Stomatologická klinika Lazurit

(2 názory)

Klinika Lazurit Stomatologická klinika Lazurit zahájila svoji činnost v roce 2013 s cílem zajišťovat pro své pacienty nadstandardní komplexní individuální péči. Poskytujeme služby záchovné stomat... Více

Stomatologická klinika Lazurit

K Červenému vrchu 844/2a

160 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika Lazurit

Poskytujeme služby záchovné stomatologie, protetickou stomatologii, léčbu kořenových kanálků, stomatochirurgii, implantologii a estetickou stomatologii.

Pro tyto účely využíváme nejmodernější léčebné postupy a přístrojové vybavení.

V našich ordinacích netráví pacienti čas zbytečným čekáním. Péči v příjemném prostředí zajišťuje vstřícný a laskavý profesionální tým. Chceme, abyste se v našich ordinacích cítili dobře a abyste se bez obav a nepříjemných pocitů k nám opět vraceli.

Naši specialisté patří nejen mezi zkušené odborníky, ale současně také mezi významné pracovníky v oboru. Pravidelně se zúčastňují významných mezinárodních kongresů.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Vladimir Sopivnyk

Zubař, Dent.

• E

Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup.

• Musím říct, že jsem byla velice překvapena milým a lidským přístupem pana doktora i sestřiček. Již při vstupní prohlídce byl jejich přístup ke mně i našim dětem velice přívětivý. U předchozích stomatologů jsem nikdy nezažila takovou péči jako zde. Vstupní prohlídka obsahovala rtg obou čelistí, po té v ordinaci místní rentgeny u zubů, které se panu doktorovi nelíbili a kontrolu mezizubních prostor kamerou. Následně bylo domluveno ošetření dvou zubů. To proběhlo o týden později a k mému údivu naprosto bezbolestně, anestézie je zde samozřejmostí. Moje obavy z bolesti byli naprosto bezpředmětné, pan doktor si získal mou důvěru. Děkuji.