Urosanté s.r.o. (mapa)

Viz kalendář
Hotovost
733 64.....
241 41.....

Jednorázová návštěva (2 500 Kč)

Program prevence plus: roční registrace (4 900 Kč)

Program vip (15 000 Kč)

Odborná praxe: 2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec 2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, Praha 2006 ...

• nádory močových cest

• 2010 - specializovná způsobilost v Urologii

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor je vskutku specialita na vysoké úrovni. K pacientovi při řešení zdravotních problému přistupuje svědomitě a citlivě. Vřele doporučuji.

Umístění: Urosanté s.r.o. Slabá bolest levých varlat

Nádherný přístup.Originální individuální přístup k pacientovi.
Okamžitě se rozumí,že lékař je profesionál.Pomáhá laskavé a zdvořilé sestře.Okamžitě na recepci uvítací a přátelská dáma.Útulné prostředí.
Skvělý tým práce.
Vřele doporučuji všem.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor velice příjemný, ochotný, opravdový odborník u kterého pacient je na prvním místě. Po první návštěvě jsem byl velice spokojen. Úžasné privátní prostředí, zasílání výsledků emailem a připomínání návštěv je velké plus. Jezdím za ním z daleka a určitě toho nelituji. Mohu všem ostatním jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi děkuji za přístup , vše vysvětleno tak , aby to bylo pochopeno, dokonce s humorem ,
zatím mezi lékaři to nej co jsem potkal , děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy bych si nemyslel ze návštěva u doktora s tímto zaměřením může bejt tak příjemná doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po velmi dlouhém váhání a přitom častých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat lékaře specialistu a byla to naprosto skvělá volba!!! Jakožto již starší žena jsem měla pocit studu a obavy co mi vše čeká,zvláště když někde berou na urologii pouze nebo spíš muže.Pan doktor veškeré mé obavy rozptýlil,velmi empatický,příjemný,profesionální,věnoval mi hodně času,udělal potřebná vyšetření,doporučil podpůrné leky,vše mi řádně vysvětlil a jsem objednaná na další vyšetření.Skvělý odborník!! Působil na mě dojmem,že se známe odjakživa.Určitě budu věrným pacientem.Mohu jen doporučit!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a sympatický přístup, rozhodně doporučuji všem kdo váhají s návštěvou urologa. Výsledky rozborů emailem jsou zde standardem, stejně jako čas na pacienta a příjemné privátní prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dnešní návštěvě u pana doktora Novotného jej mohu všem váhajícím jen vřele doporučit. Rozhodně nelituji využití jeho soukromé praxe. Mluví na rovinu a vše dopodrobna trpělivě vysvětlí. Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup a neuvěřitelně lidský zároveň. Po prvním vyšetření bych mohl tvrdit, že se těším na další návštěvu ;).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice příjemný a férový profesionál. Při jeho návštěvě jsem se cítil velmi dobře, netrvala moc dlouho a opravdu mi pomohla.
Mohu jen doporučit všem zájemcům o vynikajícího lékaře a skvělou péči.
Vše potřebné naleznete přehledně a rychle na webových stránkách ordinace.

Jednorázová návštěva

2 500 Kč

2 500 Kč

Program prevence plus: roční registrace

4 900 Kč

4 900 Kč

Program vip

15 000 Kč

15 000 Kč

Umístění: Urosanté s.r.o. Slabá bolest levých varlat

Nádherný přístup.Originální individuální přístup k pacientovi.
Skvělý tým práce.
Vřele doporučuji všem.

zatím mezi lékaři to nej co jsem potkal , děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporučit všem zájemcům o vynikajícího lékaře a skvělou péči.
Vše potřebné naleznete přehledně a rychle na webových stránkách ordinace.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

objevují se mi u kořenu penisu bílé pupínky, něco jako mazové tečky/akné a také na předkožce(lze vidět i ze spod). Něco jsem o tom četl na internetu a chci se zeptat, jaký je tedy názor specialisty, zda-li je lepší navštívit odborného lékaře, nebo je to běžný jev při dospívání (19let).

Děkuji za odpověď

MUDr. Tomáš Novotný