POLYDENT s.r.o., stomatologie
Zlatnická 4, Praha

Umístění: POLYDENT s.r.o., stomatologie Jiný

Paní doktorka je velice milá a krásná dáma.Navíc velice pečlivá a šikovná profesionálka,která vás přivítá vždy s milým úsměvem,což je i pro ty méně odvážné pacienty velká podpora.Je trpělivá a vždy každý svůj léčebný krok vysvětlí. Chodím k ní už řadu let a jsem velmi spokojen.Neměnil bych.

Chodila jsem k paní doktorce pár let, ale poté, co mě nepřestávalo bolet pár zubů a paní doktorka se tím nezabývala, neb tam nic neviděla, jsem po dlouhém otálení přešla k jinému zubaři. A musím říci, že jsem udělala dobře. Poznala jsem, že 20 minut, které na vás paní doktorka má, nestačí. Že tam, kde "nic není", může být sedm kazů. Že doktor by se měl neustále vzdělávat. Že existují metody i postupy, které se zubaři před 89 ve škole neučili, neb lékařství se neustále vyvíjí. Že doktor může navštěvovat školení a dále se vzdělávat. Být ve své práci pečlivý a dát si se spravováním zubu načas. To všechno jsou věci, které mi tu ale jaksi chybí. Přes to všechno je paní doktorka milý člověk a pokud nejste ochotni si za zubní ošetření připlácet a spokojit se s průměrem, volba je to asi dobrá.

Díky paní doktorce mám alespoň polovinu zubů co mi zachránila a hurá nemám záněty dásní!!!Jezdíme k ní až z Humpolce,a nikdy bych jí neměnila kvůli dětem a její péče je 100% a hlavně pro mě,páč i v mém věku brečím při vrtání a ona je co se týče péče prostě 100% jednička!!!

K paní doktorce chodím už asi 15 let. Je milá, příjemná, vždy všechno vysvětlí a doufám, že bude ordinovat až budu za několik let potřebovat "třetí zuby", protože nevím kam bych se jinak vrtla.

je nejlepší jakou jsem kdy měla

V CZ zdravotnictví neuvěřitelné, ale je to tak: jsem li objednán na 11:15, sedim v 11:15 v křesle, hubu dokořán a už to jede. A co jede, jede dobře, mohu-li soudit jako laik.
Neshodnem se v nastavení Cikrtného: platím-li za první preventivní návštěvu a teprv ta další preventivní, pokud ji stihnu do půl roku, je bez polatku, vychází mi Cikrtné jako motivační k častějším návštěvám, nikoliv jako regulační k omezení návštěv. Ale to je taková moje obsese. Nebýt toho, dal bych hodnocení nejlepší.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a už k ní chodí i mé děti. Je ochotná, milá a hlavně nečekám v čekárně nikdy déle než pět minut.

Jsem velice ráda, že se mi o moje zuby stará zrovna paní doktorka Sadílková. Bude to vypadat divně, ale já se k ní těším, u této paní doktorky to nebolí.

výborná,při ošetření citlivá,přesná na čas objednání

Paní doktorka Sadílková je vysoce profesionální a přitom lidská a citlivá bytost. S pacientem komunikuje a spolupracuje. Nedám na ni dopustit jako na zubařku i jako na člověka. Chodí k ní i má dcera, od svých 6-let, dnes je to 25-letá slečna a díky přístupu paní doktorky se zbavila strachu ze zubaře, což se o mně říct nedá :-), ale za to nemůže paní doktorka, ta naopak dokáže člověka velice uklidnit.
Je to prostě naše rodinné zlatíčko, nevím co bych si bez ní počala, těžko bych si zvykala na jiného zubního lékaře. A ani nechci. Jsem opravdu vděčná, že patříme s dcerou mezi její dlouhodobé a doufám i "večné" pacienty.
vřele doporučuji :-)
V neposlední řadě se musím zmínit i zdravot.sestřicce, jejímu chování a přístupu k pacientům se taky nedá nic vytknout.