Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Doporučili mi doktora Hospodara jako výborného specialistu, bohužel se mi nepodařilo k nemu objednat se. Vždy jeho asistentka, nějaká Nada Vanatkova, slíbila že zavolá, že teď nezná terminy a ozve se mi. Nikdy se však neozvala. Že by- jaká asistentka ,taky doktor? Nevím, nevím.

Teď mě ještě napadlo vážená paní Vostrá… Proč najednou zmizela vaše jména u negativních příspěvků? Myslíte si, že se to do Braškova nedonese, že tady hanebně pomlouváte pana doktora? Že vám není hanba. A než zase zveřejníte nějakou špínu, koukejte aspoň, aby tam nebyly chyby. Nechce se mi věřit, že by pan doktor „harašil“ s někým tak malomyslným a nízkým, jako jste vy. Tento týden jedu do Malvazinek a zeptám se, zda ví o tom, jak ho paní Vostrá pomlouvá. Tak se mějte hezky a pozor na voliče. Ty IP adresy tu nejsou pro nic za nic.

Tak tedy milé dámy, nevím, o čem mluvíte. Za prvé nechápu, jak můžete takhle mluvit o někom, kdo vám pomohl. Že nechodí v bílém? Já když byla u pana primáře poprvé, měl na sobě bílé oblečení! Dnes pravda měl džíny a svetr. Ale nechápu, proč to někoho pohoršuje. Já to vnímám jako pozitivní věc. Například můj táta má fobii bílého pláště a takové případy jen vítá. Že je pan primář namyšlený? Opět nechápu, o čem mluvíte?! Ani jednou se mi nejevil jako namyšlený!!! Dokonce dnes, se mi omluvil, že jsem musela dlouho čekat. Jste si jistá "Vostrá", že jste si jeho chování vyložila správně?! Třeba jste jen namyšlená a myslíte si, že harašil. Nebylo to třeba obráceně? Vy jste chtěla harašit a pan primář nechtěl? Co si budeme povídat, je to pohledný chlap… Proč mu to všechno, co tady plácáte, neřeknete do očí? Takže závěrem. Pan primář je vynikající lékař s profesionálním přístupem a jsem vděčná za to, že jsem se dostala právě do jeho rukou. Chová se velice příjemně a působí pohodovým dojmem. Vždy slušně pozdraví. A rozhodně z něho necítím žádné harašení. A jestli vás frustruje jeho chování, tak už do Malvazinek nelezte. S pozdravem jedna velice spokojená pacientka Petra Hořínková (35)

Vim o cem mluvim ,
tento krasny vyhonek se neohnul , a kdyz , tak jedine smerem ke svetlu . To , ze je ,, dravy ,, a ,, arogantni ,, ? A co jineho na vas platí ? Pozitivni nebo negativni reakce - vzdy je to reakce - aktivni . Pruser je nevyvolat zadnou reakci. .
,, Lado jen je bicuj at reaguji jedno jak.Reakce je aktivita a ty je aktivujes
a aktivita je zivot ,, . Meli by ti cestu zametat . Ty jsi jim jejich problemy nezavinil , a nejsi za ne zodpovedny , Ty se jen svym intelektem a vzdelanim a spusobem snaziz je problemu zbavit . A kdo to udela pro Tebe az nedej Boze prijde cas ? Ti Tvy kritici??? Ti Tvy obdivovatele??? Nedej boze , aby si jako kazdy lekar v hodine tezke zustal sam .
Mam radost ze znas svou cenu .
M.

vynikající operatér a namyšlený určitě ne (a kdyby, má na to)

Vím o čem mluvím .
Zdravím pana doktora .
M.V.

já jsem spokojená koleno mam jako nový..trochu vázne papírování, ale co..zdraví je mi přednější. M.

Madam Vostrá je pravděpodobně zapšklá feministka, která si právě o sobě myslí, že je mystryní světa a že primář nemá nic jiného na práci, než harašit směrem k její luzné postavě. Pravděpodobně měla štěstí, že se "sčuchla" právě s pacientkou podobných vlastností a mohli tak spolu, v intimitě nemocničního pokoje, nerušeně plkat o nenáviděném primáři. Naštěstí množství pacientů, kteří k MUDr. Hospodárovi chodí a nebo se k němu již ani nemohou pro dlouhodobě velký počet zájemců dostat, hovoří jasně. Jedná se o vynikajícího odborníka na svém místě, který se nebojí moderních metod a jedná s lidmi tak, jak mu "zobák narost". Takové jednání, přímé a bez přetvařování, je daleko lepší, než kluzké umělohmotné a spisovné projevy lékařů, kteří svou odborností nesahají jmenovanému ani po kotníky a většinou mu závidějí jeho úspěch. U takových lékařů by shora jmenovaná byla jistě spokojena, i když by výsledek zákroku byl méně profesionální. Mé manželce operoval přetržený křížový vaz pomocí štěpu tak perfektně, že začala chodit bez berlí o několik týdnů dříve než jiní pacienti u jiných odborníků a dnes ani neví, že s kolenem něco měla. Podobných zkušeností má mnoho mých známých, ktěří se u primáře Hospodára také léčili.
Vážená madam - jak říkaly Rychlé šípy - "Dej si placku na čelo !"

Velmi dobrý ortoped,pokud se někomu zdá namyšlený,tak já si myslím,že tento lékař si to může dovolit.

Jeden z nejlepších specialistů na plastiky vazů...