Zprávy

Želetavská 5/1447, Praha

Vážení klienti, chtěli bychom Vás informovat o prázdninové provozní době naší kliniky. Pátek 1. 7. bude klinika uzavřena, pouze odběry 8:00 – 12:00, recepce bude k dispozici 8:00 – 13:00 Pondělí 4. 7. bude klinika z technických důvodů uzavřena Úterý 5. 7. státní svátek Středa 6. 7. státní svátek PO klinika uzavřena – kromě 18. 7. ÚT 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 ST 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 ČT 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 PÁ 8:30 – 14:00 Recepce Vám bude k dispozici PO 8:00 – 17:00 ÚT 8:00 – 17:00 ST 8:00 – 17:00 ČT 8:00 – 17:00 PÁ 8:00 – 15:00

• Adresa

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Hotovost

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Odborná praxe:
    2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec
    2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, ...

Ukončené školy

2 500 Kč

4 900 Kč

15 000 Kč

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Bezvadná byla celá atmosféra společné komunikace, již v telefonu, kdy jsme se domlouvali na schůzce, pak i osobně v ambulanci, kde jsem byl odborně vyšetřen, poučen a objednán k výkonu. Doporučuji všem váhavým mužům s onemocněním prostaty. Velmi empatický profesionální přístup.

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

V říjnu 2021 jsem navštívil kliniku UROSANTE v Praze. Už po vstupu na kliniku jsem byl mile překvapen. Se státním zařízením se nedá srovnat. Byl jsem objednám u MUDr. Novotného na konzultaci a kontrolu. Skvělý pan doktor. Jeho přístup, jednání. Po druhé jsem byl u pana doktora Novotného v listopadu na určitém zákroku..aplikace SpaceOAR a zlatá zrna. Ze zákroku jsem neměl dobrý pocit, ale přístup pana doktora byl skvělý , každý postup mi vysvětlil. Nakonec jsem odcházel klidný a spokojen. Kliniku a pana doktora Novotného mohu jenom doporučit.

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Perfektni peče a přistup k pacijentum. Pan doktor je špičkový specialista a sympatak, dokaže poradit,za mně top jednani.Jsem vělmi spokojený , děkuji! Mužů jen doporučit !

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Velmi profesionální a zároveň lidský přistup k pacientovi. Srozumitelně vysvětlená diagnóza. Chodím k panu MUDr. Novotnému roky a jsem velmi spokojena. Vyřešili jsme mé dlouhodobé urologické problémy. Pracoviště je moderní a čisté, budete se zde cítit příjemně. Sestry a recepční jsou velmi milé a ochotné.
    Mohu jen vřele doporučit!

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana dr.Novotného jsem byl již opakovaně a nepřestává mě překvapovat svým lidským a zároveň zcela profesionálním přístupem. Vždy se těším na další setkání, i když spolu neřešíme zrovna nejveselejší záležitosti. Pomáhá mi je překonávat.
    Moc děkuji

Umístění: Urosanté s.r.o. Jednorázová návštěva

V únoru 2020 jsem byl u MUDr.Novotného na urologickém vyšetření. Doslova mne odzbrojil svým lidským přístupem k pacientovi. Celé návštěva mi nepřipadala jako návštěva u lékaře, ale jako u dobrého přítele, který díky své profesionalitě a odbornosti, mi jen tak jakoby bokem, perfektně stanovil diagnózu a doporučil následný postup. Klobouk dolů a vřelé díky pane doktore. S čistým svědomím doporučuji !!!

