Václav Vaněček, ortoped Praha

MUDr. Václav Vaněček

Ortoped Více

6 názorů

Uložit


Adresa

U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaOrdinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor a velice pozorný. Byla jsem na artroskopii kolene, protože bolest už byla velká. Zákrok mi hodně pomohl a po rehabilitacích ve Forme clinic se cítim každým dnem lépe.


P
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Vaněček mi pomohl s nesnesitelnou bolestí kolene. Bohužel se to neobešlo bez operace, ale jsem rád. Hodně se mi ulevilo a teď můžu vykonávat běžné činnosti bez omezení. Určitě se do Forme Clinic rád vrátím. 


A
Umístění: jiné místo Jiný

Měla jsem bolest kloubů, která mě delší dobu trápila. Jsem ráda, že jsem se mohla narychlo objednat u pana doktora na klinice Forme. Udělal mi kompletní vyšetření s nejlepším možným řešením. Nakonec to spravil obstřik kloubů, který nebyl nejpříjemnější ale hodně se mi ulevilo a bolest pominula. Přístup pana doktora chválím, v případě nutnosti ho znovu ráda navštívím. 


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Václav Vaněček je ten pravý odborník na svém místě. Prošel jsem už hodně a poznal hodně lékařů, ale jen díky němu opět chodím, jen kvůli němu mám nohu a funguje tak, jak má..... Klobouk dolu před jeho odborností, šikovností, ochotou, obětavostí, snahou co nejvíce pomoct a výbornou komunikací s pacientem..... Vojenská nemocnice je plná výborných lékařů,a sester, ale pan doktor Vaněček je jen jeden. Každému bych přál, aby našel v nemocnici lékaře, který je tak výborný jako pan primář Václav Vaněček.... Jsem opravdu moc rád, že jsem v jeho péči. Jaroslav Pošta, Teplice.


Velmi hodný, snaživý, komunikativní, vstřícný a hlavně šikovný. Snaží se vždy pomoci, jak nejlépe umí. Lepšího ortopeda neznám.


Ověřeny pacient

Velmi empatický,hodný a šikovný.Vyšetření nebolestivé.Zájem o pacienta je upřímný.Rozhodně doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti