Butovická 987/18, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Dentální hygiena dítě • 875 Kč

Od 4 080 Kč

1 475 Kč

1 655 Kč

Zubní Centrum Dentisto

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci s vyznamenáním. Od roku 2012 působil na soukromých pražských klinikách pod vedením zkušen...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní Centrum Dentisto Ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem

S péčí pana doktora jsem maximálně spokojena. Oceňuji vysokou profesionalitu a velmi si vážím vstřícného přístupu.

Umístění: Zubní Centrum Dentisto Kompozitní výplň

Pan doktor je naprostý profesionál, který ochotně vše vysvětlí a sestaví léčebný plán. Vůbec se nenechte odradit cenou, která může být vyšší, ale odpovídá tomu péče, čas i kvalita odvedené práce. Nikdy mi nikdo neudělal výplň tak abych nepoznala, že tam vůbec nějaká je. Mám radost, že jsem našla profíka, který si váží svých znalostí, precizní práce a má skvělý personál v příjemné oridinaci. Vřele doporučuji, nebudete litovat.

Umístění: jiné místo

U doktora Kolaříka jsem byla zhruba před rokem, kdy mi z nedbalosti mojí předchozí zubařky vypadl kus sedmičky. Oceňuji profesionální a precizní přístup pana doktora. Udělal rentgen, vysvětlil mi, co bude dělat a zub mi spravil naprosto dokonale. Vřele doporučuji, spolehlivý a precizní zubař.

Umístění: Zubní Centrum Dentisto zubní vyšetření

U pana kolaříka jsem byl 2x. Jednou jsem u něj podstoupil zákrok asi na 4 hodiny s kompletním ošetřením "zpackaného" zákroku jiné doktorky - a to zaplnění zubního kanálku (vyvrtání, vyčistění, znovu zaplnění kanálku a nastavení a plastika nového zubu). S profesionalitou pana doktora, který ze sebe při snaze o co nejrychlejší zákror a tím zmírnění mého trápení byl až neskutečný. Jako výsledek -zub je jako nový, žádný problém s ním již 4 roky od zákroku nemám. Druhý zákrok stejně náročný byl při zlomeném zubu, ten pan doktor skvěle znovu spravil a následně vymodeloval nový..:) Pana doktora můžu všem jen doporučit - je to velice vstřícný a precizní specialista a profesionál co se vždy snaží bez rozdílu o jaký zákrok se jedná na 100%.

Pan Doktor je velice pečlivý a ošetření probíhalo naprosto bezbolestně. Také velice oceňuji, že mi veškeré postupy podrobně vysvětloval. Mohu jen DOPORUČIT :)

Pan doktor je precizní a ošetření bylo bezbolestné. Mohu vřele doporučit, chodíme k němu celá rodina na Elite Dental.

Pan doktor mi plomboval jeden zub, trvalo to dost dlouho a do večera jsem měla rudou a nateklou celou dáseň. Velmi nepříjmený zážitek. Rozhodně už nikdy nebudu návštěvu opakovat.