Samostná ordinace PL - stomatologa
Onšovecká 1280, Praha

Perfektní lékař, odborník na svém místě. Není co dodat. Profík, profík, profík a přitom člověk se smyslem pro humor. Jsem ráda, že jsem s rodinou mohu chodit už 17 let.

Je to skvělý doktor! Všem doporučuju! :) Zakroky u něj nebolí a je vždy příjemný.

spolehlyvý

Je to doktor na správném místě. Vždy mi velice pomohl a i když to nebylo rovna příjemné tak jsem byla maximálně spokojená. Pokaždé je milý, ochotný vše vysvětlit a poradit. Chodíme k němu celá rodina a dokud bude ordinovat, doktora určitě nezměníme. Prostředí ordinace, personál i on sám - takhle to má vypadat. Profesionálové jak se patří ! Můžu jedině doporučit !!

nejlepší

Mám s ním vynikající zkušenosti.

Neljepsi

Dle mého názoru a po zkušenostech s jeho prací jsem se nesetkal s lepším.

Chodím k němu již asi 15 let a nemohu si stěžovat. Prý je dražší, ale to nevadí. S péčí jsem byl vždy spokojen a rozhodně se nejednalo pokaždé pouze o rutinu. Dělal mi můstek, korunky… A má hezkou ordinaci

Výborný. Pomohl mi přes svátky, když mi to jiný lékař pokazil. Opravdu doporučuji. Je milý,hodný a navíc si neúčtuje horentní částky. Zub mi potom dodělávala MUDr. Vávrová a taky byla skvělá.