Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Praha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinacePraha, Praha

ordinace

Zkušenosti

O mně

Absolvent Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubní lékařství
Člen České stomatologické komory
Zaměření- záchovná...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti zubů
  • Zánět dásní
  • Zubní kaz

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil
Umístění: ordinace

Paní doktorku Urbánkovou doporučuji všema deseti! Trpěla jsem panickou hrůzou ze zubaře, kterému jsem se také, kvůli spoustě špatných zkušeností, dlouho vyhýbala. Paní doktorka Urbánková je ale naprosto úžasná - moc milá, příjemná, vše vysvětlí a k tomu pracuje naprosto precizně, moderně a bezbolestně. V ordinaci umí vytvořit příjemnou atmosféru a svým projevem dokáže pacienta uklidnit. Nechtělo se mi věřit, že dobrý zubař opravdu dokáže strachu z bolesti zbavit, ale u paní doktorky tomu tak opravdu je! Všem rozhodně doporučuji, nemohu si paní doktorku vynachválit :)

Ověřený profil

Úžasná paní zubařka. Dříve jsem měla strach ze zubařů, ale u paní Urbánkové opravdu strach nemám - zákroky vždy bezbolestně. Naprosto profesionální chování, dává si velmi záležet !!! Mohu jen doporučit!! K zubaři už nechodím se strachem a s nervozitou, vím totiž, že paní Urbánková by ani bolest pacientovi nedopustila :-)))) !!!

Z
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je velice profesionální a zbavila mě, po špatných zkušenostech, téměř strachu z návštěvy stomatologie. Také k dětem se chová moc hezky ona i sestřička, takže se moje holčičky díky ní zubaře nebojí.


Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a poctivá.Začala jsem k paní doktorce chodit na doporučení od dcery,která je také velice spokojená.Jinak chci taky paní doktorce Urbánkové poděkovat,že mě vzala.Dostat se dnes k nějakému takovému zubnímu specialistovi,který dělá práci tak poctivě a oddaně je opravdu zázrak.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milé první přijetí, příjemná paní zubařka i sestřička. Kompletní preventivní prohlídka, doporučení, co dále, velmi jednoduché objednání online, žadná dlouhá čekací doba. Spokojenost najít si tak jednoduše zubaře v Praze.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s přístupem paní doktorky naprosto spokojená. Je velmi milá, přátelská a předá vám důležité informace. Nádherně mi opravila plombu po bývalé zubařce. Bývalá zubařka v porovnání s paní zubařkou Urbánkovou - neskutečný rozdíl ve všem, v přístupu, preciznosti, předávání informací...
Pro mne je nyní zubařkou paní Urbánková, a je to jasná volba!


J
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, rychlá, pečlivá, bezbolestná, vše dobře vysvětlí, má lidský přístup a přitom je velice profesionální. Již při první návštěvě mě důkladně prohlédla a našla mnoho věcí, které můj minulý zubař nenašel/přehlížel. Po minulém zubaři mi také zachraňovala špatně opravený zub a i když není jisté, jestli se zub povede zachránit, tak jí absolutně věřím v tom, co dělá.
Jsem s ní moc spokojen a doporučuji ji známým i kamarádům na potkání. Je super a setkání s ní jsou velice příjemná.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva u slečny doktorky byla pro mne velmi příjemným zážitkem po dnech plných bolesti a bezradnosti. Můj problém sice vyřešit nemůže, s tím si musí poradit stomatochirurg, ale konečně jsem našla někoho, kdo jej diagnostikoval a přistupoval k němu s pochopením a laskavostí. Děkuji.


D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná paní zubařka, zákrok proběhnul bezbolestně. Není problém s objednáním. Jsem spokojena :) Doporučuju.


V
Ověřený profil

Davam 10 hviezdiciek z 5 ako pre pani zubarku tak aj jej sestricku! Mala som problem s dasnom po tom ako som bola u jej kolegu, ktory bol moj zubar. Pani zubarka ma ihned zobrala, stravila so mnou hodinu, odviedla perfektnu pracu a zachranila moje dasno- uz sa pomaly hoji ;) nedokazem ani vyjadrit ako im obom dakujem a nikdy by som nepovedala, ze sa budem niekedy tesit na navstevu zubara ale ano! Tesim sa na dalsiu navstevu! Mozem vsetkym odporucit!!! ;)


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání