Na Františku 847/8, Praha
Nemocnice Na Františku (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Kischova 1732/5, Praha
GYMUNO, spol. s r.o. (mapa)

Po cca roční bolesti v koleně i při běžné chůzi jsem absolvoval operaci u MUDr. Čečelovského, kterého mohu jen doporučit pro jeho profesionální a současně lidský přístup, když vše vysvětlí tak, aby to pacient pochopil. Po 3 měsících od operace (menisky, defekt na chrupavce a další věci) nejen bez bolesti chodím, ale rovněž sportuji. Ještě jednou děkuji!

Po zranění menisku a vazů v koleni jsem se dostala do rukou pana Čečelovského. Operace byla naplánována v nejbližším možné termínu a proběhla naprosto bez problémů. Celé oddělení ortopedie Na Františku funguje jak má díky perfektnímu, vstřícnému a velice milému kolektivu. AS.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Je mi 60 let. Trápí mě bolesti kloubů. Palce nohou,kolena,kyčle,ramena. Musím se s tím smířit a zbytek života se tím trápit? Je nějaké řešení artrozy? Doplňky stravy nefungují. Děkuji za odpověď. Ála H.

Dobrý den. Bolesti kloubů mohou být při artroze, ale i při jiném onemocnění, kdy vznikne v kloubu zánět. I s kloubem který je poškozený artrozou, je možno pracovat / RHB, obstřik, operativní řešení / K určení typu léčby je nutné vyšetření. Pokud máte zájem, můžete se objednat na ortopedické vyšetření na tel. 222 265 420 do Gymuno /Kischova ul. 5, Praha 4 /
    S pozdravem MUDr. V.Čečelovský

MUDr. Václav Čečelovský