Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

S péčí pana doktora jsem velmi spokojený, je to odborník na svém místě. Rad a bez obav k němu chodím.

K panu doktorovi jsem chodila pravidelně skoro 15 let. Vše se zdálo být v pořádku do doby než jsem se přestěhovala a změnila zubaře. Zde mi paní doktorka sdělila, jakou paseku mi "péče" pana doktora způsobila. Neošetřené mezizubní kazy prakticky na všech zubech, kazy pod plombami i okolo nich. Vše několik let staré. Na pravidelné půlroční prohlídky jsem chodila a vždy jsem jen dostala kázání, jak a čím vším si mám zuby čistit. Vše jsem sice dodržela, ale teď platím jak mourovatá za opravu mých zanedbaných zubů (pojišťovna tolik zákroků nehradí). Vše bylo krásně vidět na rentgenu, který mi ale pan doktor dělal pouze jednou. Takže pan doktor je sice milý, ale svoji práci neodvádí dobře.

Vynikající odborník, poradí, s citem ošetří. Chodím k němu už dlouho a jsem nesmírně spokojen, mohu jen doporučit.

Mohu potvrdit, že pan dotor Plechatý je velice dobrý stomatolog. Ošetřuje celou naší rodinu již mnoho let s opravdu velkou naší spokojeností.

Ochotný

zubaře se bojím,ale panu doktorovi věřím a něměnila bych

Spokojená pacientka Ivana.Pana doktora mohu s čistým svědomím doporučit.Docházím do jeho ordinace dobrých 25 let.Tedy v době kdy ordinoval na Košíku.Chodí k němu celá naše rodina.Vždy spokojenost.A sestřička taky fajn.

citlivý přístup,dobře vysvětlí problém,nabídne možná řešení

vždy perfektně odvedl svoji práci, nikdy jsem neměla důvod k nespokojenosti.

Nechápu jak může mít negativní hodnocení, protože je vynikající odborník............
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Hodnocení uživatele obsahuje již předchozí komentář.