Adresa

Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Úraz kolene

Jelikož mi ještě není 18, musim chodit s jedním z rodičů (bohužel) prý když už jsme na poliklinice byli, tak půjdeme znova když se to zhoršuje. Předtím tam byl pan doktor, ale už nevím jméno. Že když se mi koleno nezlepší, mam přijít příští týden... Dnes jsem tam byla a čekárna prázdná s mámou jsme si řekli, že je to fajn, že ona přijde brzy do práce a já se budu moct válet dřív. No hned nás sestřička zavolala, paní doktorka milá. Položila jsem se a začala se mi koukat na nohu "no.. Tady máš takovou modřinku" prohmatala mi to, a prohlásila "tak kost máš v pořádku. Můžeš jít" udiveně jsem se na ni koukla a řekla jsem, že jsem tu kvůli kolenu. To jsem ji celkem vykolejila. Ona mi na to koleno sáhla a prohlásila že mě tam bolí jen ta modřinka. Tak já jí ještě říkala že to není vše, že tu nohu občas ohnu různě do strany nebo dopředu. Ona že se mi to jen zdá a že s tim nic nemám, ale abych neřekla, dala mi na to mastičku a obvázala. Bohužel nevím co mi je... Mám úplně uvolněnou nohu na kterou nemohu ani šlapat a úraz byl že jsem se praštila o hranu přímo nejdřív pod čéšku samozřejmě mi ji to posunulo nějak blbě. Ale ona na to jen sáhla a přesně věděla že mi nic není, že se mi to jen zdá a simuluji. Opravdu moc "milá" paní doktorka...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Podle mých zkušeností paní doktorku Klárovou rozhodně nedoporučuji a lituji toho, že jsem si dříve nepřečetla její hodnocení.
Hlavně se nenechte zlákat často prázdnou čekárnou. Já to udělala a byla to chyba. K paní doktorce jsem přišla s utrženou šlachou v malíku. Dostala jsem na malík dlahu a měla přijít za 6 týdnů na kontrolu. Po 6 týdnech mně paní doktorka dlahu sundala, poslední článek malíku jsem měla skoro do pravého úhlu. I laik ví, že zdravý prst by měl být rovný, tím pádem šlacha natažená a po postupném rozcvičování by se prst začal ohýbat. Po mém naléhání, že prst je křivý, šlacha asi není ještě dostatečně natažená a jestli bych neměla dlahu dostat na dalších pár dní, mně bylo sděleno od paní doktorky: „No, hold někomu zůstanou následky po sportu“ a od sestry: „ten prst křivý není, to je jen to, že o něm víte a že se na něj moc zaměřujete.“ Co k tomu dodat? Snad jen to, aby její čekárna raději byla stále tak prázdná.
S prstem jsem navštívila jiného lékaře, opravdového odborníka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku opravdu nikomu nedoporučuji!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


hrubé zanedbání paní doktorky, teprve po třech měsících a čtyřech návštěvách mi její kolegyně Mudr. Klimáčková zjistila nesrostlou zlomeninu zápěstí!!! poslali mě do Motola a zřejmě mě čeká operace. Paní Klárová se na mou ruku na dvou návštěvách ani nepodívala a tvářila se na mě jako na similanta!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrý přístup. jen sestříčky jsou občas nepříjemné


Perfektní přístup, velmi profesionální, velmi pružná objednací doba, ihned reaguje na problém, dokáže uklidnit pacienta, velmi dobře informuje, co řekne, to platí a líbí se mi, že diskutuje s pacientem o postupu léčby a v případě, že to lze, zvolí neinvazivní postup léčby. Absolutní spokojenost.


H
Ověřeny pacient

Nevěnuje se pacientům,sice člověk moc dlouho v čekárně nečeká ale podle toho vypadá péče.Zdá se mi že pokud paní doktorka nevidí na snímku jasnou zlomeninu ostatní pacienti jsou simulanti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Velice dobrý přístup, příjemný personál, prostě pohoda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti