MUDr. Husar Vargová Soňa
Štítného 778/19, Praha

Umístění: MUDr. Husar Vargová Soňa

Pana doktora doporučuji všemi deseti! Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným přístupem (někteří arogantní doktoři by si z něj měli brát příklad, jak se chovat k pacientovi) pečlivostí a obecně zájmem o pacienta a trpělivostí vyslechnout jeho stesky. Vždy udělal RTG před a po, ukázal pacientovi na PC jak výplň vypadá, snažil se vše vysvětlit. Lokální anestezii dával při hlubších kazech takřka automaticky, zadarmo, až na 1 návštěvu (korunka) jsem nic necítila, nic mne nebolelo. Na širší centrum Prahy příznivé ceny, na objednání jsem nikdy nečekala déle než 3 týdny. Škoda že již odešel, protože se vrátila paní doktora z MD. Ale i ta vypadá mile a příjemně.

Umístění: MUDr. Husar Vargová Soňa prevence zubního kazu

Pan doktor 4 roky zaskakoval za p. doktorku, v té době na mateřské, a vždy byl velmi milý, pečlivý a profesionální. Měl mou důvěru, což je u zubaře obzvlásť důležité.

Po včerejší návštěvě můžu jen potvrdit, že Pan doktor je velmi sympatický a příjemný člověk, to samé platí i o jeho Sestřičce - ta mě hladila při tom, když jsem dostával injekci :), velmi milá dáma. Zuby my byly zkontrolovány pečlivě, samozřejmostí byl rentgen, ze vstupní prohlídky jsem vyšel s vytrženým "moudrákem" - vůbec to nebolelo, trvalo to několik málo sekund a náramně se mi po dvou letech (co jsem s návštěvou lékaře otálel vzhledem k různým předsudkům) ulevilo a cítím se skvěle. Za týden jdu na zubní higienu. Pana doktora doporučuji a děkuji mu!

Super lékař, sympaťák a vůbec to u něj nebolí . Chodim k němu rád, vždy vyjdou se vším vstříc a objednavaci lhůty jsou krátké což je taky fajn.

J.B
Pan doktor Kalců je velice příjemný a sympatický člověk a hlavně naprostý profesionál ve svém oboru. Nikdy jsem s jeho ošetřením neměla byť jen sebemenší problém. Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

Sháněl jsem lékaře v Praze a navštívil pana Kalců. Přístupem nepříjemný až arogantní, když viděl, že se mi jeho chování příliš nelíbí tak zmírnil. Okamžitě chtěl trhat jeden zub s tím, že "tam už se nedá nic dělat...". Nezdálo se mi to a vzhledem k velmi negativní zkušenosti se obrátil zpět na lékařku v mém rodném městě. Ta naprosto v pohodě zub opravila. Budu i nadále radši dojíždět. Pan doktor Kalců? Nikdy víc.