Věra Pohlodková, zubař Praha

Zubař Více

Heyrovského náměstí 780/5, Praha
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Na kontrole v lednu jsem dle pani doktorky nemel jediny kaz, jiny lekar mi dva mesice pozdeji kazu nasel 9! Impulsem pro zmenu lekare bylo, ze mi pani doktorka znovu otevrela jiz opravene kanalky, pravdepodobne vlivem nedostatecne vedene dokumentace, upozornoval jsem ji, ze mi kanalky jiz cistila, ona tvrdila ze ne. Nasledkem tohoto zakroku je nyni zub na vytrzeni. V minulosti jsem na vetsinu kazu musel opakovane upozornovat sam, plomby mi vzdy do roka vypadly.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Pečlivá, trpělivá, ochotná a především dobře komunikuje s pacientem.Za zmínku stojí také fakt, že je to milý a empatický člověk. Rozhodně mohu vřele doporučit.
František Frančík

Příjemná, podle mého názoru erudovaná, zručná, velmi dobře komunikuje s pacientem, výkoný, které nedělá má nasmlouvané se skutečnými odborníky. Od doby, kdy jsem k ní přešel jen samá chvála a ošetřuje dne scelou rodinou

Velmi pečlivá ,šikovná a zkušená lékařka

Paní doktorka je velice šikovná, ochotná a vše mi vždy ráda vysvětlí. Nemusíte se bát vytrhnutí zubu pokud je tam ještě minimální šance na jeho záchranu, udělá vše co je v jejích silách. Chodím k ní už léta, někdy mi připadá trochu drahá.

S ošetřením paní doktorky jsem velmi spokojen vždy když mám kaz odstraní bez podcenění určitě doporučuji
!!!!!

K paní doktorce chodíme celá rodina a nemůžeme si stěžovat, moc se snaží. Jen škoda, že ta milá mladá sestřička už tam není:-(

Postupně se snažíme, aby ošetřovala celou rodinu, vynikající lékařka, která žádný, ani nejjednoduší zákrok nepodceňuje.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, myslím si, že je výborná.

Je to příjemná a opravdu dobrá zubařka, která je k pacientům mila. Děkuji ji za její praci jsem s ní nadmíru spokojen.