Hotovost
733 64.....

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Odborná praxe: 2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec 2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, Praha 2006 ...

• nádory močových cest

4 900 Kč

Program VIP

15 000 Kč

Umístění: Urosanté s.r.o.

Byla jsem se čtyřletým synem u pana doktora Novotného. Skvělý přístup, vše vysvětlil, az tady se syn nechal ošetřit bez problémů. Vřele doporučuji i pro děti.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor je vskutku specialita na vysoké úrovni. K pacientovi při řešení zdravotních problému přistupuje svědomitě a citlivě. Vřele doporučuji.

Umístění: Urosanté s.r.o. Slabá bolest levých varlat

Nádherný přístup.Originální individuální přístup k pacientovi.
Okamžitě se rozumí,že lékař je profesionál.Pomáhá laskavé a zdvořilé sestře.Okamžitě na recepci uvítací a přátelská dáma.Útulné prostředí.
Skvělý tým práce.
Vřele doporučuji všem.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor velice příjemný, ochotný, opravdový odborník u kterého pacient je na prvním místě. Po první návštěvě jsem byl velice spokojen. Úžasné privátní prostředí, zasílání výsledků emailem a připomínání návštěv je velké plus. Jezdím za ním z daleka a určitě toho nelituji. Mohu všem ostatním jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi děkuji za přístup , vše vysvětleno tak , aby to bylo pochopeno, dokonce s humorem ,
zatím mezi lékaři to nej co jsem potkal , děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy bych si nemyslel ze návštěva u doktora s tímto zaměřením může bejt tak příjemná doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po velmi dlouhém váhání a přitom častých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat lékaře specialistu a byla to naprosto skvělá volba!!! Jakožto již starší žena jsem měla pocit studu a obavy co mi vše čeká,zvláště když někde berou na urologii pouze nebo spíš muže.Pan doktor veškeré mé obavy rozptýlil,velmi empatický,příjemný,profesionální,věnoval mi hodně času,udělal potřebná vyšetření,doporučil podpůrné leky,vše mi řádně vysvětlil a jsem objednaná na další vyšetření.Skvělý odborník!! Působil na mě dojmem,že se známe odjakživa.Určitě budu věrným pacientem.Mohu jen doporučit!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a sympatický přístup, rozhodně doporučuji všem kdo váhají s návštěvou urologa. Výsledky rozborů emailem jsou zde standardem, stejně jako čas na pacienta a příjemné privátní prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dnešní návštěvě u pana doktora Novotného jej mohu všem váhajícím jen vřele doporučit. Rozhodně nelituji využití jeho soukromé praxe. Mluví na rovinu a vše dopodrobna trpělivě vysvětlí. Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup a neuvěřitelně lidský zároveň. Po prvním vyšetření bych mohl tvrdit, že se těším na další návštěvu ;).

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Tam mohu i bez zakonneho zastupce? A plati se neco? Omlouvam se, ale moc k doktorum nechodim, protoze mamka je zdravotni sestra a nejake zasadni problemy jsem s nicim nemel, krom tohodle no...

Dobrý den
    Pokud vám je více než 18 let, tak můžete bez doprovodu dospělého, jinak samozřejmě je doprovod nutný
    Stran naši péče, můžete se podívat na naše stránky.
    S pozdravem Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný