Hotovost

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Odborná praxe: 2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec 2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, Praha 2006 ...

• Nádory močových cest

4 900 Kč

Program VIP

15 000 Kč

Umístění: Urosanté s.r.o. Jednorázová návštěva

V únoru 2020 jsem byl u MUDr.Novotného na urologickém vyšetření. Doslova mne odzbrojil svým lidským přístupem k pacientovi. Celé návštěva mi nepřipadala jako návštěva u lékaře, ale jako u dobrého přítele, který díky své profesionalitě a odbornosti, mi jen tak jakoby bokem, perfektně stanovil diagnózu a doporučil následný postup. Klobouk dolů a vřelé díky pane doktore. S čistým svědomím doporučuji !!!

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Zhruba před 4 lety jsem se u pana doktora Novotného léčil s fimózou. Vzhledem k mým požadavkům se pan doktor snažil léčit konzervativně pomocí masti s kortikoidy. Mast však bohužel nazabrala tak, jak jsem potřeboval, a tak jsem na klinice podstoupil obřízku jakožto ambulantní zákrok v lokální anestezii. S celou péčí jsem zpětně od A až do Z naprosto spokojen. Jak z návštěv, tak ze zákroku jsem měl z počátku velké obavy a strach, ale přátelský přístup pana doktora a velmi příjemné prostředí kliniky mě obav rychle zbavily. Pan doktor je profesionál a člověk na správném místě a i tak citlivou věc jako je návštěva u urologa dokáže udělat zpříjemnit svým přístupem a určitým nadhledem, který jsem v té chvíli velmi ocenil.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Profesionalita, lidskost, uklidnění, pomoc, příjemná atmosféra včetně ostatních zaměstnanců kliniky. Pan doktor má neskutečný přehled, zájem o pacienta, snaží se pomoc, jak jen to lze. Vyšetření, ač nepatří úplně mezi příjemné bylo provedeno naprosto bezbolestně. Time-management tady funguje na jedničku, výsledky z odběrů zaslané druhý den na e-mail automaticky včetně hodnocení. Jsem ráda, že jsem na kliniku narazila a ač jezdíme hodinu a půl, tak pan doktor byl první, kdo se začal zajímat, řešit - klidně bych jela i 3 hodiny po těchto výborných zkušenostech. Nevěřila bych, že se takto může člověk i zasmát na odborném pracovišti, kde přeci jen pacienty svazuje strach a obava. Klaním se před ním, pokud hledáte lékaře (a celý tým kolem něho), který patří opravdu k TOP, tak tady ho najdete!

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Byl jsem u pana doktora Novotného na cystoskopii. Z toho vyšetření jsem měl panickou hrůzu. Bylo to na mě i vidět. Pan doktor i sestra byli velice empatičtí a udělali maximum, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Sestra mě při vyšetření i hladila, když viděla jak „rozklepanej“ :) Na snížení bolesti jsem dostal entonox a bolest jsem téměř nevnímal. Musím říct, že můj strach byl zbytečný. Chci touto cestou panu doktorovi i sestře poděkovat za citlivý přístup.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Byla jsem se čtyřletým synem u pana doktora Novotného. Skvělý přístup, vše vysvětlil, az tady se syn nechal ošetřit bez problémů. Vřele doporučuji i pro děti.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor je vskutku specialita na vysoké úrovni. K pacientovi při řešení zdravotních problému přistupuje svědomitě a citlivě. Vřele doporučuji.

Umístění: Urosanté s.r.o. Slabá bolest levých varlat

Nádherný přístup.Originální individuální přístup k pacientovi.
Okamžitě se rozumí,že lékař je profesionál.Pomáhá laskavé a zdvořilé sestře.Okamžitě na recepci uvítací a přátelská dáma.Útulné prostředí.
Skvělý tým práce.
Vřele doporučuji všem.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor velice příjemný, ochotný, opravdový odborník u kterého pacient je na prvním místě. Po první návštěvě jsem byl velice spokojen. Úžasné privátní prostředí, zasílání výsledků emailem a připomínání návštěv je velké plus. Jezdím za ním z daleka a určitě toho nelituji. Mohu všem ostatním jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi děkuji za přístup , vše vysvětleno tak , aby to bylo pochopeno, dokonce s humorem ,
zatím mezi lékaři to nej co jsem potkal , děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy bych si nemyslel ze návštěva u doktora s tímto zaměřením může bejt tak příjemná doporučuji!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám v poslední době problém s močení, musím močit tlakem i když proudem. Léčím se s prostatou 5 let, beru ubritet a omnic tocas PSA v normě. Asi 1 měsíc pijí čaj s pampeliškového kořenů, může být toto důvodem zhoršeného močení? Děkuji za odpověď.

Dobrý den..
    jak tak čtu a vidim léky, které užíváte, tak vaše močení bude obeně trochu komplikované. Samozřejmě vliv pití čaje z pampeliškového kořene můžeme mít nějaký vliv na močeni. Tedy bych vysadil, následně dle situace bych navštivil svého urologa, aby situaci přešetřil.
    Hezký den Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný

Dobrý den.
    V prvé řadě by si měl udělat jednoduchý test - mikční karta či diář. Uvidí vyrovanou či nevyrovnanou bilanci příjmu a výdeje tekutin. Následně pokud trpí na urgence a pokud tomu dobře rozumím, by měl navštivít urologa či vzhledem k věku pediatra k vyloučení jiných příčin potíží.
    Hezký den Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný