Umístění: ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika Protetické ošetření

MUDr. Forman mi svou stomatologickou péči způsobil veliké problémy. Jedná sa především o protetické ošetření - fixní zubní náhrady - keramické korunky a můstky. Je to nepochybně finančně náročné ošetření, pokud za práci inkasoval, byl příjemný, když po krátkej čase nastali problémy ztratil chuť komunikovat. Stálo to hodně času, peněz, bolesti, strachu a především nenávratné ztráty zubů. Všechny korunky a můstky se museli sundat, zuby extrahovat a zbylé ošetřit, lēčit poškozenē dásně a udělat kompletně nové fixní náhrady - teď mi jiný stomatolog zachraňuje co ještě zachránit jde.

Dělal jsem implantát u p.Formana! Jsem úplně zklamaný z toho že potom až mi implantát spadl po dvou měsících od de dne jeho zavedení do mé nítrokosti. p.Forman praktický nic neuděl když jsem k němu dorazil a předal implantát do ruky! Ten prostě řekl, že to pošlu na expertizu. Když jsem k němu dorazil po 8 mi měsících tak mi řekl, že jste mi nic nepředával, že jsem Vaši kartu zavřel z důvodu absenci kterou jste nedodřel. Potom zákroku nikdo nic mi o tom ani neříkal že mám po měsíci dorazit. Ani mi nepřišel žádný e-mail ani smska. P.Forman tvrdil, že jsme to odeslali. Prostě je to typický lhář . Dozvěděl jsem se až potom když jednou tvrdil , že Implantát je z Japonská a když jsem byl u jiného doktora, tak mi řekl že implantát je Korejskej)))) A když jsem byl u něho znovu a p.Formana tak mi říkal že je to z Asie))))) Prostě ten doktor ani neví odkuď je ten implantat! No, a ta Korejština rozhodně nestojí 22,500 tysíce korun! Za ty peníze se dá udělat komplet zub spolu s korunkou! Doufám, že jsem novým klientům nějak pomohl při vybrání toho pravého chirurga na zubní implantát!!

Všem přeji pěkný večer!

jsem velmi spokojená. Kromě odbornosti oceňuji jeho lidský přístup. To bohužel není u nás samozřejmostí. Určitě doporučuji.
Klára

Mela jsem spoustu zubnich lekaru, ale MUDr. Formana opravdu jen doporucuji. Skvely a pratelsky pristup.

Super spokojeny dobry pristup a precizni osetreni, a vinikajici estetika JUDr.Dvorak

Tak ode mě si nechal neoprávněně zaplatit částku 500 Kč za rentgen,který proplácí pojišťovna se kterou má smlouvu (možná si částku nechal podruhé zaplatit i od pojišťovny).

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti,každý z lékařů dělá co umí a co zná nejlépe.Proto jen doporučuji.

Úsměvavý,ochotný,pokud nemůže on tak mi zajistil ošetření u jeho kolegyně s kterou jsem byla taky spokojená,vše funguje jak má i časově.Opravdu zatím nejlepší servis a služby které jsem poznala,proto uděluji nejvyší známku.Zkuste a nebudete litovat.

Personal usměvavý,ochotný,snaží se Vám najít termín na návštěvu,myslím,že by tu mohlo hodně lékařů a zařízení hledat inspiraci.Kdo to neodzkouší tak nevěří.Proto uděluji na celé čáře za JEDNA.

Moderní vybavení, dobrý přístup k pacientům, zasílání pozvánek k preventivním prohlídkám. Nabízí komplexní péčí o zuby včetně programu pro dentální hygienu. Osobně nedám na něj dopustit, zachránil mi zuby, které předtím zprasil jiný zubař. Že to něco stálo, investice do zubů se vyplatí - podívejte se jinam.