V Úvalu 84, Praha
I. ortopedická klinika UK 1. LF a FN Motol

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Vysetreni kotniku

Velmi spatna zkusenost. Nejdrive jsem se objednal do soukr.kliniky Opatovska na placene vysetreni (500kc!!), cekaci lhuta mne nevadila, rikal jsem si, ze je to ve vecernich hodinach, ja za to platim a tomu bude i odpovidat pristup doktora. V den vysetreni v odpolednich hodinach me doktor kontaktuje po tel.a sms, ze me nemuze vysetrit. A ze muzu prijet do Motola, kde je do 5h - konec me pracovni doby. Pak nabidl jeste dalsi termin na IP Pavlova, potvrdili jsme si cas a kdyz jsem asi za dva dny prisel v domluveny termin, v cekarne sedelo prede mnou cca 6 lidi a ja to vzdal po zhruba dvaceti minutach cekani, kdy z ordinace vysel pouze jeden clovek. Psal jsem znovu sms, ze jsem se objednaval na placene vysetreni a zda mi muze nabidnout jiny termin v odpolednich hodinach. Pan doktor odepsal pouze, ze je mu lito, ze jsem cekal a nedostal se do ordinace. Takze abych to shrnul, dva mesice cekani na placene vysetreni a vysledek je, ze jsem musel vyhledat nekoho s lepsim pristupem. Bohuzel hlavne starsi generace doktoru si porad neuvedomila, ze pacient je klient a chce odpovidajici sluzby a jednani!

Umístění: jiné místo přetržené křížové vazy

Výborný lékař - diagnostik a operatér, doporučuji, v naší rodině již odoperoval 3 členy, všichni jsme bez následků a vráceni díky panu doktorovi zpět do normálního života

Umístění: jiné místo Syndrom fotbalového kotníku

Doporučuji. Syndrom fotbalového kotníku vyřešen artroskopicky tak, že berle jsem nepotřeboval a 2. den po operaci jsem již chodil. Přitom obvyklá doba je 5 týdnů.

Skvělý lékař, vstřícný,ve svém oboru na svém místě, komunikativní, výborný lidský přístup, vše dobře vysvětlí!!!

Během minuty poznal že mám přetržený vaz. To co ostatní dva "specialisté" řešili půl roku bylo vyřešeno za pár minut. Následná operace proběhla naprosto bez problémů a veškerá dohodo okolo zákroku byla reklamou na takovouto proceduru. Jsem 7 měsíců po plastice vazu a hraju v pohodě volejbal. Hlavně jednání pana doktora bylo na jedničku. Mohu jen doporučit.

Vyborny ortoped, mistr ve svem oboru. Jsem aktivni sportovec, na nejvyssi evropske urovni hraji americky fotbal. Pan doktor Kruta mi uspesne odoperoval obe kolena (plastiky LCA) a nemel jsem nejmensi problem, coz je pri stupni zatezi, jaky kolena musi vydrzet opravdu skvele!

Nekoho prosim napiste kontak na pana doktora diki:-):-):-):-):-)

W

Skvělý člověk a výborný lékař který opravdu pomůže.
Pan doktor je opravdu mistr ve svém oboru!!!!
Děkuji za vše.

Skvělý diagnostik s velice "lidským" přístupem k pacientům. Lepšího lékaře jsem doposud nepoznal. Opravdu extratřída!

Dr.Krůta je skvělý lékař,odborník,člověk.Jeho slova a přístup k pacientovi pohladí již při prvním setkání v ordinaci.
Je vynikajícím operatérem,jeho péče o pacienta po zákroku je vzorný.Takto jsem si vždy pečlivého lékaře pouze
představovala,nyní jsem kvality tohoto ortopeda osobně poznala ve skutečnosti po operaci diagn. Hallux valgus
obou nohou. Děkuji za přístup i péči !