ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

(20 názorů)
Zobrazit lékaře

DENTÁLNÍ KLINIKA je moderně vybaveným centrem stomatologie. Více

O nás

Ordinace

ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

Litošická 409/10

19800 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

DENTÁLNÍ KLINIKA je moderně vybaveným centrem stomatologie.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jaroslav Kocián

  Zubař, MUDr.

  • Super člověk a perfektní lékař,který mne naučil se nebát zubaře.Chodíme k němu celá rodina a všichni ho máme moc rádi.Eva Šindelářová

  • Navštěvuji ordinaci MUDr Kociána již více jak deset let.Jeho práce je naprosto perfektní a pacientova spokojenost je vždy na prvním místě.Jeho zsluhou jsem se přestal bát návštěvy zubní ordinace.

   Vlastimil Čech,Praha 6

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Mariana Katjukova

  Zubař, MUDr.

  • P

   Tak krasny pristup jsem nezazil. Nez jsem si stacil vsimnout byl moudrak venku.

  • Pani doktorka je moc milá,vše Vám ochotně vysvětlí,taktéž i sestřička. Doporučuji.Jsem moc spokojená a s lepším přístupem lékaře a zdravotní sestřičky jsem se ještě nesetkala!! Bušková Iveta

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Vladimír Forman

  Zubař, MUDr.

  • K
   Umístění: ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinikaSlužby: Protetické ošetření

   MUDr. Forman mi svou stomatologickou péči způsobil veliké problémy. Jedná sa především o protetické ošetření - fixní zubní náhrady - keramické korunky a můstky. Je to nepochybně finančně náročné ošetření, pokud za práci inkasoval, byl příjemný, když po krátkej čase nastali problémy ztratil chuť komunikovat. Stálo to hodně času, peněz, bolesti, strachu a především nenávratné ztráty zubů. Všechny korunky a můstky se museli sundat, zuby extrahovat a zbylé ošetřit, lēčit poškozenē dásně a udělat kompletně nové fixní náhrady - teď mi jiný stomatolog zachraňuje co ještě zachránit jde.

  • A

   Dělal jsem implantát u p.Formana! Jsem úplně zklamaný z toho že potom až mi implantát spadl po dvou měsících od de dne jeho zavedení do mé nítrokosti. p.Forman praktický nic neuděl když jsem k němu dorazil a předal implantát do ruky! Ten prostě řekl, že to pošlu na expertizu. Když jsem k němu dorazil po 8 mi měsících tak mi řekl, že jste mi nic nepředával, že jsem Vaši kartu zavřel z důvodu absenci kterou jste nedodřel. Potom zákroku nikdo nic mi o tom ani neříkal že mám po měsíci dorazit. Ani mi nepřišel žádný e-mail ani smska. P.Forman tvrdil, že jsme to odeslali. Prostě je to typický lhář . Dozvěděl jsem se až potom když jednou tvrdil , že Implantát je z Japonská a když jsem byl u jiného doktora, tak mi řekl že implantát je Korejskej)))) A když jsem byl u něho znovu a p.Formana tak mi říkal že je to z Asie))))) Prostě ten doktor ani neví odkuď je ten implantat! No, a ta Korejština rozhodně nestojí 22,500 tysíce korun! Za ty peníze se dá udělat komplet zub spolu s korunkou! Doufám, že jsem novým klientům nějak pomohl při vybrání toho pravého chirurga na zubní implantát!!

   Všem přeji pěkný večer!

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře