Praktický lékař - stomatolog
Krškova 807, Praha

Pěkný večer, jsem nevidomá a k paní doktorce chodím od r. 2006 a je opravdu moc suprová, vše krásně vysvětlí, pomůže,poradí,vždy i pěkně popovídáme,přestala jsem se stomatologů bát,opravdu jí i sestřičku mohu doporučit a všem bych přála, aby měli takové lékaře. Přeji jí do života jen a jen to nejlepší a aby se jí vždy dařilo.
Lucie K.

K paní doktorce chodím již 17 let a nikdy nepodcenila žádný můj problém. Je vždy vstřícná a vše důkladně vysvětlí.

Paní doktorka je velice šikovná a vstřícná. Díky ní jsem přestala mít trauma ze zubařského křesla! Myslím, že takových stomatologů, kteří nehledí pouze na to, jak dostat z pacienta peníze (pokud možno co nejtučnnější částku), ale hlavně na to, jak co nejlépe ošetřit pacienta a přitom ho to finančně nezrujnuje, je opravdu jak šafránu!!!

Paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá. Snaží se vše vysvětlit "lidskou řečí." Vřele paní doktorku doporučuji!