Stomatologická ordinace
Stroupežnického 2326/24, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní zubarka je skvěla, vždy příjemná,ochotná a je naprostá odbornice a profesionál. Cela ordinace je pěkná a paní sestřička je velice milá. Mám to tam ráda.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit!!! Jezdíme k ní už 5 let a je prostě úžasná, čisté prostředí, velmi příjemná sestřička, děti jí mají rády!!

Tato paní ze mě dostala strach ze zubařů,když jdu k ní nebojím se,neklepu se,je vtipná,empatická,soucitná,kdykoliv počká,komentuje co dělá,ptá se,jestli má přestat,prostě dokonalá zubařka. Mám jí moc ráda,je to skvělá ženská. Pečlivá,profesionální,skvělá práce a super vystupování.

Já k ní jezdím s dětmi až ze Znojma,vypěstovala ve mně jistotu v její péči a postupy. Já nenáviděla zubaře,jako malá jsem s nimi zápasila a když mě konecne dostali dovnitr,tak tri me nemohli udrzet(taky si se mnou zobli); a od puberty k dospelosti jsem zubare zadneho nemela.
Dnes mi zrovna vytrhla zub a doposud ve mě zůstal její pohled soucitu a empatie,ktery stačilo předat pouze nonverbalne. Mám ji ráda, důvěřuji jí a cítím se u ní v bezpečí. Je to Anděl. PK.

Empatická velice erudovaná zubařka, zcela odpovídají předchozí dvě hodnocení. Také k ní chodí celá naše rodina - a to jezdíme přes celou Prahu :-).

Velmi milá paní doktorka,vše do podrobností vysvětlí,doporučí několik možností postupů a svůj názor jak postupovat.Má pochopení pro strach pacientů a bez problémů vám píchne injekci,a nemusí si člověk připadat jako srab.Prostředí je také velmi příjemné,nová,čistá,moderní ordinace.Chodí tam celá naše rozsáhlá rodina a jsme všichni nadmíru spokojeni.

Zatím první zubařka u které jsem 100% spokojen. Před každým zákrokem přesně řekne co se bude dít, nabídne různé možnosti, je trpělivá, pečlivá, maximálně dbá na čistotu a má příjemné vystupování.. zkrátka skutečně profesionál.

Navíc se mi díky ní podařilo zbavit se strachu ze zubařů za což jí ode mě patří mnoho díku a tento komentář :)