Adresy (2)

Kloknerova 1/1254, Praha
Poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
V Úvalu 84, Praha
Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol operace kloubu

Velký dík za návrat do běžného života MUDr.Tobiášovi Judlovi, který mne operoval v roce 2017.Nejenže je skvělý odborník, lékař, operatér, je také skvělý člověk.Profesionál se vzorným přístupem k pacientům.
Přeji všem potkávat , a to nejen v nemocnicích, lidi jako je MUDr. T.Judl


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Dobrý den .Pan Mudr Judl .je úžasný člověk ..jsem ráda že před 15 měsíci .mne operoval právě on ..měla jsem operaci kolena .plastiku chrupavky .nebylo to zrovna lehké jsem sportovec ..a on mi asi zachránil koleno .vše vypadá že je ok .a jeho přístup je super ..mám radost. Že patřím k němu .práci rozumí a je to jeden z nejlepších chirurgů .děkuji moc že jsem vaše pacientka.. Šmejkalová martina


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo velké bolesti kolene

Pan dr.Judl je nejlepší orthoped jakého jsem kdy potkala...nejenže je vynikající lékař ale i skvělý člověk ,který se ke všem pacientům chová úpřimě lidsky a přátelsky.


I
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Děkuji MUDr. Judlovi za nevšední péči a záchranu kyčle po sepsi,bez jeho péče bych byla ve 44 letech do smrti invalidní . Děkuji,že jsem měla to štěstí stát se jeho pacientkou.Ivana Moravcová


H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo artroskopická operace menisku

Byla jsem na operaci v soukromé nemocnici u jiného lékaře, ale ten již můj pooperační stav nesledoval a odešel z nemocnice.
Měla jsem velké bolesti, přestože nejsem pacientka pana doktora Judla, nebyl mu lhostejný můj stav a přišel se na mě podívat a ačkoliv už měl být na sále, kde operuje své pacienty, zdržel se u mě a provedl punkci kolene s evakuací velkého množství krvavé náplně, aby mi pomohl od ukrutné bolesti.
Je to velice milý a empatický člověk, vše mi vysvětlil, doporučil další postup. Prostě mě zachránil! Moc děkuji!


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol špatné koleno (kloubní myška)

Pan doktor je ochotný, vstřícný a problém skutčně řeší. Když nebylo nic vidět na rentgenu, tak mě poslal na MRI.

Z MRI mu pak neposlali snímky, tak vytáhnul mobil, našel na internetu číslo na zařízení kde mi to dělali a nechal si to poslat do mailu (nemusel to dělat, mohl říct ať přijdu za týden až mu to pošlou). Tam objevil problém, který vyřešil a dnes dobře chodím.

Moc Vám děkuji pane doktore. Vážím si Vašeho přístupu.


Ověřeny pacient

Empatický doktor, který vyslechne, má slušné chování a s člověkem jedná jako s člověkem. Díky za vše


L
Ověřeny pacient

Pán doktor ma vyšetroval na úrazovej pohotovosti v Motole a chcem mu poďakovať ze bol naozaj veľmi milý a ochotný vysvetlit všetko ohľadom budúceho postupu ošetrenia môjho úrazu. Na pohotovosť som prišla v hroznom šoku a s bolestivým zranením a pán doktor ma dokázal ukludnit. Dakujem za veľmi ľudský prístup!


U

the first time i met him to look at my knee he said he would call me in three days for a date for an MRI. I waited a week and called him and he told me to come in a week later. When I arrived he seemed confused that he had no record of an MRI....I told him that he told me to come in today for an MRI. He then said that I needed an appointment for an MRI. I explained that this was the reason for my last visit, so we where exactly where I was two weeks earlier....setting up an appointment for an MRI. He made a phone call and showed me on the calendar that the new scheduled date for an MRI would be the following month which I was really annoyed by. When I came back a month later the receptionist said my appointment was not until the following month and upon further examination of the document that Dr. Judl game me, I found that he had made a mistake and scheduled me for the following month on the 21st, not this month as we discussed. I do not recommend a dr. that has the inability to perform menial tasks such as scheduling. What he accomplished was an MRI on March 21st for an injury that was reported to him on January 11th. This is nearly 10 weeks of waiting time for something that should have been a maximum of 4 weeks according to the receptionist at the hospital. This is unacceptable!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


milý, sdílný doktor, který si navíc nehraje na pánaboha.
Promluvit o zdravotním stavu a způsobu léčby nevnímá jako ztrátu času.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti