Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Chirurgická ordinace
V Bytovkách 42/1048, Praha 22 , Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Skvělý doktor, skvělá sestra, léčba účinná, co víc si přát.

Lidský přístup, sestra naprosto skvělá a příjemná, což normálně nebývá. Pan doktor je vtipný, což dost pomáhá proti stresu z toho, že jste si naprosto nesmyslně zlomili půlku těla.

Umístění: Chirurgická ordinace Úraz

Výborný a vtipný lékař.
Jeho sestřička milá a vlídná.
Léčil mi už několikátou stanovenou diagnózu.
Pravidelné kontroly a skvělým přístup.
Mohu všem vřele doporučit.
Já osobně v případě obtíží doktora nezměním.
Škoda že je to jeden z Velmi málo doktorů který se o pacienty stará a nebere je na běžícím pásu. :)

Výborný lékař a ještě má opravdu má humoru na rozdávání. A (světe div se) i moc příjemná sestřička.. Byla jsem vyděšená a trochu i hysterická, oba mě uklidnili a podpořili. Pan doktor můj problém vyřídil během pár minut a ani v čekárně jsem nečekala dlouho. Doufám, že už nebudu chirurga potřebovat, ale pokud ano, jinam už nepůjdu. Opravdu by bylo potřeba více takových lékařů (a sester).

Výborný lékař. Doposud jsem u něho neměl sebemenší problém se stanovenou diagnózou ani s průběhem léčby. O pacienty je, myslím, pečováno dobře. Aleapoň v mém případě, jsem byl "nucen" chodit na pravidelné kontroly. A jako bonus: pan doktor je velice příjemný a dokáže člověka pobavit. :-) Mohu všem vřele doporučit. Já osobně už jinam nechodím, když už musím.

Pan doktor mi zatím vše vyléčil bez problému, je vidět, že své práci rozumí. Navíc je sympatický, v ordinaci se vždy pobavím.. Víc takových doktorů.

Výborný chirurg, příjemnýa vtipný k lidem , vyléčí všechno.

Příjemný a usměvavý lékař, pomáhá pacientům a je přátelský

nikdy jsem s ním neměl co se léčky týče sebemenší problém

Sice se mu říká Doktor Sádra, mám s ním však jen samé pozitivní zkušenosti. Ač nevídáno, záněty šlach mi léčil narozdíl od jiných sádrou, zřejmě je přeléčil, protože ač dříve byly opakované, od jeho léčby se mi znova neobjevily. Všechny zlomeniny vždy srostly jak měly a v ordinaci byla zábava. Jo, že může být doktor nepříjemný? Tak snad jen tehdy, plní-li lékarnu lidé s ,,bebím" a prodlužují čekání opravdu zraněných.

Váborný lékař vtipný a spolehlivý často mi pomáhá vzhledem k častosti mých zlomenin:)