař to chápu, ale říct tuhle větu těhotné ženě a partnerovi před odběrem AMC a čekáním na výsledek, si nemyslím, že je dosti profesionální..... Večer volali, že T21 není potvrzena.
      Budu velice vděčná, když se s touhle paní nebudu muset již nikdy setkat.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Denisa Doubková

Umístění: jiné místoSlužby: Prvotrimestrální screening

Ačkoliv jsem chtěla k MUDr. Vlašínovi, moje gynekoložka mě přemluvila a nelituji! Vyšetření jsem absolvovala s partnerem a byli jsme nadšeni. Paní doktorka vše podrobně vysvětlila, ukázala a řekla nám i pohlaví. Ultrazvuk trval asi 10-15 minut, dostali jsme jednu fotečku hned a dalších asi 10 emailem. Výsledky další den. Paní doktorka je moc příjemná a všem můžu jen doporučit ????

• B

Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Šárka Pavková

• Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: Těhotenství

Skvělá paní doktorka,velice příjemná a milá.Vše při vyšetření krásně popisuje.Milá byla i sestra.Pohlaví nám řekla už ve 12tydnu,na to jestli opět určila správně si ještě chvilku pockáme????

• P
      Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Paní doktorku jsem měla na prvním i druhem screenigu v Brně. Dokonce má screening jeden den v tydnu i ve Znojmě, ale nepodařilo se mi dohledat kde přesně... Velmi sympatická, milá a dobrá lékařka. Vše krásně vysvětlila a ukázala. Pohlaví miminka řekla hned ve 12.tydnu a opravu se nemýlila, prej je na tohle profik a pokud si u pohlaví není jistá, tak radši neřekne nic. Všude na netu doporucuji s tohohle zařízení hlavně p. Vlašina ( snad mám jméno napsáno správně ), ale za mě běžte k paní Pavkové!!! ???? věřím, ze nebudete litovat... Jediné co bych vytkla nebo spíš co mě opravdu mrzelo, tak bylo to, ze s druhého vyšetření nemáme žádnou fotku ani památku... ale to si myslím, ze je nastaveni Prenatalu a ne lékařky...

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře

• Martina Vondráčková

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Centrum prenatální diagnosti...Více
      Chodila jsem na UTZ vysetreni a celou těhotenství k pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
      Pani doktorka byla sice strucnejsi a ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Přece ne byla jsem v kavarne. Za nas profesionalni pristup.
      Pohlavi nam sdelila a hned se ptala na jmeno. Za nas velice prijemna zkusenost a profesionalita. Nemuzu si stezovat a hodnotim 5 hvezdickami.
      Zůstanu u paní Doktorky i na dal.

• S
      Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: 2. screening

Dnes jsme byli s manzelem na UTZ vysetreni u pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
      Pani doktorka byla sice strucnejsi a hned na zacatku nas upozornila, ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Za nas profesionalni pristup, prece jen jsem byla u lekarky a ne na manikure.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Eva Bayerová

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná! Dlouho jsem hledala dobreho gynekologa a tady jsem se konečně dočkala. Lidskost, profesionalita, milé chování - to vše se tu najde. Není co vytknout, jsem jednoduše naprosto spokojena s přístupem a řešením. Člověk má pocit, že přišel spíše za “kamarádkou na pokec u kávy”, než k doktorovi. Pět hvězdiček podle mě ani nestačí.

• Umístění: jiné místoSlužby: změna gynekologa

Velice doporučuji. Paní doktorka mě prováděla 2 těhotenství a ráda poradí, vysvětlí, vyslechne,... Všechna vyšetření můžete absolvovat přímo v ordinaci. Kromě cukrovky. Jakýkoli problém vyšetří, poradí, popř. pošle k specialistům. A hlavně nejdete k lékaři který na Vás kouká tak co zase máte za problém. Jsem u Paní doktorky moc spokojená.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Franc

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pana doktora znám od základní školy a už tehdy to byl velice slušný, pracovitý a poctivý chlapec. Jsem moc ráda,že se nezměnil, lidé ho mají rádi a přeji mu vše dobré.

• M
      Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: gynekologické laparoskopie

Pana doktora jsem viděla na operačním sále krátce před tím, než mě uspali, ale operace proběhla bez komplikací a jizvy nejsou vůbec patrné. Jsem ráda, že mě operoval zrovna tento lékař.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Vlašín

• N
      Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: Jiný

Věřím, že pan doktor je odborník a také ultrazvuk udělal doufám perfektně...ovšem jeho první věta při vyšetření byla: "To byl omyl nebo jste si s tatínkem chtěli udělat radost na starý kolena?" a následně poučení o event. rizicích a genetickém vyšetření ve stylu " dostala jste letáček.."
      ...s takovým arogantním a neuctivým chováním jsem se ještě nesetkala...

• V
      Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.Služby: Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit

Podívejte se na všechny názory (83) na lékaře