Healthy Smile
Tišická 396/1, Praha

Vystudovala jsem zubní lékařství na Univerzitě Karlově (lékařská fakulta v Hradci Králové) a již během studií jsem se aktivně věnovala projektu Dental...

Umístění: Healthy Smile Jiný

Jsou nejlepší,nebolí to tam,ve všem vyjdou vstříc.Neynám lepšího stomatologa.

Umístění: Healthy Smile Jiný

Paní doktorka je šikovná já jsem s léčbou i komunikací spokojený. Mám to na víc návštěv a dopředu vím cenu.Prostředí ordinace je klidné a příjemné. Při ošetření mám občas chuť se smát když se sestrou vtipkují. Za mě

Umístění: Healthy Smile Jiný

Bohužel obrovské zklamání! Paní doktorka nebyla ochotná mi cokoli vysvětlovat a, přestože jsem vzdělaný člověk, hovořila se mnou jako s někým pod její úrověň. Zuby mi odmítla spravit, dokud si prý nezajdu na dentální hygienu. Návštěvu v žádném případě nedoporučuji!

Umístění: Healthy Smile Jiný

Naprosto nedoporučuji! Objednán roční syn na určitý čas. Při příchodu byl na křesle ještě pacient a přede mnou další dvě paní na vrtání zubu. Sestra nepříjemná, pomalu na můj dotaz neodpovedela (pouze sem chtěla vědět, zda jsme již na řadě) a otočila se zády a odešla. Čekání na petiminutové ošetření by tedy bylo minimálně hodinu. Vůbec žádná omluva za čekání, natož s malým dítětem. Při objednávání by mela brát na malé děti ohled! A ještě si paní doktorka účtuje poplatek za zrušení termínu dva dny dopředu. Asi nezná, ze dítě muže dostat horečku ze dne na den. Toto mi přijde neprofesionální!!!!!!

Umístění: Healthy Smile Jiný

Souhlasím s názorem paní Lucie, paní doktorka rozhodně nepatří mezi šikovné zubaře, šikovný zubař pracuje zcela jinak. Zub v zánětu rozvrtala velmi neobratně a doporučila extrakci. Po jejím zásahu došlo ke zhoršení. Zub nakonec zachránila jiná paní zubařka. Takže návštěvu u této paní doktorky jen v případě nejvyšší nouze, ale raději vůbec....

Poprvé jsem se nebála návštěvy u zubaře, kam jsem šla na ošetření dvou zubů a výměnu jedné plomby. Paní doktorka je velmi milá, vše mi předem vysvětlila, sdělila mi předběžnou částku za plomby a pracovala šetrně, nic nebolelo. Mám se zubaři už nějaké zkušenosti a jsem ráda, že mi byla tato ordinace doporučena.

Už odmalička se potýkám s tím, že mě můj chrup zlobí. Ačkoliv o své zuby pečuji a pravidelně je čistím, kazy se mi tvoří velmi často. Asi genetika. K mému neštěstí se zubařů velmi bojím a proto potřebný zákrok odkládám vždy jak nejdéle to jde. Když mě chytne bolest zubu, dopuji se prášky proti bolesti a čekám, až bolest ustoupí. A tento přístup se mi krutě vymstil. Pusu už jsem měl samý bolák. Když jsem přišel ke svému zubaři s prosíkem o pomoc, odmítl mě ošetřit, protože jsem na poslední dvě schůzky nedorazil. Naštěstí mi můj dobrý přítel doporučil paní Terezu, která mě po telefonické dohodě ihned přijala. Ačkoliv ji můj stav zaskočil, zachovala se jako skutečná profesionálka a poskytla mi okamžitou pomoc. Vše dala během pár dní do pořádku. Od té doby chodím k zubaři pravidelně a s chutí, protože jsem se právě díky přístupu paní Terezy přestal bát. Nikdy bych ji nevyměnil. Profesionální přístup, přátelská atmosféra a okamžitá pomoct, přesně to je Healthy Smile. Vřele doporučuji.

Bohužel nemohu pani doktorku doporučit. Zničila mému synovy cely zub! Provrtala mu starou černou plombu až do dásně, která mu nasledně otekla, hnisala a pak z něj kus plomby trčel. To co synovi způsobila odmitla napravit dokud ji neuhradime placeny vykon z ošetřeni na ktery mě dopředu neupozornila. Upozornění dopředu považuji za samozřejmost.
Další věc je, že pokud ji zrušite termin meně než dva dny před návstěvou chce po Vás 500 kč. S něčím podobným jsem se opravdu ještě nesetkala.
Z paní doktorky jsem měla pocit, že jí jde jen o peníze. Při ošetření mi připadalo, že chce semnou být co nejdříve hotová. Nic mi neřekla, nevysvětlila. Z hygieny jsem si odnesla černé rýhy na zubech.
Možná umí dávat injekce, ale to z ní rozhodně nedělá dobrou doktorku.

K paní doktorce chodím už více než rok a jsem naprosto spokojen. První zubařka, která mi udělala kompletní rentgen zubů. Díky tomu objevila malé zubní kazy. Naučila mě správně starat se o zuby. Předchozí zubaři mi vždy říkali, že mezizubní kartáčky jsou zbytečnost.

Doporučuji začít dentální hygienou. Pak pochopíte, že to stojí za to!

Výborný prístup pani doktorky a úplne bezbolestný zákrok. Ak sa bojíte zubárov, tak choďte k pani Havránkovej :) Tak isto oceňujem príjemné prostredie a ako bonus je pre mňa určite zadarmo parkovanie pred budovou. Teším sa na ďalšiu návštevu :)