Dentim s.r.o.
Janovského 34, Praha

Umístění: Dentim s.r.o. Jiný

komunikace, nformace o zakroku, kalkulace, dochvilnost.

C
Umístění: Dentim s.r.o. Jiný

Pan doktor je MUDr. a ne MDDr. To u mě vzbuzuje pozitivní emoci. Je vstřícný, šikovný komunikativní a ví, co dělá. Za mě úplná spokojenost.

Za mne spokojenost. Docházím již dva roky, předtím jsem 15 let nebyl u zubaře a velmi jsem podcenil situaci. Pan doktor mi opravil poměrně dost kazů i starých plomb. Z toho jeden velmi zkažený zub, kde se dělali kanálky. Zatím nic neprasklo, nemuselo se opravovat. Je to bezbolestné, anestezie funguje. Vždycky jsem se bál zubaře, teď už tam chodím jak na nákup. Pravda levné to není, na Prahu asi odpovídající. Nemusím čekat, objednání funguje na jedničku. Prostředí příjemné, při zákroku hraje muzika co mi vyhovuje. Vybavení super, mají celkový rentgen co obtočí hlavu a pak takový malý, kterým vás prošijou hned na křesle:-) Na dentální hygieně mi poradili co mám používat za kartáčky a jak čistit zuby, což mi poměrně dost vyřešilo citlivost dásní.

Pan doktor je velmi dobrý a pečlivý. Odpravil mi hodně zubů a naučila jsem se poctivé dentální hygieně. Za me jednička :-) Příjemné prostředí a profesionální přístup.

Cetla jsem rozporuplna hodnoceni az po objednani a rekla jsem si, ze to risknu - a to hlavne proto, ze kdyby byl doktor spatny, tak po tech letech by uz asi zkrachoval. Nejsem stomatolog, tak nepoznam jestli je prace odvedena dobre, ale navsteva byla prijemna a pan doktor pracuje peclive. Mam pocit, ze cetl sva hodnoceni, tak se radeji na zeny moc nesmeje, aby si to nektera nevylozila tak, ze ji svadi. Ten "profi" pohled je evidentne pretvarka, protoze myslim, ze pan doktor je srdecny typ s pratelskou povahou, ktery by se rad na lidi smal. Ocenuji vybaveni ordinace lokalnim rentgenem, nemusite se nekam premistovat, nasadi vam plast a primo na kresle vam "vyfoti" tvar, na velkem monitoru vam ukaze mnohokrat zvetseny zub a ukaze, co je potreba udelat a vysvetli proc. Pravda, bylo to strucnejsi a doptavala jsem se, ale vsichni mame pusu, abychom se zeptali, kdyz necemu nerozumime nebo potrebujeme vic informaci!
Prostredi je prijemne, hraje dobra hudba.

Byla jsem u pana doktora který mi provedl kvalitní ošetření. Měla jsem velký kaz o kterém jsem nevěděla a začal mě zlobit týden před plánovaným odjezdem do zahraničí. Pan doktor byl ochotný mě ošetřit v co nejkratším možném termínu, absolutně precíznbezbolestně. Sestřička je velmi hodná, usměvavá a ochotná. Přesně tak si představuju odborně provedenou péči v 21. století. Spokojenost ..

Panu doktorovi vděčím za "rekonstrukci" chrupu. I nepříjemný zákrok umí provést s citem a jsem mu vděčný za bezproblémovou extrakc a za kvalitni ošetťeni kořenových kanalků. Zákrok vždy vysvětlí předem a také poté. Má výborný přístup a je příjemný lékař, který mě odnaučil bát se zubaře. Sestra také příjemná a při bolestech jsem byl v rámci možností ihned ošetřený.

Popravde nevim, co si mam myslet. Pan doktor Imre mi nasel 4 kazy a za kazdou plombu chtel necelych 1500,-. Nejak se mi to nezdalo, tak jsem navstivila jineho zubare a ten mi sdelil, ze jsou to jen pigmentove skvrny z piti kavy a caje (i po mem opetovnem upozorneni, ze pred mesicem mi tam ale pan doktor nasel 4 KAZY). Preberte si to, jak chcete.

K panu doktorovi jsem začala chodit nedávno a musím říci, že jsem velmi spokojená. Provedl důkladnou prohlídku mého chrupu, vše mi vysvětlil a obeznámil mě s budoucími zákroky a postupy. Prostředí ordinace je velmi příjemné a hezky barevně vybavené. Pan doktor i sestřička jsou vždy milí a ohleduplní. Jsem ráda, že jsem objevila dobrého zubního lékaře. Takže doporučuji i ostatním.

Já mám zkušenosti s panem doktorem zatím dobré. Žádný kaz nepřehlédl, i když předchozí zubařka (MUDr. Krčmářová) mi tvrdila, že zuby mám dobré, on mi našel 4 kazy. Pozitivně hodnotím čisté a příjemné prostředí. Občas mi leze na nervy meditační hudba v čekárně. Do ordinace bere vždy +/- 5 minut přesně s dobou objednání.