Adres

K Červenému vrchu 844/2a, Praha
Stomatologická klinika Lazurit (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 5 Více
777 20.....
235 35.....

Ošetření kořenových kanálků (od 1 600 kč)

Fotokompozitní výplň (od 1 350 kč)

Chirurgická extrakce osmiček od (2 500 Kč) + 7 Více

Celokeramická korunka od (8 000 Kč)

Estetická fazeta od (9 500 Kč)

Bělení zubů (od 4 900 kč)

Poskytuji komplexní stomatologickou péče. Mým cílem je nabídnout pacientům nadstandardní ale při tom dostupnou péči ,bezbolestné ošetření a osobní pří...

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Angličtina

Po všech hořkých a bolestivých zkušenostech s hledáním kvalitního zubaře jsem našla bez nadsázky SUPER zubaře, je opravdový profesionál,pečlivy, vše vysvětlí a nabídne různé alternativy řešení problému. K pacientovi přistupuje citlivě a empaticky. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné. Má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit!!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Musím říct, že jsem byla velice překvapena milým a lidským přístupem pana doktora i sestřiček. Již při vstupní prohlídce byl jejich přístup ke mně i našim dětem velice přívětivý. U předchozích stomatologů jsem nikdy nezažila takovou péči jako zde. Vstupní prohlídka obsahovala rtg obou čelistí, po té v ordinaci místní rentgeny u zubů, které se panu doktorovi nelíbili a kontrolu mezizubních prostor kamerou. Následně bylo domluveno ošetření dvou zubů. To proběhlo o týden později a k mému údivu naprosto bezbolestně, anestézie je zde samozřejmostí. Moje obavy z bolesti byli naprosto bezpředmětné, pan doktor si získal mou důvěru. Děkuji.

Fotokompozitní výplň

od 1 350 kč