Zubní ordinace
Sokolovská 161, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Velmi si vazim,ze me kdysi pani doktorka hned prijala s bolavym zubem, i kdyz jsem mela sveho zubare jinde. Od te doby chodim k ni nejen ja, ale cela moje rodina. Je velmi pecliva, nabidne ruzne moznosti a vysvetli postup. Kdyz me bolel zub, vzdy si nasla cas a vse dala do poradku. Velmi si vazim jeji pece! A jeji dentalni hygiena je fantasticka, velmi se mi zlepsily zuby, nebot me je naucili poradne cistit :)

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Nejlepší zubní lekarka a profesional na svem miste. Praci vykonava precizne a proto vim, ze je o me zuby skvele postarano. A k tomu uzasna mila sestricka. Moc dekuji za skvelou peci.

Paní doktorku mohu jedině doporučit, chodím k ní už asi sedm let, "přetáhla" jsem k ní i svého muže a malou dcerku a jsme naprosto spokojeni. Paní doktorka je milá a pečlivá, pracuje svědomitě, vždy se snaží odvést co nejpoctivější práci. Stomatologická práce sice není levná (pojišťovna přispívá jen drobnými částkami, já jsem si na mnoho zubů už musela nechat zhotovit korunku, takže jsem tady už nechala mnoho tisíc Kč, ale takhle je to u všech zubařů, "na pojišťovnu" dostanete pouze standard, což mnohdy není ta nejvhodnější varianta léčby), ale paní doktorka mi vždycky předestře všechny možnosti a vysvětlí mi, proč mi tu kterou variantu doporučuje. Finální rozhodnutí nechá samozřejmě na mě ("kdo platí, ten poroučí" :D) Přitom je velmi chápavá a snaží se ve volbě léčby zohlednit i moji aktuální finanční situaci :) Vždycky se dohodneme, co je akutní a co ještě počká (až zase něco našetřím). Běžné ošetření je u ní zcela bezbolestné, i tu injekci umí píchnout tak, že nebolí, a je tak v mém životě první zubní lékařkou, ke které nechodím se strachem. Protože u ní je to prostě v pohodě. Neměnila bych ji za nic na světě a jsem velmi ráda, že se mi povedlo k ní dostat celou naši rodinu. A milerádi za ní dojíždíme i po přestěhování (z desítky).

Nejlepší zubařka jakou znám. Díky ní tam nemusím chodit pravidelně, protože je o mé zuby postaráno a když dorazím, příkladně po zahraničním pobytu, tak jako bych tam byla včera. O zuby se starám a mezizubní kartáčky nejsou opravdu vyhozené peníze! Uvidíte sami, co všechno se mezi zuby schovává.

PANÍ DOKTORKA JE PŘÍJEMNÁ, ŠIKOVNÁ A CITLIVÁ. CENY ZA VÝKONY JSOU VELMI RELATIVNÍ, DLE MÝCH ZKUŠENOSTÍ ÚČTUJE ZCELA BĚŽNÉ ČÁSTKY. NAVÍC VŽDY NASTÍNÍ MOŽNÉ VARIANTY ŘEŠENÍ A PACIENT SI SÁM MŮŽE VYBRAT, ZA KOLIK MU JEHO CHRUP STOJÍ :-)SAMOZŘEJMĚ, ŽE KDYŽ ČLOVĚK NA ZUBY NĚKOLIK DLOUHÝCH LET KAŠLE, UDĚLÁ MU PAK NÁPRAVA VÍTR V PENĚŽENCE. ZUB ČASU JE NEÚPROSNÝ, KDYŽ SE MU NEPŘEDCHÁZÍ :-)

Vždy jsem měla problémy se zuby a každý lékař si na mě namastil kapsu. Paní doktorka mi udělala rentgen, poslala mě na zubní hygienu a teprve potom začala se mnou pracovat. Je sice přísná a dokáže mi říct, popravdě co dělám špatně, ale to je jejidně dobře.
Nejenom, že mi pozastavila paradentozu, ale po pár opravách toho co předtím doktorka jiná podělala, nemám vůbec kazy a hlavně mě konečně nic nebolí!!!! Jdu na kontrolu a nic mi nemusí dělat. To je úleva.
A hlavně mi přišla na bolesti, které každý lékař ignoroval a dělal za mě paranoidní babu. Nejenom, že našla problém, ale odstranila jej po několika letech mého stěžování.
Poprvé v životě jsem spokojená se zubním lékařem!!!!

Souhlasím s předchozím příspěvkem, paní si protiřečí. Pokud měla pocit, že neměla hotové ani půlku toho co plánovala paní doktorka, pak proč by ji úmyslně nechala kazit zuby, aby měla co opravovat. Osobně mám s doktorkou velmi dobré zkušenosti, je velmi pečlivá, klade důraz na prevenci a zachránila mi zub, který byl podle jiného zubaře k vytržení.

Paní si v předchozím příspvěvku protiřečí. Paní doktorka se ji věnovala na dvě plomby hodinu a půl a její nový zubař za stejnou dobu udělal čtyři plomby. Tak to svědčí o kvalitě.
Pak se divím, že paní doktorka neposlala pacientku k hygienistce. Na mě nesáhla, aniž bych prošel její hygienistkou.

Dříve jsem chodila na jednu polikliniku k doktorce, která nedodržovala objednací časy, vykecávala se, nikdy mi neudělala rentgen, ale chodila k ní celá rodina. Když jsem po jednom problému se zařekla, že k ní už nepůjdu, dostala jsem doporučení k MUDr. Mihaliové. Hned udělala rentgen, zařídila zubní hygienu u ní v ordinaci, spravila plomby. Po nějaké době jsem k ní šla znovu s ukrutnou bolestí zubu. Za čtrnáct dnů mi zkaženou osmu vytrhla, skoro nic jsem necítila, úplně bez problémů. Druhá osma šla později, dostala se mi do ní infekce, ale paní doktorka vše bez toho, aby mě cokoliv víc bolelo, vyčistila a bylo vše v pořádku.
V mém případě je u ní samozřejmostí, že před každým vrtáním dá injekci, takže samotné vrtání necítíte.

Mám špatné zuby, ale jsem ráda, že chodím k této doktorce a raději si za dobré služby zaplatím než být u předchozí, kde jsem sice neplatila, ale podle toho to pak také vypadalo.

nejlepší zubařka co znám a pár sem jich už zažila! Je více než kvalitní a není přemrštěně drahá. Umí a nechá si zaplatit. To je správné. Jen kdyby takových lékařů bylo více. Už druhým rokem chodím jenom na kontroly za 30kč. Přeji paní lékařce a sestřicce, která je vždy velmi milá a lidská, aby měly co nejhezčí pracovní dobu a pacienty a krásnou dovolenou.
MH