Václav Vaněček, ortoped Praha

MUDr. Václav Vaněček

Ortoped Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaOrdinace

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor a velice pozorný. Byla jsem na artroskopii kolene, protože bolest už byla velká. Zákrok mi hodně pomohl a po rehabilitacích ve Forme clinic se cítim každým dnem lépe.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Vaněček mi pomohl s nesnesitelnou bolestí kolene. Bohužel se to neobešlo bez operace, ale jsem rád. Hodně se mi ulevilo a teď můžu vykonávat běžné činnosti bez omezení. Určitě se do Forme Clinic rád vrátím.

Umístění: jiné místo Jiný

Měla jsem bolest kloubů, která mě delší dobu trápila. Jsem ráda, že jsem se mohla narychlo objednat u pana doktora na klinice Forme. Udělal mi kompletní vyšetření s nejlepším možným řešením. Nakonec to spravil obstřik kloubů, který nebyl nejpříjemnější ale hodně se mi ulevilo a bolest pominula. Přístup pana doktora chválím, v případě nutnosti ho znovu ráda navštívím.

Pan doktor Václav Vaněček je ten pravý odborník na svém místě. Prošel jsem už hodně a poznal hodně lékařů, ale jen díky němu opět chodím, jen kvůli němu mám nohu a funguje tak, jak má..... Klobouk dolu před jeho odborností, šikovností, ochotou, obětavostí, snahou co nejvíce pomoct a výbornou komunikací s pacientem..... Vojenská nemocnice je plná výborných lékařů,a sester, ale pan doktor Vaněček je jen jeden. Každému bych přál, aby našel v nemocnici lékaře, který je tak výborný jako pan primář Václav Vaněček.... Jsem opravdu moc rád, že jsem v jeho péči. Jaroslav Pošta, Teplice.

Velmi hodný, snaživý, komunikativní, vstřícný a hlavně šikovný. Snaží se vždy pomoci, jak nejlépe umí. Lepšího ortopeda neznám.

Velmi empatický,hodný a šikovný.Vyšetření nebolestivé.Zájem o pacienta je upřímný.Rozhodně doporučuji.