Pražské centrum dent. implantol.s.r. o
Na Okraji 45b/331, Praha

Pan doktor je sice odborník na velmi dobré úrovni, ale lidsky je to naopak velmi slabé.

Chodim k MUDr. Zabrodskemu uz cca 10 let. Prvnich par navstev bylo pro me trosku obtiznych, protoze prebiral peci o muj do te doby nikym systematicky neudrzovany chrup. Behem par mesicu jsme spravili vse potrebne a nyni dochazim uz jen na pravidelne pulrocni prohlidky a obcas na nejaky mensi zakrok, kdyz je neco treba. Jsem velmi, velmi spokojen, pan doktor neodposti zadny detail a v peci o zuby je skutecne dokonaly. Jediny problem je u neho ziskat termin, ale i to kdyz je neco urgentniho umi jeho personal vyresit. A navic je to muzikant takze si obcas i dobre popovidame. Petr Kuchar.

Chodím k MUDr. Zábrodskému ca 15 let a nejenže jsem naprosto spokojen s profesionálními výsledky (od běžných zákroků a "údržby" až po operace), ale musím pochválit i jeho otevřený a přáteslký přístup. Jediná jeho nevýhoda paradoxně vyplývá z jeho kvalit. Pro svou oblíbenost je občasně obtížné získat okamžitý nový termín, musíte-li ten domluvený z náhlých důvodů zrušit.

Jsem v péči pana primáře už dva roky a jeho exelentní práce s implatáty je k nerozeznání od původního chrupu...opět se směju a s požitkem ukazuji své bělostné zoubky....děkuji za celý servis a jeho tým!

Díky implantátům vůbec nikdo nepozná, jak ohrožený byl můj chrup, hrozila mi vyndavací protéza. Naprosto dokonalá péče, skvělý odborník, precizní profesionál. nic nebolí a esteticky je to dokonalé.

MUDr. Jan Streblov: Chodim tam uz 2 roky. Krasne, moderni kancelare s profesionalnim pristupem ktery je lepsi nez v Zapadni Evrope/USA. On sam uplatnuje osobni pristup, jak v jednani s pacienti tak ve vsem co se tyka jeho prace. Jsem velmi spokojen.

vlastní zkušenost

Vynikající odborník, velmi zručný a systematický v péči o chrup pacienta. Věnuje svůj vzácný čas i empatickému pochopení situace pacienta na křesle i v zaměstnání.
Jeho péče o pacienta je vskutku komplexní a při troše spolupráce ze strany pacienta a ochoty věnovat se preventivní a hygienické péči o vlastní zuby podle současných poznatků mám o zuby postaráno. Jsem si jistý, že při dodržení termínů půlročních kontrol mohu cestovat po celém světě a nikde mě nic nezaskočí. Konečně mám pocit důvěry a osobní jistoty - alespoň pokud jde o zuby.

MUDr. Jan Streblov : Pan doktor je velice příjemný a má "zlatý ručičky". Zachránil mi zuby zmatlané jinou zubařkou. Dělá i implantáty. Je opravdu velmi dobrý.

opravdu specialista