Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Kuklenská 31

61500 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
10 názorů

  J
  Lékař: Kristina Lambieová Jiný

  K paní doktorce chodím už několik let. Díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém se s ní o čemkoliv poradit. Děkuji také sestřičce,která je sluníčko a vždy mi vyšla vstříc.


  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Pana doktora Nevrlku považuji za super lékaře i člověka, vždycky ochotně vyslechne, je velmi milý, vstřícný. Je profesionál ve svém oboru. Moc jej chválím, doporučuji a děkuji.


  P
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Pan doktor je jednička ve svém oboru. Nikdy jsem neměla tak velkou důvěru v žádného doktora. Pan doktor je velmi milý, vstřícný a co je pro mě nejvíce důležité, vyšetří člověka tak jak má a vše mi dostatečně vysvětlí


  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Mám radost, že má pan doktor tolik pozitivních hodnocení. Asi je možná zbytečné přidávat další, ale mám pocit, že si to pan doktor zaslouží a ráda bych mu touto cestou poděkovala.

  K panu doktorovi docházím asi 15 let a přestože již několik let (včetně obou těhotenství) za ním dojíždím 100 km, rozhodně nechci měnit. Pan doktor je opravdu jedinečný - velmi milý, citlivý člověk, který se nebojí mít svůj názor. Nikdy jsem od něj neodcházela s pocitem, že by mě odbyl, byl nepříjemný apod.

  PANE DOKTORE VELKÉ DÍKY VÁM. PROSÍM BUĎTE I NADÁLE TAKHLE HEZKY SVŮJ. MÁME VÁS TAK RÁDY :))


  L
  Lékař: Anton Bartovič Jiný

  Kvalitní péče, dobrý a odborný přístup. Veškeré problémy řešeny pečlivě na místě, případně doporučením na odborné lékaře.


  M
  Lékař: MUDr. Hana Švaříčková Jiný

  Paní doktorka Švaříčková je jednou z nejlepších obvodních lékařek, které znám. Takhle by se měla dělat medicína...
  Klobouk dolů, jste mým vzorem!


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka gynekologické vyšetření

  Pana doktora Nevrlku považuji za velmi kvalitního lékaře i člověka. Pozorně a pečlivě hodnotí situaci, vždycky člověka ochotně vyslechne a podává dostatek informací. Dle jeho vyjadřování jde poznat, že sleduje nové trendy a statistiky v oboru které pak aplikuje v praxi. To, že si při tak odpovědné práci zachovává své charisma a lidský přístup, je naprosto obdivuhodné.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Anton Bartovič

  Byla jsem u pana doktora Bartoviče před týdnem s přetíženou kyčlí ze sportu. I když mně napsal poukaz na vyšetření ke specialistovi, sám mě podrobně vyšetřil páteř, postavení nohou i rotace a možné pohyby v kloubu. Přišla jsem ráno a čekala asi 35 min. Přede mnou byli dva pacienti. Sestřička si chystala karty podle příchodu lidí. Za mne hodnocení výborné. A že je s panem doktorem někdy sranda to je výhoda ještě navíc. Bohumila


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Anton Bartovič

  Všechny kladné komentáře co tu jsou byly pravda, pan doktor býval vtipný, dokázal poradit, chodil jsem za ním rád i přes to, že jsem se odstěhoval a musím k němu dojíždět.
  To už ale bohužel neplatí. Za poslední rok je pan doktor stále více náladový, naváží se do pacientů, uráží čekající v čekárně a zda se mi, že i hledání a řešení anamnéz už jej taky moc nebere.
  Vše začalo v době, kdy odešla dlouholetá sestra, a následovalo dělení se o ordinaci ve dvou lekařích.
  Nyní už nejsou ranní odběry zvlášť, ale berou se zároveň s pacienty co čekají kvůli nemoci. Ordinační doba pro nemocné jsou tři hodiny od 7mi do 10ti.
  Přijdete li na sedmou, je plná čekárna směsi nemocných a čekajících na odběry, ti se berou napřed, takže vás pořád přebíhají a pěkně se načekáte. Přijdete li na osmou, je fakt dost plná čekárna nemocných, kteří přibývali díky odběrům. Dojdete li ale po deváté, spraží vás pan doktor urážkami, sarkazmem nechutí a přijdete si, že strašně otravujete, a ikdyz vysvetlite, že bydlíte dál a ještě vodite syna do školky, vůbec to nebere v potaz a stejně má narážky snad každou druhou větu..
  V den, kdy má chvíli ordinační hodinu odpoledne raději za ním vůbec nechodit, raději přetrpět bolest do dalšího dne.
  Měl jsem pana doktora rád a rád jsem za ním dojížděl, bohužel teď už mám i odpor k němu s čímkoliv jet a "obtěžovat ho"

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: Kristina Lambieová preventivní vyšetření

  Již od roku 2000 navštěvuji tuto paní doktorku a jsem nadmíru spokojená. Klidná povaha, na dotazy vše zodpoví, profesionál. O sestřičce mohu říct totéž. Velmi solidní jednání. Doporučuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu