Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Mám plastiku vazu na levém i pravém koleni. Obě operolaval Mudr. Hospodár, první v roce 2001 a pravé koleno nyní v srpnu 2010 na Malvazinkách. A můžu potvrdit , že je to skvělý ortoped, nejlepší v ČR. Po prní plastice jsem se bez problémů vrátil po 6 měsících k fotbalu. nyní 2 měsíce po operaci a ani nevím, že jsem na nějaké byl. Koleno drží, nic nebolí. Všem doporučuji

Doktor Hospodár je jedním ne-li nejlepším ortopedem u nás. Jsem po operaci kolenou a absolutně si nemůžu stěžovat. Ačkoli rozhodně nejsem VIP klient nebo krasavice jak tu spoustu lidí naznačuje, vždycky mě na chodbě pozdraví a nemám s ním absolutně žádný problém.

To, že jsem se k němu dostala beru jako obrovskou výhru a s klidným srdcem můžu říct, že pokud to půjde, tak veškeré obtíže spojené s pohybovým aparátem budu řešit zásadně jen na Malvazinkách, resp. u p. doktora Hospodára. A jestli někomu vadí, že někdo nazývá věci pravými jmény, je to jeho problém a ne doktorův.

Samozřejmě že i zdravotnický personál je skvělý a vždy se člověku snaží pomoct, nebo taková je alespoň moje zkušenost.

Je to největší odborník v ortopedii v České republice. Je lidský, chytrý a hlavně mu jde především o pacienta! Což je hodně vyjímečné! Klobouk dolú před jeho odborností! Moc mu děkuju za všechno! Tomáš Stehlík

Malvazinky jsou nejlepsi klinika v CR a Mudr Hospodar je borec, kdyby byl spatnej, tak neni u ceske hokejove reprezentace.A kdyby jste se nahodou nedostali k nemu, zkuste Mudr Ivana Lesku byl jsem u nej na operaci a vyborne.

Dobrý den. Náhoda mě přivedla na tyto stránky a skutečně ( zírám).
Pan primář Hospodár mi dělal plastiku vazů a odvedl skvělou práci. Nemám jediný problém. Je to špičkový odborník. Ale jsme v Čechách, kde se úspěch neodpouští a závist je naše blízká příbuzná....... Jinak pana doktora tímto zdravím a přeji mu jen normální!pacienty.
E. Martincová

vyborny odbornik, dakujem mu, ze mi zachranil koleno

Za posledních 6 měsíců jsem Na Malvatinkách prodělala 2 operace, obě u pana primáře Hospodára.Jsem přesvědčená, že o jeho odborných kvalitách není třeba diskutovat. Během pobytu na klinice jsem byla několikrát svědkem jeho jednání a chování jak k pacientům, tak k personálu - vždy velmi slušný, profesionální. Mohu všechny ujistit, že jeho péče o pacienta nezávisí na stavu peněženky - nic ode mně nedostal. Přesto se mi maximálně věnoval.Že pan primář Hospodár nechodí v bílém, to je pravda, ale to by mi mohlo vadit maximálně v případě, že by na operační sál přišel v montérkách od malty.Pokud se mu lépe pracuje v civilu - to je výhradně jeho věc.Nikdy jsem nezaregistrovala, že by pan primář byl arogantní, nafoukaný. Párkrát jsem ho na klinice viděla i večer, to už byl unavený. Není divu, že se nesměje na všechny kolem. Zkusme ho brát jako špičkového ortopeda, který má jistě kromě práce na klinice i jiné povinnosti, zřejmě i svojí rodinu, zkusme se na něj dívat jako na člověka, který výborně odvádí svou práci, nám pacientům pomáhá, a jestli se u toho směje nebo ne, to není důležité.Zmínku o tom, že by MUDr. Hospodár plácal pacientky po zadku, nebo hladil po noze pokládám za naprostý nesmysl .Spíš se přikláním k názoru, že to bylo nevyslyšené přání oné pacientky. Pan primář je fešák, ostatně jako všichni lékaři na této klinice, to se jim nedá upřít.Takže - pokud váháte, zda přijít na klinku Na Malvazinky - v každém případě ano, nejen kvůli panu primáři, ale i ostatním lékařům i sestřičkám. Tímto všem jmenovaným děkuji za bezchybnou péči.

Udělal mi plastiku křížového vazu a vše je OK. Myslím, že je nejlepší v Čechách.

Pani Hořínková,jediné co na vašem hodnocení je pozitivní je, že se dokážete podepsat a ne jako ty chudáci, kteří sem píšou anonimně,jinak plně s pani ,,Vostrou" souhlasím a mám podobné zážítky,také znám i jíné kvalitní lékaře, kteří neléčí podle velikosti peněženky a chovají se stejně k babiččce jako k herčce. Vám se asi chování pana doktora líbí a vzhledem k vašemu věku se budete líbit panu doktorovi i vy to je celé. Já také nejezdím na Malvazinky za dr.Hospodárem ale na rehabilitace tak nevím proč by tam dotyčná pani neměla lézt, pan doktor tam naštěstí není jediný kdo tam je a myslím si, že i bez jeho nepřítomnosti by klinika prosperovala stejně dobře jako teď.Ať si vzpomenu na jakékoliv setkání se panem doktorem musím se smát tomu jak je trapný svým chováním (jednou jsem se tam potkala na chodbě jak šel s hokejistou Jágrem a před tím by pan doktor se klidně i plazil po zemi kdyby to chtěl,byl z něj celý vedle, docela jsem se bavila) a vlastně je dobře, že si může člověk vybrat u koho se bude léčit. Pan doktor Hospodár to určitě nebude.

udržel mne při "sporovním" životě 15let