Poliklinika

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Příjemný lékař, lidský přístup, snaha pomoci. Velmi milé a vstřícné přijetí. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Poliklinika Jiný

Pan doktor mluvi a vysvetluje, coz je oproti jeho kolegum prijemna zmena. Jeho lecba mi pomaha a ma koncepci. Jsem naprosto spokojena - na ortopedii vlastne poprve.

Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol operace kloubu

Velký dík za návrat do běžného života MUDr.Tobiášovi Judlovi, který mne operoval v roce 2017.Nejenže je skvělý odborník, lékař, operatér, je také skvělý člověk.Profesionál se vzorným přístupem k pacientům.
Přeji všem potkávat , a to nejen v nemocnicích, lidi jako je MUDr. T.Judl

Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Dobrý den .Pan Mudr Judl .je úžasný člověk ..jsem ráda že před 15 měsíci .mne operoval právě on ..měla jsem operaci kolena .plastiku chrupavky .nebylo to zrovna lehké jsem sportovec ..a on mi asi zachránil koleno .vše vypadá že je ok .a jeho přístup je super ..mám radost. Že patřím k němu .práci rozumí a je to jeden z nejlepších chirurgů .děkuji moc že jsem vaše pacientka.. Šmejkalová martina

Umístění: jiné místo velké bolesti kolene

Pan dr.Judl je nejlepší orthoped jakého jsem kdy potkala...nejenže je vynikající lékař ale i skvělý člověk ,který se ke všem pacientům chová úpřimě lidsky a přátelsky.

Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Děkuji MUDr. Judlovi za nevšední péči a záchranu kyčle po sepsi,bez jeho péče bych byla ve 44 letech do smrti invalidní . Děkuji,že jsem měla to štěstí stát se jeho pacientkou.Ivana Moravcová

Umístění: jiné místo artroskopická operace menisku

Byla jsem na operaci v soukromé nemocnici u jiného lékaře, ale ten již můj pooperační stav nesledoval a odešel z nemocnice.
Měla jsem velké bolesti, přestože nejsem pacientka pana doktora Judla, nebyl mu lhostejný můj stav a přišel se na mě podívat a ačkoliv už měl být na sále, kde operuje své pacienty, zdržel se u mě a provedl punkci kolene s evakuací velkého množství krvavé náplně, aby mi pomohl od ukrutné bolesti.
Je to velice milý a empatický člověk, vše mi vysvětlil, doporučil další postup. Prostě mě zachránil! Moc děkuji!

Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol špatné koleno (kloubní myška)

Pan doktor je ochotný, vstřícný a problém skutčně řeší. Když nebylo nic vidět na rentgenu, tak mě poslal na MRI.

Z MRI mu pak neposlali snímky, tak vytáhnul mobil, našel na internetu číslo na zařízení kde mi to dělali a nechal si to poslat do mailu (nemusel to dělat, mohl říct ať přijdu za týden až mu to pošlou). Tam objevil problém, který vyřešil a dnes dobře chodím.

Moc Vám děkuji pane doktore. Vážím si Vašeho přístupu.

Empatický doktor, který vyslechne, má slušné chování a s člověkem jedná jako s člověkem. Díky za vše

Pán doktor ma vyšetroval na úrazovej pohotovosti v Motole a chcem mu poďakovať ze bol naozaj veľmi milý a ochotný vysvetlit všetko ohľadom budúceho postupu ošetrenia môjho úrazu. Na pohotovosť som prišla v hroznom šoku a s bolestivým zranením a pán doktor ma dokázal ukludnit. Dakujem za veľmi ľudský prístup!