MDDr.

Tereza Havránková verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • A

  Poprvé jsem se nebála návštěvy u zubaře, kam jsem šla na ošetření dvou zubů a výměnu jedné plomby. Paní doktorka je velmi milá, vše mi předem vysvětlila, sdělila mi předběžnou částku za plomby a pracovala šetrně, nic nebolelo. Mám se zubaři už nějaké zkušenosti a jsem ráda, že mi byla tato ordinace doporučena.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Serhii Marikutsa
  Serhii Marikutsa
  Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
  V Holešovičkách 1154/33, Praha
  Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc… Více

  Ekaterina Horáková
  Ekaterina Horáková
  Zubař
  Ovenecká 78/33, Praha
  Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!! Více

  Viktoria Gusarova
  Viktoria Gusarova
  Zubař
  Františka Křížka 683/22, Praha
  Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí.… Více

  Oleksii Siedakov
  Oleksii Siedakov
  Zubař
  Pobřežní 620/3, Praha
  Pro mě je doktor Siedakov nejlepší stomatolog na světě, jsem moc a moc spokojená, vždycky velmi příjemné prostředí,… Více

  Natalia Siedakova
  Natalia Siedakova
  Zubař
  Pobřežní 620/3, Praha
  Naprosta spokojenost ani nemuze vyjadrit muj obdiv. Naprosta profesionalita, vstricnost a krasne prostredi byl… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  Vystudovala jsem zubní lékařství na Univerzitě Karlově (lékařská fakulta v Hradci Králové) a již během studií jsem se aktivně věnovala projektu Dentalalarm (vzdělávání předškolních a školních dětí v oblasti dentální hygieny). Momentálně ordinuji ve své vlastní ordinaci na adrese: Tišická 296/1, Praha 8 a i nadále se kontinuálně vzdělávám prostřednictvím mnoha praktických i teoretických kurzů.

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • A

   Poprvé jsem se nebála návštěvy u zubaře, kam jsem šla na ošetření dvou zubů a výměnu jedné plomby. Paní doktorka je velmi milá, vše mi předem vysvětlila, sdělila mi předběžnou částku za plomby a pracovala šetrně, nic nebolelo. Mám se zubaři už nějaké zkušenosti a jsem ráda, že mi byla tato ordinace doporučena.

  • V

   Už odmalička se potýkám s tím, že mě můj chrup zlobí. Ačkoliv o své zuby pečuji a pravidelně je čistím, kazy se mi tvoří velmi často. Asi genetika. K mému neštěstí se zubařů velmi bojím a proto potřebný zákrok odkládám vždy jak nejdéle to jde. Když mě chytne bolest zubu, dopuji se prášky proti bolesti a čekám, až bolest ustoupí. A tento přístup se mi krutě vymstil. Pusu už jsem měl samý bolák. Když jsem přišel ke svému zubaři s prosíkem o pomoc, odmítl mě ošetřit, protože jsem na poslední dvě schůzky nedorazil. Naštěstí mi můj dobrý přítel doporučil paní Terezu, která mě po telefonické dohodě ihned přijala. Ačkoliv ji můj stav zaskočil, zachovala se jako skutečná profesionálka a poskytla mi okamžitou pomoc. Vše dala během pár dní do pořádku. Od té doby chodím k zubaři pravidelně a s chutí, protože jsem se právě díky přístupu paní Terezy přestal bát. Nikdy bych ji nevyměnil. Profesionální přístup, přátelská atmosféra a okamžitá pomoct, přesně to je Healthy Smile. Vřele doporučuji.

  • L

   Bohužel nemohu pani doktorku doporučit. Zničila mému synovy cely zub! Provrtala mu starou černou plombu až do dásně, která mu nasledně otekla, hnisala a pak z něj kus plomby trčel. To co synovi způsobila odmitla napravit dokud ji neuhradime placeny vykon z ošetřeni na ktery mě dopředu neupozornila. Upozornění dopředu považuji za samozřejmost.
   Další věc je, že pokud ji zrušite termin meně než dva dny před návstěvou chce po Vás 500 kč. S něčím podobným jsem se opravdu ještě nesetkala.
   Z paní doktorky jsem měla pocit, že jí jde jen o peníze. Při ošetření mi připadalo, že chce semnou být co nejdříve hotová. Nic mi neřekla, nevysvětlila. Z hygieny jsem si odnesla černé rýhy na zubech.
   Možná umí dávat injekce, ale to z ní rozhodně nedělá dobrou doktorku.

  • K paní doktorce chodím už více než rok a jsem naprosto spokojen. První zubařka, která mi udělala kompletní rentgen zubů. Díky tomu objevila malé zubní kazy. Naučila mě správně starat se o zuby. Předchozí zubaři mi vždy říkali, že mezizubní kartáčky jsou zbytečnost.

   Doporučuji začít dentální hygienou. Pak pochopíte, že to stojí za to!

  • Výborný prístup pani doktorky a úplne bezbolestný zákrok. Ak sa bojíte zubárov, tak choďte k pani Havránkovej :) Tak isto oceňujem príjemné prostredie a ako bonus je pre mňa určite zadarmo parkovanie pred budovou. Teším sa na ďalšiu návštevu :)

  • L

   SKvělý přístup paní doktorky! Zubaře nemám od mala ráda, ale paní doktorka vždy všechno dopředu vysvětlí a postupuju velmi šetrně a bezbolestně. Navíc mi mě velmi rychle zbavila bolesti zubu, se kterou si před ní 3 zubaři (!!!) nevěděli rady a jen mi rozvrtali 3 zuby zbytečně.
   Můžu jen doporučit, já bych za ní jezdila i přes půl republiky.

  • G

   Super! Byl jsem v AJ Dent na dentalni hygiene a moc mi libilo prostredi a hlavne pristup k pacientum. Procedura byla provedena setrne a bezbolestne. Doporucuju.

  • Z

   Velmi šetrný přístup, příjemné prostředí, spokojenost s provedenými zákroky, možnost rychlého objednání, a tak netrávení dlouhého času v čekárně, možnost přístupu k internetu,...