Adresy

 • Poliklinika

  Kloknerova 1/1254
  Praha, hl. město Praha

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

 • Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

  V Úvalu 84
  150 06 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
4

Obecné skóre
5 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • T
  Umístění: Ortopedická klinika 1. LF a FN MotolSlužby: špatné koleno (kloubní myška)

  Pan doktor je ochotný, vstřícný a problém skutčně řeší. Když nebylo nic vidět na rentgenu, tak mě poslal na MRI.

  Z MRI mu pak neposlali snímky, tak vytáhnul mobil, našel na internetu číslo na zařízení kde mi to dělali a nechal si to poslat do mailu (nemusel to dělat, mohl říct ať přijdu za týden až mu to pošlou). Tam objevil problém, který vyřešil a dnes dobře chodím.

  Moc Vám děkuji pane doktore. Vážím si Vašeho přístupu.

 • Empatický doktor, který vyslechne, má slušné chování a s člověkem jedná jako s člověkem. Díky za vše

 • L

  Pán doktor ma vyšetroval na úrazovej pohotovosti v Motole a chcem mu poďakovať ze bol naozaj veľmi milý a ochotný vysvetlit všetko ohľadom budúceho postupu ošetrenia môjho úrazu. Na pohotovosť som prišla v hroznom šoku a s bolestivým zranením a pán doktor ma dokázal ukludnit. Dakujem za veľmi ľudský prístup!

 • the first time i met him to look at my knee he said he would call me in three days for a date for an MRI. I waited a week and called him and he told me to come in a week later. When I arrived he seemed confused that he had no record of an MRI....I told him that he told me to come in today for an MRI. He then said that I needed an appointment for an MRI. I explained that this was the reason for my last visit, so we where exactly where I was two weeks earlier....setting up an appointment for an MRI. He made a phone call and showed me on the calendar that the new scheduled date for an MRI would be the following month which I was really annoyed by. When I came back a month later the receptionist said my appointment was not until the following month and upon further examination of the document that Dr. Judl game me, I found that he had made a mistake and scheduled me for the following month on the 21st, not this month as we discussed. I do not recommend a dr. that has the inability to perform menial tasks such as scheduling. What he accomplished was an MRI on March 21st for an injury that was reported to him on January 11th. This is nearly 10 weeks of waiting time for something that should have been a maximum of 4 weeks according to the receptionist at the hospital. This is unacceptable!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • milý, sdílný doktor, který si navíc nehraje na pánaboha.
  Promluvit o zdravotním stavu a způsobu léčby nevnímá jako ztrátu času.

Jste tento lékař?

49

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej