Ordinace:
José Martího 31, Praha

Umístění: Ordinace: Jiný

Lidská zubařka, usměvavá, veselá, milá. Radost i k zubaři chodit.

Umístění: Ordinace: Jiný

Paní doktorka je totální anděl! Zachránila mojí ségru, když měla akutní případ. Je vždycky připravena pomoci. Málokdy narazíte na takového člověka a ještě k tomu doktora. Paní doktorko ze srdce děkujeme!

Umístění: Ordinace: Jiný

Úžasná paní doktorka, empatická, milounká, profesionální, vše vysvětlí, člověk se nebojí zeptat. Zajímá se i o mě jako člověka, a dokonce si i pamatuje co dělám. :)

Umístění: Ordinace:

Nejlepší paní doktorka! Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Vše pečlivě a předem vysvětlí. I když se přestěhovala na opačný konec Prahy, stále za ní dojíždím, protože taková doktorka je poklad! Doporučuju.

Vyborna doktorka a aj clovek :-)Chodi k nej cela nasa velka rodinka a vzdy si na nas najde cas , aby s detmi pokecala ....:-))Ja k nej chodim uz 7 rokov a aj ked sa prestahovala minimalne 4-krat vobec mi to nevadi a s radostou k nej chodime :-)

Skvělá doktorka, s velmi příjemným a lidským přístupem, zbavila mě hrůzy ze zubařů. Chodím k ní už pěkných pár let a rozhodně měnit nebudu.

Velmi příjemná doktorka s vysokými odbornými znalostmi. Bohužel byla nucena přestěhovat svojí ordinaci do Dejvic, ale i tak díky jejímu přístupu k pacientovi rád za ní dojedu i přes půl Prahy.

Velmi příjemná doktorka, velmi ochotná a lidská. Skvělý, profesionální přístup. Vše dobře vysvětlí. Nemám vůbec co vytknout a jen doporučuji.

Vynikající doktorka, vždy milá, usměvavá. Vše vysvětluje a vychází vstříc. Vřele doporučuji!

Skvělá doktorka, škoda, že odešla z Prahy 7....