Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Danuše Dočekalová

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Byl jsem u ní pouze jednou jako u zastupujícího lékaře a s ústřelem jsem skončil na infekčním oddělení bohunické nemocnice. Ještě dnes mne tento zážitek mrazí. Její ordinace budí dojem muzea, kde se bohužel zastavil čas.

• F

S paní doktorkou jsem spokojen, měl jsem kožní problém, správně ho diagnostikovala a sama provedla správnou léčbu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Miroslav Malíšek

Otorinolaryngolog, MUDr.

• I

Vždy velká spokojenost, nemusí se čekat, a pan doktor je vstřícný a příjemný. To, že se u něho nemusí dlouho čekat, je super

• U toho lákaře se mi velice líbilo.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Ivona Klocová

Zubař, MUDr.

• H

Paní doktorka léčí celou naši rodinu a jsme velmi spokojeni. Je ochotná a trpělivá, vychází nám ve všem vstříc.

• V

Za "paní doktorkou" jsem šel s bolestí zubu na pohotovost (svojí zubařku mám jinde, jsem student), čekárna byla úplně prázdná a tak jsem si říkal, že by mě mohla vzít. Poté co jsem vyložil svojí situaci sestřičce na mě koukala jak na zjevení a odbyla mě řečmi, že mají svoje pacienty a že mám jít jinam. Tak si říkám, kde to jsme...

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Kristina Lambieová

Gynekolog,

• Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.Služby: preventivní vyšetření

Již od roku 2000 navštěvuji tuto paní doktorku a jsem nadmíru spokojená. Klidná povaha, na dotazy vše zodpoví, profesionál. O sestřičce mohu říct totéž. Velmi solidní jednání. Doporučuji.

• Když si moje máti v březnu 2007 nahmatala půl roku po mamografu útvar v prsu, "vyšetřila" ji dr. pouhým pohledem přes halenku a snažila se ji přesvědčit, ať vydrží s vyšetřením na mamografu do srpna, že pak má nárok od pojišťovny. V dubnu se rozběhlo martýrium kolem mamčiny rakoviny prsa. Z loajality vůči mamce jsem i přes spokojenost při ošetřování v těhotenství přešla jinam. Jaké bylo mé překvapení, když si pí dr. vykazovala mé návštěvy dle výpisu OZP ještě na podzim. Mamka možná i díky jejímu laxnímu přístupu svůj boj prohrála po 5 letech...

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Anton Bartovič

Praktický Lékař,

• M
      Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Byla jsem u pana doktora Bartoviče před týdnem s přetíženou kyčlí ze sportu. I když mně napsal poukaz na vyšetření ke specialistovi, sám mě podrobně vyšetřil páteř, postavení nohou i rotace a možné pohyby v kloubu. Přišla jsem ráno a čekala asi 35 min. Přede mnou byli dva pacienti. Sestřička si chystala karty podle příchodu lidí. Za mne hodnocení výborné. A že je s panem doktorem někdy sranda to je výhoda ještě navíc. Bohumila

• M
      Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Všechny kladné komentáře co tu jsou byly pravda, pan doktor býval vtipný, dokázal poradit, chodil jsem za ním rád i přes to, že jsem se odstěhoval a musím k němu dojíždět.
      To už ale bohužel neplatí. Za poslední rok je pan doktor stále více náladový, naváží se do pacientů, uráží čekající v čekárně a zda se mi, že i hledání a řešení anamnéz už jej taky moc nebere.
      Vše začalo v době, kdy odešla dlouholetá sestra, a následovalo dělení se o ordinaci ve dvou lekařích.
      Nyní už nejsou ranní odběry zvlášť, ale berou se zároveň s pacienty co čekají kvůli nemoci. Ordinační doba pro nemocné jsou tři hodiny od 7mi do 10ti.
      Přijdete li na sedmou, je plná čekárna směsi nemocných a čekajících na odběry, ti se berou napřed, takže vás pořád přebíhají a pěkně se načekáte. Přijdete li na osmou, je fakt dost plná čekárna nemocných, kteří přibývali díky odběrům. Dojdete li ale po deváté, spraží vás pan doktor urážkami, sarkazmem nechutí a přijdete si, že strašně otravujete, a ikdyz vysvetlite, že bydlíte dál a ještě vodite syna do školky, vůbec to nebere v potaz a stejně má narážky snad každou druhou větu..
      V den, kdy má chvíli ordinační hodinu odpoledne raději za ním vůbec nechodit, raději přetrpět bolest do dalšího dne.
      Měl jsem pana doktora rád a rád jsem za ním dojížděl, bohužel teď už mám i odpor k němu s čímkoliv jet a "obtěžovat ho"

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Karel Nevrlka

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Pana doktora Nevrlku považuji za velmi kvalitního lékaře i člověka. Pozorně a pečlivě hodnotí situaci, vždycky člověka ochotně vyslechne a podává dostatek informací. Dle jeho vyjadřování jde poznat, že sleduje nové trendy a statistiky v oboru které pak aplikuje v praxi. To, že si při tak odpovědné práci zachovává své charisma a lidský přístup, je naprosto obdivuhodné.

• L

Musím jen potvrdit předchozí komentáře o vstřícném a příjemném přístupu pana doktora. Je velmi empatický, vždy srozumitelně vysvětlí situaci tak, abych ji jako laik pochopila. V případě zdravotního problému hledá řešení tak, aby bylo co nejúčinnější a přitom nejšetrnější. A navíc - doporučí to, co je dle jeho přesvědčení potřebné, ne to, na čem se nejvíce vydělá.... Moc jej chválím a doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (141) na lékaře

• Hana Švaříčková

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka Švaříčková je jednou z nejlepších obvodních lékařek, které znám. Takhle by se měla dělat medicína...
      Klobouk dolů, jste mým vzorem!

• M

Pacient musí svému lékači bezpodmínečně důvěřovat a to paní doktor u moji osoby splňuje. Vstřícná, příjemná, ono i to slovo léčí. Pakliže mě moje okolí považuje v 77 letech za mimořádně zdravého, potom je to zejména její zásluha.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře