Nemocnice Na Františku
Na Františku 847/8, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vynikající lékař/chirurg. Navíc nápomocný a ochotný.

Výborná péče. Pan doktor Havel vše jasně vysvětlil, vždy dal vědět co očekávat dál a jasně a věcně doporučil domácí péči.
Ordinace a čekárna v Kartouzské jsou dobře zařízeny. Nečeká se dlouho i když je plno - pěkně to odsýpá a o organizaci se stará recepce. Lze přijít i bez doporučení

Pan doktor Havel je skvělý profesionál, který můj problém (gangréna palce u ruky) v ambulanci chirurgie polikliniky Kartouzská vyřešil rychle a přesně. Dnes, pouhých 7 dní po zákroku, je vše zcela vyhojeno, já jsem bez nadsázky nadšená a tohoto lékaře vřele doporučuji každému, koho už potká ta nepříjemná situace, že se musí na chirurgii s nějakým problémem vypravit :-)

Umístění: jiné místo

Pan doktor Havel jedná velmi příjemně a profesionálně, mohu ho doporučit i při vyšetření osobnějšího rázu.

Umístění: jiné místo Podkožní tuková boulička

Pan doktor Havel je u mě odborník na svém místě. Při své příští návštěvě chirurgie se svěřím do rukou pouze jemu. Nejenže jeho odborná způsobilost je na vysoké úrovni, jeho další plus je příkladné chování k pacientovi. Byla jsem u něj na vyříznutí tukové boule na zádech. K zákroku mi vše srozumitelně vysvětlil. Zákrok provedl velmi pečlivě a totéž mohu říct i o zašití rány. Stehy udělal tak jemné a dokonalé, že po pár měsících tam nebudu mít víc než slabou čárku. Jelikož je to na viditelném místě, jsem mu velmi vděčná za profesionální provedení.
Všem ho vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo

Zdravotnické zařízení Poliklinika I. P. Pavlova, chirurgickou ambulanci v Kartouzské ulici jsem navštivil v květnu 2017 po úrazu hrudníku, který jsem si přivodil po pádu z kola přes řidítka. Zde ordinující MUDr. Havel mě vyšetřil stetoskopem a poté odeslal na RTG a sonografické vyštření. Diagnóza byla stanovena jako zlomenina dvou žeber bez dislokace a dalších komplikací a jako terapie doporučen klidový režim. Po několika týdnech jsem byl víceméně bez obtíží. MUDr. Havla hodnotím jako pečlivého profesinála, který s pacientem jedná nadmíru slušně, vše vysvětlí a řádně poučí o zdravotním stavu a terapii. Stejně hodnotím i zdravotní sestry, které panu doktorovi v ordinaci sekundují.

Pan doktor Havel, mě byl k operaci pupeční kýly doporučen moji praktickou lekářkou. Musím jednoznačně konstatovat, že se jedná o velmi erudovaného odborníka, který svou práce dělá důsledně, svědomitě a jeho vztah k pacientům je hodně pečlivý nic nenechávající na náhodu. S jeho přístupem k mé osobě i personálem v Nemocnici Pod Petřínem jsem byl nadmíru spokojen, za co jemu i personálu děkuji. Milan Plevka

Pan doktor je velice příjemný v komunikaci s pacientem. Sdělil mi veškeré informace, jak operace proběhne, co mě čeká, přišel se na mě podívat před operací i po operaci. Úžasný přístup, laskavost, ohleduplnost...Operace pupeční kýly proběhla bez komplikací. Byla jsem spokojená i s personálem v Nemocnici Na Františku. Děkuji za Vaší péči. Jitka Čurdová