Stomatologická klinika Lazurit

(3 názory)

Klinika Lazurit Stomatologická klinika Lazurit zahájila svoji činnost v roce 2013 s cílem zajišťovat pro své pacienty nadstandardní komplexní individuální péči. Poskytujeme služby záchovné stomat... Více

Stomatologická klinika Lazurit

K Červenému vrchu 844/2a, Praha 17

160 00, Praha, hl. město Praha

Klinika Lazurit

Poskytujeme služby záchovné stomatologie, protetickou stomatologii, léčbu kořenových kanálků, stomatochirurgii, implantologii a estetickou stomatologii.

Pro tyto účely využíváme nejmodernější léčebné postupy a přístrojové vybavení.

V našich ordinacích netráví pacienti čas zbytečným čekáním. Péči v příjemném prostředí zajišťuje vstřícný a laskavý profesionální tým. Chceme, abyste se v našich ordinacích cítili dobře a abyste se bez obav a nepříjemných pocitů k nám opět vraceli.

Naši specialisté patří nejen mezi zkušené odborníky, ale současně také mezi významné pracovníky v oboru. Pravidelně se zúčastňují významných mezinárodních kongresů.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Vladimir Sopivnyk

Zubař, Dent.

• T

Po všech hořkých a bolestivých zkušenostech s hledáním kvalitního zubaře jsem našla bez nadsázky SUPER zubaře, je opravdový profesionál,pečlivy, vše vysvětlí a nabídne různé alternativy řešení problému. K pacientovi přistupuje citlivě a empaticky. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné. Má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit!!!!

• E

Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře