Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (14)

MUDr. Miroslav Malíšek Jiný

Skvělý pan doktor, naprosto profesionální ošetření. Příjemný, vstřícný, empatický 10/10

MUDr. Karel Nevrlka Jiný

K panu doktorovi jsem začala chodit těsně před otěhotněním s dvojčaty. Celým těhotenstvím mě krásné provedl a i teď po třech letech si nemůžu stěžovat.Skvělý pan doktor s lidským přístupem. Děkuji.

MUDr. Karel Nevrlka Jiný

Pana Doktora Nevrklu jsi moc vážím je to velice dobrý doktor ikdyz momentálně jsem žijící mimo ČR i tak pro mě Pán Doktor je jeden z nejlepších pořád vás Pane Doktore vzpomínám tady Doktorum jakej jste vynikající Doktor i samozřejmě člověk Děkuji vám za vše a hlavně za to že jsem měla tu čest být vaší pacientkou vřele děkuji a doporučuji

MUDr. Miroslav Malíšek Jiný

Manžel měl problémy ušní zátkou, všechny ORL jsou na objednání nebo na čekání, vzhledem k tomu, že manžel chodí o dvou berlich a musíme říkat dětem aby nám dovezli autem, tento lékař Po telefonickém dotazů řekl že můžeme přijet ihned, nečekali jsme hned nás vzal. Má velmi hezké chování, empatii, je odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

Kristina Lambieová Jiný

K paní doktorce chodím už několik let. Díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém se s ní o čemkoliv poradit. Děkuji také sestřičce,která je sluníčko a vždy mi vyšla vstříc.

MUDr. Karel Nevrlka Jiný

Pana doktora Nevrlku považuji za super lékaře i člověka, vždycky ochotně vyslechne, je velmi milý, vstřícný. Je profesionál ve svém oboru. Moc jej chválím, doporučuji a děkuji.

MUDr. Karel Nevrlka Jiný

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Nikdy jsem neměla tak velkou důvěru v žádného doktora. Pan doktor je velmi milý, vstřícný a co je pro mě nejvíce důležité, vyšetří člověka tak jak má a vše mi dostatečně vysvětlí

MUDr. Karel Nevrlka Jiný

Mám radost, že má pan doktor tolik pozitivních hodnocení. Asi je možná zbytečné přidávat další, ale mám pocit, že si to pan doktor zaslouží a ráda bych mu touto cestou poděkovala.

K panu doktorovi docházím asi 15 let a přestože již několik let (včetně obou těhotenství) za ním dojíždím 100 km, rozhodně nechci měnit. Pan doktor je opravdu jedinečný - velmi milý, citlivý člověk, který se nebojí mít svůj názor. Nikdy jsem od něj neodcházela s pocitem, že by mě odbyl, byl nepříjemný apod.

PANE DOKTORE VELKÉ DÍKY VÁM. PROSÍM BUĎTE I NADÁLE TAKHLE HEZKY SVŮJ. MÁME VÁS TAK RÁDY :))

Anton Bartovič Jiný

Kvalitní péče, dobrý a odborný přístup. Veškeré problémy řešeny pečlivě na místě, případně doporučením na odborné lékaře.

MUDr. Hana Švaříčková Jiný

Paní doktorka Švaříčková je jednou z nejlepších obvodních lékařek, které znám. Takhle by se měla dělat medicína...
    Klobouk dolů, jste mým vzorem!

Kontakt

Kuklenská 31, Brno 61500 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna