Zubní ordinace
Tererova 1355, Praha

Umístění: Zubní ordinace

S paní doktorkou ve výsledku spokojená nejsem. Má bílé plomby za 1000,- .to je ale asi jedina vyhoda. Pri zanetu v zubu a jeho prvnim a jedinem pokusu o cisteni ne me vystekla,ze to nemuze bolet a at to zkusim jeste vydrzet! Kdyz to neslo,udelala RTG a pak mi ukazovala jaky velky vak u zubu mam. Takze to melo proc bolet,nehlede na to,ze se zubem dal nezabyvala a vytrhla. Dalsi zkusenost se kterou opravdu spokojena nejsem,je vyvrtany a zaplombovany zub a asi tak za dva tydny po osetreni se mi kus zubu ulomil a tak ho tedy dovrtala i z druhe strany,musela to videt uz pred temi dvema tydny. Nakonec mi jen rekne,ze se mi ten zub asi brzy rozpadne. Navic nekdy nema uplne vhodne pripominky. Myslim,ze se zabyva dobre jen nekym,ale dle meho dobra zubarka neni ani nahodou.

Docházím za paní doktorkou již 11 let a postupně jsem k ní vzala celou svou rodinu včetně vnoučat. Je milá, ochotná, šikovná, velice čistotná a ohromně to umí s dětmi, Dělala i 3 roky dětskou stomatologii. Z této doby jí zůstala ta jemnost a ohleduplnost, protože u děí je to nutné. Všem lidem ji mohu jen doporučit.Eva Pr.

Osobně si myslím, že paní doktorka není ani nějak extra dobrá a ani nijak extra špatná. Už jse poznal i horší i o dost lepší. Proto nemohu hodnotit jí nijak extra pozivně nebo negativně.

Chodila jsem k ní já i moje maminka a s horší lékařkou jsme se asi nikdy nesetkaly. Byla velmi arogantní, neochotná a nepříjemná. Léčila mi váčky, ovšem špatně. Mamince absolutně zničila zuby. Zvala na konkrétní čas, ale kvůli schůzkám s kamarádkami v její ordinaci jsme kolikrát čekaly i více než 3,5 hodiny. Přešly jsme pak obě s maminkou k jiné lékařce a to se ani nedá srovnávat. OPRAVDU NEDOPORUČUJI.

u paní doktorky s cítím vždy dobře, má pochopení pro můj "strach ze zubaře", je ochotná a trpělivá

VSTŘÍCNÝ A PEČLIVÝ PROFESIONÁL, NAPROSTÁ SPOKOJENOST

paní dr. je velice ochotná, vyslechne, poradí. přesto, že se bojím jakéhokoliv úkonu "u zubaře" , k ní chodím ráda už více než 15 let

K paní dr. jsem chodila několik let a libovala si jak je úžasná..Až do chvíle, kdy mě začal bolet přední zub..Bezmála 1,5 roku jsem chodila na výměny drenů, čištění apod.Dr. mě stále ujišťovala , že vše je ok a zub mě už bolet nemůže..Když ji se mnou došla trpělivost, poslala mě na chirurgii..Tam jsem dostala doporučení na nového lékaře, který mi sdělil, že mi začla již ustupovat kost a že tam mám stále kus nervu!!!!!Po 1,5 roce!! Následky mám dodnes, jelikož jde o přední zub, je to hrůza..Ještě pro zmínku, začala jsem chodit jinam a bylo mi zjištěno, že pí.doktorka dělala bílé plomby na amalgám!!Je to již více jak 3 roky, měla jsem stračný vztek...Nyní píši s klidným vědomím a svědomím..Bohužel, s následky již v 26 letech...NEDOPORUČUJI TUTO LÉKAŘKU

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Vždy byla arogantní a velmi nepříjemná, když mi vypadl kousek plomby nechala mi v zubu rok a půl díru s tím, že stejně brzy vypadne, ačkoliv byla několikrát požádána o předělání. Pslední kapka byla, když mne odmítla ošetřit, protože jsem dorazila o minutu později, než bylo napsáno na kartičce (pochopitelně měla uvnitř ještě pacienta). Takže, kromě výše uvedeného mi ještě způsobila trauma ze zubařů. Po změně zubařky se to trochu zlepšilo, ale stále se k zubaři bojím.

Chodím k paní doktorce již dlouho. Jsem velmi spokojená. Protetické práce, co mi dělala, jsou vynikající. Vše mi vždy vysvětlí a šetrně ošetří. V ordinaci to má dobře zorganizované, nikdy tam nečekám. Paní doktorka i sestřička jsou milé. Už jsem ji doporučila několika známým. Také jsou spokojeni.