Zubní ordinace
Olšanská 2666/7, Praha 3, Praha

K panu zubaři jsem chodila skoro od malinka, ted je mi 23let...s panem zubarem jsem byla spokojena a neměla žádné výhrady když ještě jeho pracoviště bylo na vesnici a mel na své pacienty cas...pak se odstěhoval se svoji ordinaci do Olomouce, kde podle me šlo vše z kopce...pan doktor neustále prijmal nové pacienty a neměl čas ani na ošetření tech, které ma od mala...o změně zubaře jsem začala uvažovat když mi pan zubař Prokeš začal zanedbávat kazy se kterými jsem za nim přišla, jeden opravil, na druhy řekl ze nemá čas...pak jsem k němu už ani moc nechtěla az me dokopala bolest stoličky...pan zubař řekl ze je v pořádku ze tam kaz nemám at jdu domu...pak jsem tam přišla znova jelikož bolest neustával a dostala jsem injekci nějaké desinfekce a zase me poslal domu...zub se mi po par týdnech rozpadl...půlka zubu prostě upadla...a řekla jsem si dost a šla k jiné zubarce...ta mi řekla ze na tom zubu kaz mám...pak mi dělala rentgen a našla kazy i pod plombami které mi pan Prokeš dělal asi ne úplně správným způsobem protože zubarka byla pěkně v soku...ne jen kazy pod plombami, ale jen ty co viděla pouhým okem...bylo jich 12...takže ac jsem mela pana zubaře jako člověka rada, nejraději bych ted chtěla po nem at mi zaplatí vše co do tech zubu musím ted investovat...dokonce díky jednomu špatnému zákroku pana Prokeše ted musím mít korunku platil za ni 3600,- a dále za stříbrné plomby 450-550 a za bílé 750-1000 tak si dokazete představit jak finančně náročné to ted bude a taky z jakého důvodu bohužel pana zubaře nedoporucuji

Rychlý, odborně zdatný, příjemný, vstřícný. Totéž platí i o sestře. Vřele doporučuji (nejsem si však jistá, jestli jim nedělám medvědí službu, už teď mají víc než plno.)

Je to nejlepší zubař. Opravdu profesionál, který ví, co dělá. Perfektní přístup a chování.

K DĚTEM I DOSPĚLÝM VELMI DOBRÝ PŘÍSTUP, PORADÍ URČITĚ DOPORUČUJI VŠEM NEBÁT SE ZUBAŘE...

Je super,ochotny,perfektni přístup a práce.

C

Strach ze zubaře jsem přestal mít pouze díky MUDr.Tomáši Prokešovi. Je nejlepší ze všech!!! :-)

Simply the best

jednička ve svém oboru!!

ochotný, příjemný a skvěle odvedená práce

naprosto uzasne jednani a celkova pece.dekuji moc zoubky mi krasne sedi a vse je v poradku.