Zubní ordinace
Jana Želivského 2200/2, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan doktor Hora je výborný lékař. Chodím k němu s dětma ma k nim výborný přístup. A ne jen k těm,ale i k dospělým jako sem já ( strašpytel) :D vždy mi vše vysvětlí proč a jak bude dělat.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

S panem doktorem jsem opravdu velmi spokojena. Je velmi mily, peclivy a pravidelne dela rentgen mezizubnich kazu. Vsechny zakroky vzdy vysvetli a zduvodni. Objednava na presny cas, nikdy jsem nemusela cekat. A ceny za nadstandardni plomby a jine ukony jsou odpovidajici, rozhodne se nesnazi na pacientech vydelat. Moc dekuju za skvelou peci, kez by vsichni doktori byli takovi!

Veliká spokojenost. Pečlivost, profesionalita, pojišťovny, komunikace, dobrá nálada a ještě fešák. Navíc dodržuje čas objednání, takže zpravidla jdete hned na řadu a nečekáte. K sestřičce se chová také laskavě a s respektem, což dokresluje jeho kvalitu i po této stránce. Chodíme celá rodina. Dííky, že jsme Vás objevili!! Mám ráda svého zubaře!

Naprostá spokojenost. Komunikuje, ale nevykecává se, je nesmírně pečlivý (viz předchozí komentáře o rentgenu jako běžném přístupu) a asi nejdůležitější pro mě, jako rodiče, je, že to umí i s dětmi. Vážení, moje dcerky se k němu těší!
Pro mě má všechno, co má dobrý zubař mít: respekt, dovednost, pečlivost a lidksý přístup.

Jeden z nejpečlivějších a nejlepších stomatologů, jsme celá rodina spokojena a šťasni, že ho máme. takových je dnes jak šafránu, velmi málo.

velmi dobrý

Maximalni spokojenost už několik let.

Za svůj život mám zkušenosti se 4 stomatology a pan Hora se mi jeví jako profesionál. Zuby opravuje skvěle, vždy vysvětlí, co dělá a proč. Jako jediný zubař provádí rentgeny a jako jediný mi našel kazy, které jiní před ním nenašli. Nejde jinak, než chválit, opravil mi opravdu velké a bolestivé kazy a to tak důkladně, že byste nepoznali, že mi chybí 1/3 zubů. Je to opravdu pan doktor, který svou práci dělá dobře.

Myslím si, že pan doktor má odpovědný přístup k pacientovi, kvalitní vzdělání a snahu pomoci. Doporučuji.

nejlepsi stomatolog na svete, jsem rad ze je mlady a ze neodejde do duchodu drive nez ja :)

!!! the best dentist ever !!!

michal