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Zhruba před 4 lety jsem se u pana doktora Novotného léčil s fimózou. Vzhledem k mým požadavkům se pan doktor snažil léčit konzervativně pomocí masti s kortikoidy. Mast však bohužel nazabrala tak, jak jsem potřeboval, a tak jsem na klinice podstoupil obřízku jakožto ambulantní zákrok v lokální anestezii. S celou péčí jsem zpětně od A až do Z naprosto spokojen. Jak z návštěv, tak ze zákroku jsem měl z počátku velké obavy a strach, ale přátelský přístup pana doktora a velmi příjemné prostředí kliniky mě obav rychle zbavily. Pan doktor je profesionál a člověk na správném místě a i tak citlivou věc jako je návštěva u urologa dokáže udělat zpříjemnit svým přístupem a určitým nadhledem, který jsem v té chvíli velmi ocenil.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Profesionalita, lidskost, uklidnění, pomoc, příjemná atmosféra včetně ostatních zaměstnanců kliniky. Pan doktor má neskutečný přehled, zájem o pacienta, snaží se pomoc, jak jen to lze. Vyšetření, ač nepatří úplně mezi příjemné bylo provedeno naprosto bezbolestně. Time-management tady funguje na jedničku, výsledky z odběrů zaslané druhý den na e-mail automaticky včetně hodnocení. Jsem ráda, že jsem na kliniku narazila a ač jezdíme hodinu a půl, tak pan doktor byl první, kdo se začal zajímat, řešit - klidně bych jela i 3 hodiny po těchto výborných zkušenostech. Nevěřila bych, že se takto může člověk i zasmát na odborném pracovišti, kde přeci jen pacienty svazuje strach a obava. Klaním se před ním, pokud hledáte lékaře (a celý tým kolem něho), který patří opravdu k TOP, tak tady ho najdete!

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Byl jsem u pana doktora Novotného na cystoskopii. Z toho vyšetření jsem měl panickou hrůzu. Bylo to na mě i vidět. Pan doktor i sestra byli velice empatičtí a udělali maximum, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Sestra mě při vyšetření i hladila, když viděla jak „rozklepanej“ :) Na snížení bolesti jsem dostal entonox a bolest jsem téměř nevnímal. Musím říct, že můj strach byl zbytečný. Chci touto cestou panu doktorovi i sestře poděkovat za citlivý přístup.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Byla jsem se čtyřletým synem u pana doktora Novotného. Skvělý přístup, vše vysvětlil, az tady se syn nechal ošetřit bez problémů. Vřele doporučuji i pro děti.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také ve varlatech. Doktorka mi řekla že mám pít URL čaj tak 3-4 litry a kdyby něco tak v pondělí volat. Chci se zeptat, jaká je léčba? Věk 36.Dekuji za odpověď

Dobrý den
    Vzhledem k těmto potížím je vhodné navštivit urologii, nechat se vyšetřit a vyšetřit moč. Velmi pravděpodobně půjde o infekci močových cest a tedy nutné její zaléčení / ATB, tekutiny /
    Hezký den Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný

Dobrý den, byl jsem na preventivním vyšetření krve.. všechny hodnoty byli v normě.. jen hodnoty S_PSA celkove 2,6 (norma = 2,5) ,, (můj věk 31),,,, Bylo mi doporučeno navštívit urologa.. chtěl jsem se zeptat zda mam situaci řešit co nejdřív či jestli můžu počkat jak se situace ohledně Korona viru uklidní a v klidu si pak objednat na podrobnější prohlídku (nevím jak moc daná hodnota vypovídá o zdravotním stavu... (jestli nemohl hodnotu ovlivnit, sport nebo tak něco... děkuji za odpověď (normálně bych si zašel hned ke svému Urologovi ale nikdo v okolí ted neordinuje a musel bych asi do nemocnice k jinému doktorovi.

Dobrý den
    Pokud vám byla naměřena tato hodnota, měl byste si nechat testy zopakovat ještě jednou v odstupu 2 tý / chyba laboratoře /...pokud čislo bude v pořádku, není třeba další šetření. Pokud hodnota bude opět vyšší vhodné vyhledat urologa - není to věc dnů, ale třeba do několika týdnů by to vhodné bylo.
    Hezký den Tomáš Novotný

Odborná praxe:
    2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec
    2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, ...

Ukončené školy

• 2003 - promoce na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy