Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84/1, Praha

AmbiCare clinic
K Hrnčířům 25, Praha

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Můj názor na pana doktora je velice kladný.
Chodil jsem k němu už od dětství. A taky jen díky němu jsem se nikdy nebál zubaře. Při každé návštěvě jsem si od něho něco odnášel za odměnu. A celkově jen díky němu nemám dnes křivé zuby. Za což mu jsem vděčný.

Umístění: AmbiCare clinic Zubní ošetření syna

Dobrý den, můj 4letý syn chodil k panu doktorovi od malinka. Vždy jsem měla s pana doktora zvláštní pocit. Po předposlední kontrole, kdy synovi slíbil, že když se nechá ošetřit, dá mu odměnu, syn vše zvládl skvěle, a on mu sdělil, že na jedné straně si špatně čistí zuby, že nic nedostane, odcházel zklamaný a nabíral, řekla jsem si dám mu ještě jednu šanci a jdeme pryč. To jsem dělat neměla. Naše poslední návštěva byla hrůzná. Pan doktor nemístné poznámky, že má u syna poznámku, že nespolupracuje a je to s ním těžké. Sestra, při držení synovi hlavy, na něj začala řvát ať se uklidní, že je trdlo a trapák, doktor mu strčil do pusy vatový tampon a násilím mu otevíral pusu. Vše trvalo cca 2 minuty, na svou povahu jsem ráda, že jsem se udržela a neposlala je někam, kde slunce nesvítí a odešla jen s nepříjemnými poznámky a bouchnutím dveří. Poté jsem napsala stížnost jednateli kliniky a výsledek, metoda zvyšování hlasu a násilnější vyšetření je u nespolupracujících dětí schválena vedením. Čili pana doktora i celé Ambicare nedoporučuji a platí zde pravidlo "ryba smrdí vždy od hlavy".

V roce 2011 spadla nase 2leta dcerka ze schodu a zpusobila si tim fracturu proc alveolaris mandibulae 82.81.71. Slovy laika...3predni spodni zuby byly vytocene cele ven i s dasni....z pohledu od boku vypadala jako opici huba a to doslova :] Tento pan dr mel zrovna v motole sluzbu, kdyz jsme prijeli. Po akutnim osetreni, kdy v lok.anestezii Supracainem provedl reposici casti alveolu se zuby 82.81.71 smerem vestibularnim, nas upozornil, ze timto urazem muze mit zmenenou celou oblicejovou cast a i nejake nasledky po cely zivot. Diky jeho pristupu k lecbe a samozrejme k dceri..jiste chapete, jak takove zraneni ovlivni male dite..se dceriny zuby zcela uzdravily a zadne trvale nasledky nema a nema ani nejak zmenen vzhled obliceje. Sam pan dr byl postupem lecby prekvapen a spokojen. Timto bych jeste jednou chtela podekovat celemu tymu, ktery se na tom podilel a panu doktorovi patri podekovani zvlast za plnohodnotny zivot nasi dcery, ktere bude za nedlouho 6let.

Pan doktor Hlaďo,je perfektní zubař,jsem nesmírně spokojená,velmi mi pomohl.Po první návštěve,jsem byla nadšená a od té doby chodím k zubaři moc ráda a dokonce se i těším.Pan doktor nikdy nic nepodcenil,vždy mi udělal rentgen a nikdy mi nenutil předražené výrobky ani služby,ba naopak.Zuby mám od té doby perfektní a to k němu docházím pravidelně,už pět let,moc si ho vážím a za jeho práci mu moc děkuji a budu doufat,že bude ještě dlouho pracovat :o)) Všem doporučuji.

K panu doktorovi jsem chodila na ortodoncii a vždycky jsme se nejvíce vynervovala při dlouhém čekání (okolo 2 -3 hod.) v čekárně plné dalších pacientů. Nechápu, proč se nemůžou pacienti objednat na, alespoň přibližný, čas, když jinde to jde.
Pan doktor se mi dost často snažil vnutit drahá rovnátka napevno tzv. zámečky, i když to u mých zubů potřeba opravdu nebylo, naštěstí jsem vydržela s vyndavacími a mám zuby v pořádku i bez zámečkových rovnátek. Dost často mi také vadily jeho rádoby vtipné poznámky (asi mám bohužel jiný druh humoru).

Je pravda, že čekačky jsou občas skutečně děsivé... ALE - před panem Hlaďem jsem chodil k zubařce (jméno si nepamatuji), která se mi pořád vrtala v zubech a navíc neměla přístup k dětem. Pan Hlaďo udělal jednoduchý zákrok a vše vyšlo tak, jak řekl. Od té doby se mi nemusel vrtat v zubech ani jednou a zuby v pořádku. Za to jsem mu vděčný.

Bohužel s odstupem času musím konstatovat, že kvalita ošetření byla nevalná. Do jeho ordinace jsem chodila do 20let, ošetřil mi asi 3 zuby. Později když jsem začala navštěvovat zubaře pro dospělé kde se dozvěděla, že mám kazů víc a i díky rentgenovému snímku (který mi MUDr. Hlaďo nikdy neudělal) jsem zjistila, že kazy rostou dále pod plombami od pana doktora. To zapříčinilo zánět v zubu a trhání nervů. Navíc nevěnoval pozornost mým zubům moudrosti, na což jsem záhy doplatila.

Vynikající dětský zubní lékař. Syn měl se bál návštěvy zubaře a od té doby, co začal chodit k panu Hlaďovi, jiného zubaře už nechce. Stejný názor má i dcera, která si pana doktora také velmi zamilovala.

Je to už plus mínus dvacet let, co jsem k němu chodila jako dítě, a mam na něj ty nejlepší vzpomínky, mohu potvrdit vše co se tu píše. Ano, sedávala jsem v té čekárně i pět hodin, což jsem ovšem jako dítě spíše uvítala, protože to znamenalo se na celý den vyhnout škole :)

Syn dostal akutní zánět do uraženého zubu, náš zubař měl dovolenou a bylo potřeba rychle jednat. Tak jsme se vydali do Motola. Sestřička v kartotéce nás hned, jakmile viděla, v jakém stavu syn byl, poslala k panu doktoru Hlaďovi, za což jsem jí teď opravdu nesmírně vděčná. Pan doktor je opravdu úžasný a jsme rádi, že jsme se k němu dostali, a že si nás, respektive syna, v péči nechal. Pane doktore, moc děkujeme, jste vážně třída!