Dent.

verifiedCreated with Sketch.

Zubař

3 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor 247 návštěv profilu během posledních 30 dní

Poskytuji komplexní stomatologickou péče. Mým cílem je nabídnout pacientům nadstandardní ale při tom dostupnou péči ,bezbolestné ošetření a osobní přístup. Jsem specialista v oboru… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• T

Po všech hořkých a bolestivých zkušenostech s hledáním kvalitního zubaře jsem našla bez nadsázky SUPER zubaře, je opravdový profesionál,pečlivy, vše vysvětlí a nabídne různé alternativy řešení problému. K pacientovi přistupuje citlivě a empaticky. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné. Má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit!!!!

• E

Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup.

• Musím říct, že jsem byla velice překvapena milým a lidským přístupem pana doktora i sestřiček. Již při vstupní prohlídce byl jejich přístup ke mně i našim dětem velice přívětivý. U předchozích stomatologů jsem nikdy nezažila takovou péči jako zde. Vstupní prohlídka obsahovala rtg obou čelistí, po té v ordinaci místní rentgeny u zubů, které se panu doktorovi nelíbili a kontrolu mezizubních prostor kamerou. Následně bylo domluveno ošetření dvou zubů. To proběhlo o týden později a k mému údivu naprosto bezbolestně, anestézie je zde samozřejmostí. Moje obavy z bolesti byli naprosto bezpředmětné, pan doktor si získal mou důvěru. Děkuji.

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji komplexní stomatologickou péče. Mým cílem je nabídnout pacientům nadstandardní ale při tom dostupnou péči ,bezbolestné ošetření a osobní přístup. Jsem specialista v oboru estetické, záchovné, protetické stomatologie, endodoncie, implantologie. Při své práci využívám moderní přistroje jako lupové brýle, mikroskop, strojovou endodoncii.

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků