Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Kuklenská 31

61500 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  K panu doktorovi jsem začala chodit těsně před otěhotněním s dvojčaty. Celým těhotenstvím mě krásné provedl a i teď po třech letech si nemůžu stěžovat.Skvělý pan doktor s lidským přístupem. Děkuji.

  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Pana Doktora Nevrklu jsi moc vážím je to velice dobrý doktor ikdyz momentálně jsem žijící mimo ČR i tak pro mě Pán Doktor je jeden z nejlepších pořád vás Pane Doktore vzpomínám tady Doktorum jakej jste vynikající Doktor i samozřejmě člověk Děkuji vám za vše a hlavně za to že jsem měla tu čest být vaší pacientkou vřele děkuji a doporučuji

  K
  Lékař: MUDr. Miroslav Malíšek Jiný

  Manžel měl problémy ušní zátkou, všechny ORL jsou na objednání nebo na čekání, vzhledem k tomu, že manžel chodí o dvou berlich a musíme říkat dětem aby nám dovezli autem, tento lékař Po telefonickém dotazů řekl že můžeme přijet ihned, nečekali jsme hned nás vzal. Má velmi hezké chování, empatii, je odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

  J
  Lékař: Kristina Lambieová Jiný

  K paní doktorce chodím už několik let. Díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém se s ní o čemkoliv poradit. Děkuji také sestřičce,která je sluníčko a vždy mi vyšla vstříc.

  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Pana doktora Nevrlku považuji za super lékaře i člověka, vždycky ochotně vyslechne, je velmi milý, vstřícný. Je profesionál ve svém oboru. Moc jej chválím, doporučuji a děkuji.

  P
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Pan doktor je jednička ve svém oboru. Nikdy jsem neměla tak velkou důvěru v žádného doktora. Pan doktor je velmi milý, vstřícný a co je pro mě nejvíce důležité, vyšetří člověka tak jak má a vše mi dostatečně vysvětlí

  M
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka Jiný

  Mám radost, že má pan doktor tolik pozitivních hodnocení. Asi je možná zbytečné přidávat další, ale mám pocit, že si to pan doktor zaslouží a ráda bych mu touto cestou poděkovala.

  K panu doktorovi docházím asi 15 let a přestože již několik let (včetně obou těhotenství) za ním dojíždím 100 km, rozhodně nechci měnit. Pan doktor je opravdu jedinečný - velmi milý, citlivý člověk, který se nebojí mít svůj názor. Nikdy jsem od něj neodcházela s pocitem, že by mě odbyl, byl nepříjemný apod.

  PANE DOKTORE VELKÉ DÍKY VÁM. PROSÍM BUĎTE I NADÁLE TAKHLE HEZKY SVŮJ. MÁME VÁS TAK RÁDY :))

  L
  Lékař: Anton Bartovič Jiný

  Kvalitní péče, dobrý a odborný přístup. Veškeré problémy řešeny pečlivě na místě, případně doporučením na odborné lékaře.

  M
  Lékař: MUDr. Hana Švaříčková Jiný

  Paní doktorka Švaříčková je jednou z nejlepších obvodních lékařek, které znám. Takhle by se měla dělat medicína...
  Klobouk dolů, jste mým vzorem!

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Nevrlka gynekologické vyšetření

  Pana doktora Nevrlku považuji za velmi kvalitního lékaře i člověka. Pozorně a pečlivě hodnotí situaci, vždycky člověka ochotně vyslechne a podává dostatek informací. Dle jeho vyjadřování jde poznat, že sleduje nové trendy a statistiky v oboru které pak aplikuje v praxi. To, že si při tak odpovědné práci zachovává své charisma a lidský přístup, je naprosto obdivuhodné.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu