Viktor Kolařík, zubař Praha

MDDr. Viktor Kolařík

Zubař

Butovická 987/18, Praha 5, Praha
Zubní Centrum Dentisto

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena dítě • 875 Kč

Keramická korunka • 9 975 Kč

Kombinované bělení zubů • 7 500 Kč +4 Více

Kompozitní výplň • od 1 275 kč

Ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem • od 4 080 kč

Pravidelná dentální hygiena (včetně air-flow) • 1 475 Kč

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci s vyznamenáním. Od roku 2012 působil na soukromých pražských klinikách pod vedením zkušen...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Zánět dásní

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dentální hygiena dítě

7 500 Kč

Kompozitní výplň

od 1 275 kč

Zubní Centrum Dentisto

Ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem

od 4 080 kč

Zubní Centrum Dentisto

Pravidelná dentální hygiena (včetně air-flow)

1 475 Kč

Zubní Centrum Dentisto

Vstupní dentální hygiena (včetně air-flow a dentálních pomůcek)

1 655 Kč

Umístění: Zubní Centrum Dentisto Kompozitní výplň

Pan doktor je naprostý profesionál, který ochotně vše vysvětlí a sestaví léčebný plán. Vůbec se nenechte odradit cenou, která může být vyšší, ale odpovídá tomu péče, čas i kvalita odvedené práce. Nikdy mi nikdo neudělal výplň tak abych nepoznala, že tam vůbec nějaká je. Mám radost, že jsem našla profíka, který si váží svých znalostí, precizní práce a má skvělý personál v příjemné oridinaci. Vřele doporučuji, nebudete litovat.

Umístění: jiné místo

U doktora Kolaříka jsem byla zhruba před rokem, kdy mi z nedbalosti mojí předchozí zubařky vypadl kus sedmičky. Oceňuji profesionální a precizní přístup pana doktora. Udělal rentgen, vysvětlil mi, co bude dělat a zub mi spravil naprosto dokonale. Vřele doporučuji, spolehlivý a precizní zubař.

Umístění: Zubní Centrum Dentisto zubní vyšetření

U pana kolaříka jsem byl 2x. Jednou jsem u něj podstoupil zákrok asi na 4 hodiny s kompletním ošetřením "zpackaného" zákroku jiné doktorky - a to zaplnění zubního kanálku (vyvrtání, vyčistění, znovu zaplnění kanálku a nastavení a plastika nového zubu). S profesionalitou pana doktora, který ze sebe při snaze o co nejrychlejší zákror a tím zmírnění mého trápení byl až neskutečný. Jako výsledek -zub je jako nový, žádný problém s ním již 4 roky od zákroku nemám. Druhý zákrok stejně náročný byl při zlomeném zubu, ten pan doktor skvěle znovu spravil a následně vymodeloval nový..:) Pana doktora můžu všem jen doporučit - je to velice vstřícný a precizní specialista a profesionál co se vždy snaží bez rozdílu o jaký zákrok se jedná na 100%.

Pan Doktor je velice pečlivý a ošetření probíhalo naprosto bezbolestně. Také velice oceňuji, že mi veškeré postupy podrobně vysvětloval. Mohu jen DOPORUČIT :)

O

Pan doktor je precizní a ošetření bylo bezbolestné. Mohu vřele doporučit, chodíme k němu celá rodina na Elite Dental.

Pan doktor mi plomboval jeden zub, trvalo to dost dlouho a do večera jsem měla rudou a nateklou celou dáseň. Velmi nepříjmený zážitek. Rozhodně už nikdy nebudu návštěvu opakovat.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně