Ordinace praktického zubního lékaře
Libčická 396, Praha

Chodila jsem k pani doktorce od dětství. Sice mám ve svých 26 letech a po jednom dítěti naprosto zdravé zuby, ovšem nikdy mi kromě klasické prohlídky neudělala nic navíc. Žádný rentgen kvůli osmičkám nebo skrytým a mezizubním kazům. Prostě nic.
Pani doktorka je bohužel již dlouhodobě nemocná za což samozřejmě nemůže a přejeme ji hodně zdraví, ale nemá za sebe domluvený konkrétní zástup. Nikdo z jiných doktorů na místním středisku nás nechtěl vzít. Informace na dveřích jsou navíc dost nečitelné a není tam ani uvedeno kdy bude ordinace v provozu. Proto přidávám neutrální názor.

Výborná lékařka, chodí k ní moje dcera. Škoda že nebere další pacienty, chodila bych k ní taky.

Paní doktorka byla vždy velmi šikovná a hodná, jako moje první paní zubařka ve mě vypěstovala nebojácnost k zubařským ordinacím :-) Velmi ji za vše děkuji.

Paní doktorko, děkujeme celá rodina za Vaši péči o naše zoubky. Jsme s Váma moc spokojení a přejeme Vám hodně pevné zdraví. Holík

Já jsem uní byl a je to nejlepší zubní doktorka ze všech.Prostě geniálnía

Paní doktorka je naopak velmi příjemná a nejen to, skvělá zubařka, na zubu pracuje jako sochař, tak aby výsledek byl pro pacienta co nejlepší. Celá naše rodina si paní doktorky velmi váží jako lékaře i jako člověka. Teď jsme šťastní, že se nám po dlouhé pauze zase vrátila. Přejeme jí jen všechno dobré a děkujeme!

Super PANÍ DOKTORKA! Velmi šikovná.