Dent.

Vladimir Sopivnyk

Zubař

Objednat se 234 návštěv profilu během posledních 30 dní

Poskytuji komplexní stomatologickou péče. Mým cílem je nabídnout pacientům nadstandardní ale při tom dostupnou péči ,bezbolestné ošetření a osobní přístup. Jsem specialista v oboru… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Stomatologická klinika Lazurit

K Červenému vrchu 844/2a, Praha 17
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod Více

Služby

Bělení zubů od 4 900 kč
    Prace s mikroskopem 2 000 Kč
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji komplexní stomatologickou péče. Mým cílem je nabídnout pacientům nadstandardní ale při tom dostupnou péči ,bezbolestné ošetření a osobní přístup. Jsem specialista v oboru estetické, záchovné, protetické stomatologie, endodoncie, implantologie. Při své práci využívám moderní přistroje jako lupové brýle, mikroskop, strojovou endodoncii.

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština
  • angličtina

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Po všech hořkých a bolestivých zkušenostech s hledáním kvalitního zubaře jsem našla bez nadsázky SUPER zubaře, je opravdový profesionál,pečlivy, vše vysvětlí a nabídne různé alternativy řešení problému. K pacientovi přistupuje citlivě a empaticky. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné. Má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit!!!!

• Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup.

• Musím říct, že jsem byla velice překvapena milým a lidským přístupem pana doktora i sestřiček. Již při vstupní prohlídce byl jejich přístup ke mně i našim dětem velice přívětivý. U předchozích stomatologů jsem nikdy nezažila takovou péči jako zde. Vstupní prohlídka obsahovala rtg obou čelistí, po té v ordinaci místní rentgeny u zubů, které se panu doktorovi nelíbili a kontrolu mezizubních prostor kamerou. Následně bylo domluveno ošetření dvou zubů. To proběhlo o týden později a k mému údivu naprosto bezbolestně, anestézie je zde samozřejmostí. Moje obavy z bolesti byli naprosto bezpředmětné, pan doktor si získal mou důvěru. Děkuji.